Doporučení z první ruky

Honza Soukup — UX designér pro technologické B2B startupy


Zobrazuji všech 6 doporučení

Honza dělal pro StartupJobs UX audit webu. Překvapila mě hloubka, do které audit šel. Část z toho už jsme věděli, ale některé části auditu mě překvapily. Četl jsem si ho už asi 3krát. Získali jsme z auditu užitečné poznatky pro další rozvoj webu. Honzův UX audit webu doporučuji.

Jakub Zahursky
CMO ve StartupJobs

S Honzou jsme spolupracovali na několika projektech, nemůžu si spolupráci vynachválit. Honza chodí na meetingy a cally připravený, píše summary emaily a provede vás celým procesem i když nemáte čas se věnovat detailům a nebo tématu nerozumíte. Naopak naslouchá a dělá si poznámky pokud máte hlubší debatu. Pokud potřebujete analytický přístup, zapracovat na UX a udělat si k tomu náležitý výzkum, tak jste na správném místě.

Vojta Ciml
Founder of SlidesLive

Honza je absolutní profík. Projekty a svou práci na projektech si umí odřídit naprosto samostatně. Vždy klade dobré otázky a umí navrhnout efektivní řešení. Honza má navíc skvělou vlastnost, že není pouze expertem na UX/UI design, ale má talent i na byznys a produktový consulting. Honza je díky tomu all-around profesionál a vhodný partner do jakéhokoliv projektu, ať už stavíte startup, nebo jen dílčí službu, web či produkt. Honzu můžu na 100 % doporučit a dám za něj ruku do ohně.

Matěj Křístek
DataSentics, zakladatel DigiLobby

Honza mi postavil perfektní web. Tvorba webu je sice náročná, ale pokud spolupracujete s profesionálem jako je Honza, tak je to radost. Nejvíce oceňuji Honzovo zastřešení celého projektu. Nafotil mi fotky. Udělal uživatelský výzkum, obsahovou strategii, grafický návrh, programování i testování.

Michal Lysek
PPC specialista
www.adsvantage.cz

V kompaktní formě, srozumitelné a postavené na současné praxi. Takové bylo školení UX Designu s Honzou Soukupem. Mohu vřele doporučit.

Pavla Lustyková
marketingový manažer @Whatspot.app

Honzu doporučuji jako vysoce kreativního člověka se smyslem pro detail. Pracovali jsme spolu na UX a vůbec strategii naší společnosti a hodně to náš projekt posunulo. Díky Honzo a těším se na další spolupráce v budoucnu :).

Matěj Hájek
Co-Founder @ QICK ONLINE s.r.o.