Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Bc. Ivana Lehkoživová, BA > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Bc. Ivana Lehkoživová, BA — advokátka pro podnikatele

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Mgr. Bc. Ivana Lehkoživová, BA:
Skvělá a profesionální práce. Rychle, jasně a věcně.

Bohumil Michalík

G4D s.r.o.
Služeb Ivany jsem využil již mnohokrát. Ať už se jednalo jen o menší právní dotaz anebo složitější analýzu kontraktů, Ivanin přístup byl vždy naprosto profesionální a služby jí poskytnuté kvalitní. Zejména oceňuji rychlou a naprosto srozumitelnou komunikaci, a to i mimo běžnou pracovní dobu.

Lukáš Asník

Spolupráce s Ivou si velice cením pro její obrovský rozhled, profesionální a zároveň lidský přístup.

Denisa Fabová

Naše Městečko s.r.o.
Na Ivanu jsem se obrátila ve chvíli, kdy jsem potřebovala aktualizovat dohodu pro lektory a začlenit do ní i dodatek o know how. Líbil se mi její přístup. Byla hodně zvědavá a ptala se; jaká je moje představa, co od toho potřebuji, co vše tam chci mít a co je tím mým know how. Z těchto otázek vzešla nabídka s různými možnostmi. Tedy víc než jedna cesta a každá obsahovala i svoji cenu. Otevřený přístup, doporučení ze zkušeností, které během praxe načerpala. Za mě je to skloubení odbornosti, napasované na konkrétní situaci, lidskosti a fér play. Jsem víc než spokojená a s klidným svědomím a vědomím Ivanu doporučuji. Děkuji.

Marta Uhlířová

Správným kurzem
Paní advokátka pro naše SVJ velmi profesionálně přepracovala stanovy podle nového OZ. Překvapila nás jejich srozumitelnost i pro laiky a snadná aplikovatelnost v každodenní praxi při správě domu. Vše nám trpělivě vysvětlovala, pomohla nám se svoláním shromáždění, s přítomností notáře i vkladem do veřejného rejstříku. Doporučujeme.

Kateřina Podolská

předsedkyně SVJ
Na paní Ivanu jsem se obrátila, když jsem se dostala do problému s neplatičem nájemného. Požádala jsem ji o pomoc a paní Ivana nelenila a pustila se do práce. Neboť je velmi precizní, vše důkladně prostudovala, seznámila se s celou problematikou a velmi rychle reagovala na vzniklou situaci. Díky ní se nám podařilo získat většinu financí zpět, a zároveň jsem ji požádala o vytvoření nové nájemní smlouvy, což mě v budoucnu rozhodně uchrání od dalších problémů, za což jsem paní Ivaně moc vděčná. Paní Mgr. Ivanu Lehkoživovou mohu s čistým svědomím doporučit každému s jakýmkoliv problémem!

Daniela Koušová

Magistra Lehkoživová nám pomáhala realizovat nákup bytové jednotky. Zařídila nejen kontakt s prodávajícím, ale sepsala i kupní smlouvu a provedla úschovu peněz před převodem bytu a navíc i všechny administrativní kroky, které jsou s prodejem a převodem vlastnických práv při nákupu bytu potřeba. Vše proběhlo velmi rychle a bez sebemenších problémů. Navíc nás o průběhu prodeje průběžně informovala na kontaktní email (např. obdržení peněz do úschovy, podání žádosti o zápisu do katastru atd.). Můžu její služby jen doporučit.

Pavel Galář

Paní advokátka nám pomáhala při koupi nemovitosti a zajišťovala vše smluvně (kontrola smlouvy s realitní kanceláří, advokátní úschova převáděných peněz). Spolupráce s ní byla velmi dobrá, je operativní a např. elektronická komunikace není problém. Velmi jsme ocenili přehledný harmonogram celé akce s úkoly pro jednotlivé účastníky transakce.

Hana Hasníková

Na workshopu pro OSVČ mne příjemně překvapila uvolněná atmosféra, velká interaktivnost s možností položit nespočet dotazů, přehledné pokrytí všech základních tématických okruhů a hlavně Ivanin sympatický a lidský přístup s využitím selského rozumu – v tom nejlepším slova smyslu. Prostě workshop pro podnikatele bez zbytečných složitostí.

Michaela Pavlíková

Cesta skrz
V rámci osobní zkušenosti s advokátkou paní Mgr. Bc. Ivanou Lehkoživovou, BA, mohu její služby vřele doporučit. Paní advokátka je velmi vstřícná, usměvavá, a zároveň je výborným profesionálem s vysokou úrovní v oblasti právních služeb. Dokáže přesně vysvětlit přínosy i negativa případných právních kroků a vždy hledá řešení, které je pro klienta výhodnější. Nejdůležitější byl pro mne při spolupráci pocit, že nemusím nic hlídat, sledovat a kontrolovat, to vše fungovalo díky paní advokátce, za což jí ještě jednou mnohokrát děkuji.

Jitka Novotná

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS