Doporučení z první ruky

Mgr. Ivana Strakošová Hrubá — překladatelka a lokalizátorka angličtiny, češtiny a španělštiny


Zobrazuji č. 11-18 z celkem 18 doporučení

Na paní Hrubou jsem narazila víceméně náhodně, když jsem hledala někoho pro překlady dokumentů. Od první zakázky jsem naprosto spokojená s rychlostí a precizností překladů, a proto se na ní obracím opakovaně a i z dlouhodobého hlediska platí naprostá spokojenost. Nejvíce mě však těší a velmi oceňuji její vždy optimistický přístup a ochotu.

Lenka Sikorová
business development manager

S překladem odborného textu do angličtiny, který dělala paní Hrubá, jsem byla velmi spokojená. K tomu bezproblémová a velmi efektivní komunikace. Překlady můžu jen doporučit.

Tereza Vávrová
ředitelka společnosti NGO

Spolupráce s paní Mgr. Hrubou proběhla naprosto perfektně. I teď v prázdninovém období reagovala včas na email. Během překladu s předstihem upozornila, že bude potřeba společně smlouvu projít, abychom vyjasnili nejasné pasáže či odstranili chyby. Termín překladu byl dodržen. Z naší strany spokojenost a příště se na paní Mgr. Hrubou obrátíme znovu.

Štěpán Hodač
www.ilovehummus.cz stepan@ilovehummus.cz 721 935 443

Velice u paní překladatelky oceňuji vstřícnost, příjemnou a rychlou komunikaci a zájem o věc. Vyhledala jsem ji na internetu náhodně a opravdu jsem byla mile překvapena. V dnešní době nebývá zvykem, že by všichni jednali takto ochotně.

Iva Blažková

Určitě paní Ivanu doporučuji, protože vždy když jsem potřebovala, byla k dispozici, překlad byl připraven rychle, kvalitně, včas a dle mého požadavku.

S prací paní Hrubé jsem byla velmi spokojena. Byla velmi ochotná, rychlá a precizní. Překlad jsem potřebovala ve velmi nevhodnou dobu – mezi vánočními svátky a Novým rokem, přesto byla paní Hrubá velmi ochotná a vyšla mi vstříc.

Pavlína Tolarová

Mohu vřele doporučit! Rychlý překlad a skvělá komunikace předem e-mailem.

Neli Tzvetanova

Rád bych paní Hrubé poděkoval za skvělý přístup, perfektní překlad, obětavost a celou skvělou spolupráci. Bez váhání mohu všem spolupráci s paní Hrubou doporučit.

Tomáš Makovec