Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Ivana Kmochová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Ivana Kmochová — osobní a profesní koučka a lektorka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Bc. Ivana Kmochová:
Ivo, chci Ti napsat, že setkání s Tebou jak v přírodě, tak v uzavřeném prostoru bylo moc fajn a inspirující. Je správné setkávat se s lidmi, kteří motivují a jsou vzorem. Jsem vděčná za čas, který jsi se mnou strávila. Vím, že jsi, a to mi dělá dobře. Děkuji.

Lenka H.

Jsem velmi mile překvapený. Když mi Ivana nabídla možnost grafologického rozboru osobnosti, byl jsem poměrně skeptický a využil jsem toho pouze ze zvědavosti. Nakonec co všechno může vyčíst z písma? Přece nic moc… O to více jsem byl překvapený, co všechno dokázala z písma o mně vyčíst. Vše bylo tak výstižné! Vše bylo velmi jasně a trefně popsáno! Komplexnější než osobnostní testy. Jednalo se jak o věci, které jsem o sobě věděl, tak jsem zažil mnohé aha efekty. Grafologický rozbor mi pomohl určit si další kroky, kudy pokračovat v mém osobním rozvoji. Děkuji.

Ondra K.

projektový manažer
Nikdy jsem si nedovedla představit, co to vlastně ta pouť je. Říkala jsem si. Chodím přírodou. No a co. Než jsem jednu takovou pouť s Ivou zažila. Bylo to něco neskutečného. Příroda ke mně hovořila. Různými symboly, zpěvem ptáků, vánkem, který zavanul v ten správný okamžik, zvony z kostela… Pokud mě nenapadlo vysvětlení symbolů, které mi příroda předestřela, Iva mi je poskytla. Bylo mi nádherně. Děkuji Ivě za prožité okamžiky. Ráda si je opět zopakuji.

Hana D.

Z rozboru písma jsem neobyčejně mile překvapena a nadšena. Je vyčerpávající, plně vyjádřil výraz mojí osobnosti, povahové rysy, každodenní praktický život, emocionální stránku, vitalitu, vůli, pracovní kvality, podtrhl podstatu, označil přednosti i slabé stránky a ještě mnohem více. Je až neuvěřitelné, jak vše do podrobnosti „sedí“. Čte se jedním dechem a zároveň se z něj dá čerpat do života, i např. do motivačních dopisů, na pracovní pohovory a do dalších let. Vřele doporučuji všem, protože člověk má v sobě ukryté i ty stránky osobnosti, které si třeba ani neuvědomuje a mohou ho v životě posunout dál. Děkuji Ivě, za možnost nahlédnout na mou osobnost ze všech úhlů.

Alena D.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS