Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Iva Weisserová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Iva Weisserová — osobní cestovní agentka, konzultantka a průvodkyně

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Iva Weisserová:
Paní Weisserová nám již několik let pomáhá s organizací služebních cest do Číny, kde sídlí naše mateřská společnost. Vždy co nejrychleji zařídila vše, od rezervací letenek a ubytování, až po vyřízení víz a jejich fyzického vyzvednutí z ambasády. Podává vyčerpávající informace o plánovaných cestách a v případě potřeby promptně řeší problémy. Je spolehlivá, rychlá a diskrétní, což je pro naši firmu zásadní. Jejích služeb využívám i při plánování a realizaci soukromých dovolených, zejména do exotických destinací. V každém případě mohu její služby doporučit, určitě budete spokojeni.

Věra Žitníková

nákupčí/asistentka
vzitnikova@sonavox.cz
Paní Iva Weisserová nám organizovala firemní výlet do zahraničí. Se spoluprací jsme byli velmi spokojení. Je velmi dynamická, příjemná a veselá osoba s profesionálním přístupem. Na emaily a dotazy reaguje rychle – na naše otázky vždy rychle zareagovala a promptně navrhla řešení. Udělala nám na míru program volné části výletu, který si zaměstnanci velmi pochvalovali. Na celé akci byla přítomná i jako dozor a pomohla nám s organizací autobusové dopravy a koordinací celého zájezdu. Vřele doporučuji!

Jana Turko

Iva Weisserová je opravdová profesionálka, která se výborně vyzná v organizaci zájezdů, a hlavně je to srdcařka – její práce ji baví. Jsem moc ráda, že jsem s ní mohla spolupracovat. Oslovila jsem ji, aby mi pomohla se zahraničním firemním výletem do Holandska. Jednalo se o skupinu téměř 40 lidí (zaměstnanci s partnery). Iva ještě před uzavřením spolupráce ihned zareagovala, aby mi pomohla včas zabezpečit skupinový let. Už v této fázi nám pomohla ušetřit finance ve srovnání s tím, kdybych vše měla zařizovat sama. Zařídila česky mluvící průvodkyni po Amsterdamu a poslala mi také vhodné tipy pro další místa. V přípravné fázi mi dala dobré rady, co a jak ohledně výletu komunikovat. Na místě se zasloužila o to, aby vše fungovalo podle domluvy. Odpovídala vždy svižně a k věci. Bylo mi radostí s ní spolupracovat. Ivo, děkuji!

Jana Gašková

HR Business Partner
www.wamag.cz
Velmi doporučuji paní Weisserovou, skvěle mi zorganizovala mou vysněnou cestu do Afriky a i s mými omezenými jazykovými schopnostmi jsem s její pomocí neměla strach vycestovat. Vše bylo připraveno skvěle, jak transfery, ubytování i výlety, které jsem si objednala. Proto si odvážím z této dovolené jen krásné zážitky bez žádných komplikací a děkuji za podporu a komunikaci během cest. Děkuji moc :)

Jitka Holoubková

holoubkova.j@atlas.cz
Paní Weisserová vyřizovala pro naši firmu víza do Číny již dvakrát. Vždy byla věcná, profesionální, odpovídala okamžitě, na všem se s ní dalo domluvit, zkrátka jednání na úrovni. Můžeme jen doporučit, při dalším vyřizování se na ni určitě znova zase obrátíme.

Radka Pomklová

asistentka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS