Doporučení z první ruky

Mgr. Ivana Strakošová Hrubá — překladatelka a lokalizátorka angličtiny, češtiny a španělštiny


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 18 doporučení

Robert Vlach

Ivanu Hrubou a její jazykovou agenturu Belisha Beacon vřele doporučuji. Ivana je špičková jazyková profesionálka, která se ve svém oboru vyzná jako málokdo. Běžně využíváme jejích služeb na zajištění či zprostředkování překladů, korektur, ale i jazykového koučinku a poradenství pro větší překladatelské projekty.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Mgr. Martin Illek

S překlady paní Ivany Hrubé jsem velmi spokojen. Už dlouhou dobu pro mě překládá dokumenty nejrůznějšího charakteru: smlouvy, mobilní aplikace, titulky k filmům, marketingové texty aj. Na její profesionalitu a hlavně přesnost se mohu vždy stoprocentně spolehnout. Navíc jednání s ní probíhají ve velmi příjemné atmosféře. Překladatelské služby Ivany Hrubé mohu plně doporučit.

Mgr. Martin Illek
překladatel a tlumočník portugalštiny a španělštiny

Spolupráce s paní Mgr. Hrubou je velice profesionální a bezproblémová. Velice oceňuji, že jsme se dokázaly jednoduše domluvit na vyhotovení překladu včetně soudního ověření a na předání dokumentů. Samotný překlad dokumentů byl precizní.

Mgr. Jana Grohmannová
advokátka
www.i-advokatka.cz jana.grohmannova@i-advokatka.cz 607 244 530
Ing. Barbara Palatová

S paní Hrubou je skvělá spolupráce. Před zahájením prací mi zpracovala cenový odhad překladu a slíbila mi termín dodání, který dodržela. Rozhodně doporučuji!

Ing. Barbara Palatová
účetní a daňový poradce, lektor a zakladatel Bookeepio s.r.o.

Ivana je skvělá překladatelka, tlumočnice a lektorka. Absolvovala jsem v její jazykové agentuře mnoho překladatelských seminářů a kurz simultánního tlumočení. Ivana je nadšenec do svého oboru, což se projeví na kvalitě odvedené práce. Vždy vše proběhlo naprosto profesionálně a dokonce ještě předčilo má očekávání. Těším se na další seminář, do něhož jsem již přihlášena :-)

Michaela Melišíková
překladatelka a tlumočnice anglického jazyka
www.anglicky-kvalitne.cz info@anglicky-kvalitne.cz 775 709 539

Absolvovala jsem s paní Hrubou kurs právnické španělštiny. Byla jsem velmi spokojená a kurs mohu každému vřele doporučit. Protože se však běžně překladům právního charakteru nevěnuji, občas potřebuji konzultaci a paní Hrubá mi vždycky vyšla vstříc. Je to odbornice na svém místě.

Mgr. Anna Tkáčová
překladatelka ze španělštiny, hispanistka, redaktorka, průvodkyně a novinářka
www.preklady-spanelstina-tkacova.cz anna.tkacova@volny.cz

S Mgr. Ivanou Hrubou máme v naší agentuře letité zkušenosti. Je velmi vyhledávaná našimi klienty, pokud potřebují tlumočnici s praxí, kvalitou i flexibilitou. Ivaninu práci si cení nejen naši zákazníci, ale i naše agentura a já osobně. Jen málokterý tlumočník a překladatel patří dle mého názoru mezi špičky v odborných překladech a tlumočení v oblasti ekonomiky a financí – Ivana tam ale určitě je někde na vrcholu. Ivana navíc nemá problém přetlumočit či písemně přeložit snad žádný text, byť by byl sebeodbornější. Zřejmě se řídí heslem „Nic není nemožné.“ Závěrem: Ivana Hrubá rovná se odbornost, kvalita, spolehlivost, a to vše při flexibilitě na jedničku!

Paní překladatelka byla ochotná a velmi rychlá. Potřebovala jsem rychlý překlad dokumentů pro práci v zahraničí (CV, motivační dopis, diplomy, reference aj.) a to vše přes víkend! Navíc mi dokumenty dovezla na smluvené místo (vyjití vstříc vzhledem k mé účasti na konferenci). Předání proběhlo rychle, cena v pořádku. Byla jsem spokojená.

Daisy T.

Ráda bych se podělila o dlouhodobě velice pozitivní zkušenost s prací paní Mgr. Ivany Hrubé. Byli jsme v naší firmě vždy spokojeni jak s písemnými překlady, tak se simultánním tlumočením do a z angličtiny. Oceňuji především její spolehlivost, zkušenosti a velmi dobrý cit pro český jazyk.

Markéta Kosmáková
asistentka DPD CZ s.r.o.

Perfektní překlad a rychlá odezva, mohu jen doporučit!

Karel Rank