Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Iva Tošovská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Iva Tošovská — parťák na kariérní cestě, osobní koučka a HR konzultant

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Iva Tošovská:
Iva je profesionální HR expert, se kterým jsem měla tu čest pracovat na několika personálních projektech. Vždy se soustředí na dosažení zadaného cíle a mohu potvrdit, že její přístup je vždy na velmi vysoké úrovni.

Alexandra Filipová

externí nezávislý HR manager
www.linkedin.com/in/alex-filipova/
Chcete mít životopis, který vás skutečně vystihne? V tom případě doporučuji obrátit se na Ivu. Nejenom úžasná a zábavná spolupráce, ale hlavně skvělý výsledek, který vás nadchne.

David Broum

CFO
Ivku znám již od kurzu koučinku, kde jsme se setkaly poprvé. Již tehdy mě oslovila svou přímostí v přístupu, houževnatostí dělat věci správně a spravedlivě. Svou vstřícností a velmi nápomocným přístupem v kombinaci s dlouholetými HR zkušenostmi mi pomohla zvládnout velmi nepříjemnou situaci v práci. Vnímám, že na sobě pracuje, učí se a rozvíjí tak, aby mohla lidem, kteří jí dají důvěru, přinášet velkou hodnotu

Michaela Drábková

kouč pro komunikaci se psy
S Ivkou jsem spolupracoval prakticky na denní bázi skoro 2 roky. První, co se mi vybaví, je její příjemná tvář, následně milé a přátelské chování a v neposlední řadě její neotřelý a trochu netradiční přístup k práci personalisty. Žádné všeobecně nastavené postupy, ale individuální přístup k získávání nových uchazečů založený na důkladném poznání jejich pracovních zkušeností, profesních znalostí, osobních povahových vlastností, představy o budoucím směrování či uplatnění a naplnění osobních pracovních a kariérních vizí, to vše vždy se skoro až kamarádským přístupem. No možná namítnete, že toto přeci dělá každý dobrý personalista, asi ano, ale Ivin entuziasmus a poctivý přístup vás dříve či později zkrátka přesvědčí, že spolupráce s ní pro vás bude přínosná a obohacující.

Radovan Aulík

ředitel ve stavebnictví
Na Ivče mě jako první zaujalo to, jak bedlivě mi dokázala naslouchat. Všiml jsem si, že většinu času se mi dívá přímo do očí a je vidět, že je velmi soustředěná. Soustředěna mi pomoci, chci říct. Má kreativní a originální nápady a vždy se snaží přijít s efektivním řešením. Uvědomil jsem si, že mé požadavky, či problémy dokáže vidět z úplně jiného a mně tak nápomocného úhlu pohledu. Je lidská a zároveň autentická a upřímná, čehož si velmi vážím. Pokud jdu někam na pracovní pohovor, v ruce držím životopis, na kterém jsem spolupracoval právě s Ivčou. Z každé naší schůzky mám uvnitř takový příjemný pocit, že se mi snaží někdo pomoci a opravdu se mi na 100 % věnuje. Jsi profesionál a pro mě veliká inspirace. Je radost se od tebe učit lidskému a přirozenému přístupu.

Pavel Pádecký

team leader
Ivu a její přístup k práci znám velmi dobře, strávili jsme několik let jako kolegové v našem nedávném působišti. Zaujal mě její přístup k recruitmentu, schopnost dekódování informací z životopisů uchazečů, forma, jakou vede pohovor… Zkrátka její práce s člověkem. Zcela samostatnou kapitolou je přístup Ivy k sestavování CV. Chvíli jsme si spolu povídali, a když mně následně poslala upravený draft mého CV, nevěřil jsem vlastním očím. Jednoduše a srozumitelně dokázala popsat mé kompetence, mé role. Její zpracování CV se vymyká unifikovaným prefabrikátům CV mainstreamu, jež se jen hemží „vědeckými“ slovíčky a její verze tudíž pozitivně vybočuje z řady. Až budu opět řešit update svého CV, má volba je jasná.

Martin Höfler

CFO
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS