Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Ivan Košalko, MBA

Ing. Ivan Košalko, MBA

byznys poradce se specializací na tvorbu hodnoty

Ing. Ivan Košalko, MBA

Jsem zkušený byznys poradce a mou specializací je poradenství, trénink a koučing v oblasti tvorby hodnoty za účelem zlepšování procesů a zvyšování výkonnosti. Nabízím podporu při plánování a organizaci programů a iniciativ. Manažerům i řadovým zaměstnancům pomáhám zefektivnit komunikaci a rozvíjet schopnosti týmové práce. Mým cílem je vaše zlepšení.

Pro rychle rostoucí firmy nabízím mentoring a koučing potřebný při implementaci chybějících, případně nedostatečně fungujících manažerských procesů. U rozsáhlých projektů spolupracuji se špičkovými poradenskými firmami na Slovensku, v Německu a Rakousku.

Přes 20 let jsem působil na ředitelských a statutárních pozicích v domácích i zahraničních podnicích (Německo, Rakousko, Švédsko, Thajsko, Čína). Během této doby jsem získal několik významných certifikací a ocenění. Své zkušenosti z oblasti lidských zdrojů, kvality, produktivity, ale také IT pravidelně sdílím v rámci přednášek na konferencích. V letech 2000 až 2008 jsem působil v ratingovém výboru Slovenské ratingové agentury. Aktivně jsem přispěl k založení Podnikatelské aliance Slovenska, jejímž cílem je zlepšování podnikatelského prostředí. Svou poradenskou práci mj. stavím na metodologii Six Sigma a zlepšování výkonnosti pomocí principů Kaizen.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Slovensko

Kategorie katalogu:

Základní hodnoty, kterými se řídím:

  • čestnost
  • spolehlivost
  • důslednost
  • profesionální přístup

pracovní i životní postoje najdete přehledně rozvedeny také na mém webu.

Definice metody Six Sigma

Six Sigma je soubor technik a nástrojů na zlepšování procesů. Cílem této metody je zlepšení kvality výstupů procesů identifikováním a odstraněním příčin chyb a minimalizací variability vstupů ve výrobních a podnikových procesech.

Principy Six Sigma:

  • Neustálé úsilí o dosáhnutí stabilních a předvídatelných výsledků procesů.
  • Procesy mají parametry, které se dají měřit, analyzovat, řídit a zlepšovat.
  • Angažovanost celé organizace, především vrcholového managementu, pro dosažení udržitelného zlepšení kvality.

Definice metody Kaizen

Kaizen znamená japonsky zlepšení. Jedná se o metodu, která označuje aktivity, jež mají za cíl neustále zlepšovat všechny operace (procesy) a zahrnují veškeré zaměstnance podniku. Zlepšováním standardizovaných aktivit a procesů se Kaizen snaží eliminovat plýtvání.

Kontaktní informace

Ing. Ivan Košalko, MBA
Košalko Consulting s.r.o
Hornozoborská 2405/118
Nitra
949 01
Slovensko
Telefon:+421 911 416 467 (Slovensko)
Email:ivan.kosalko@kosalko.com
Web:www.kosalko.com
Skype:Skype kosalko56
LinkedIn:LinkedIn kosalkoivan

Doporučení z první ruky

Ivan Košalko je špičkový odborník na zavádění progresivních manažerských a obchodních idejí, s velmi pragmatickým přístupem podloženým roky zkušeností na vedoucích pozicích v mezinárodním kontextu.
Ivan Burger
ředitel společnosti Ibis Partner Slovakia

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS