Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ivana Hrubá > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Ivana Hrubá — soudní tlumočnice, překladatelka a lektorka španělštiny a angličtiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Mgr. Ivana Hrubá:
Robert Vlach
Ivanu Hrubou a její jazykovou agenturu Belisha Beacon vřele doporučuji. Ivana je špičková jazyková profesionálka, která se ve svém oboru vyzná jako málokdo. Běžně využíváme jejích služeb na zajištění či zprostředkování překladů, korektur, ale i jazykového koučinku a poradenství pro větší překladatelské projekty.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Mgr. Martin Illek
S překlady paní Ivany Hrubé jsem velmi spokojen. Už dlouhou dobu pro mě překládá dokumenty nejrůznějšího charakteru: smlouvy, mobilní aplikace, titulky k filmům, marketingové texty aj. Na její profesionalitu a hlavně přesnost se mohu vždy stoprocentně spolehnout. Navíc jednání s ní probíhají ve velmi příjemné atmosféře. Překladatelské služby Ivany Hrubé mohu plně doporučit.

Mgr. Martin Illek

překladatel a tlumočník portugalštiny a španělštiny
Mgr. Jana Grohmannová
Spolupráce s paní Mgr. Hrubou je velice profesionální a bezproblémová. Velice oceňuji, že jsme se dokázaly jednoduše domluvit na vyhotovení překladu včetně soudního ověření a na předání dokumentů. Samotný překlad dokumentů byl precizní.

Mgr. Jana Grohmannová

advokátka
Ing. Barbara Palatová
S paní Hrubou je skvělá spolupráce. Před zahájením prací mi zpracovala cenový odhad překladu a slíbila mi termín dodání, který dodržela. Rozhodně doporučuji!

Ing. Barbara Palatová

účetní a daňový poradce
S Mgr. Ivanou Hrubou máme v naší agentuře letité zkušenosti. Je velmi vyhledávaná našimi klienty, pokud potřebují tlumočnici s praxí, kvalitou i flexibilitou. Ivaninu práci si cení nejen naši zákazníci, ale i naše agentura a já osobně. Jen málokterý tlumočník a překladatel patří dle mého názoru mezi špičky v odborných překladech a tlumočení v oblasti ekonomiky a financí – Ivana tam ale určitě je někde na vrcholu. Ivana navíc nemá problém přetlumočit či písemně přeložit snad žádný text, byť by byl sebeodbornější. Zřejmě se řídí heslem „Nic není nemožné.“ Závěrem: Ivana Hrubá rovná se odbornost, kvalita, spolehlivost, a to vše při flexibilitě na jedničku!

Tomáš Králíček

www.margetroid.cz ~ kralicek@margetroid.cz
Paní překladatelka byla ochotná a velmi rychlá. Potřebovala jsem rychlý překlad dokumentů pro práci v zahraničí (CV, motivační dopis, diplomy, reference aj.) a to vše přes víkend! Navíc mi dokumenty dovezla na smluvené místo (vyjití vstříc vzhledem k mé účasti na konferenci). Předání proběhlo rychle, cena v pořádku. Byla jsem spokojená.

Daisy T.

Ráda bych se podělila o dlouhodobě velice pozitivní zkušenost s prací paní Mgr. Ivany Hrubé. Byli jsme v naší firmě vždy spokojeni jak s písemnými překlady, tak se simultánním tlumočením do a z angličtiny. Oceňuji především její spolehlivost, zkušenosti a velmi dobrý cit pro český jazyk.

Markéta Kosmáková

asistentka DPD CZ s.r.o.
Perfektní překlad a rychlá odezva, mohu jen doporučit!

Karel Rank

Na paní Hrubou jsem narazila víceméně náhodně, když jsem hledala někoho pro překlady dokumentů. Od první zakázky jsem naprosto spokojená s rychlostí a precizností překladů, a proto se na ní obracím opakovaně a i z dlouhodobého hlediska platí naprostá spokojenost. Nejvíce mě však těší a velmi oceňuji její vždy optimistický přístup a ochotu.

Lenka Sikorová

business development manager
S překladem odborného textu do angličtiny, který dělala paní Hrubá, jsem byla velmi spokojená. K tomu bezproblémová a velmi efektivní komunikace. Překlady můžu jen doporučit.

Tereza Vávrová

ředitelka společnosti NGO
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS