Doporučení z první ruky

Ing. Ivana Minářová — stavební inženýrka se specializací na rekonstrukce domů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Vaše konzultace mi pomohla urovnat si myšlenky a potvrdit některé názory, takže jsem za ni velmi rád.

Milan Lempera

Dobrý den, paní Ing. Minářovou mohu doporučit. Jako jediná se nezalekla náročnosti projektu přestavby v obtížných podmínkách a za to jí patří mé velké díky. Během komunikace byla vždy vstřícná a ochotná. Vzhledem k mé opožděné stavbě se i po dvou letech na ni můžu obrátit.

Dana Pechtorová
dana.pechtor@centrum.cz 604 272 188

Ing. Ivana Minářová byl náhodný, ale šťastný výběr projektanta. Zadáním byla kompletní rekonstrukce řadového rodinného domu s nevhodnou vnitřní dispozicí a limity danými sousedními stavbami. Paní Minářová se s porozuměním v krátkém čase pustila do vypracování několika variant, a to jen proto, aby nakonec vzniklo něco zcela jiného. To vše za příznivou cenu. Paní Minářová odvedla profesionální práci včetně bezchybného vyřízení formalit pro stavební povolení a spolupráce se stavební firmou. Byla vždy příjemná a kdykoliv přístupná průběžným konzultacím. Musím zde také zmínit statika Ing. Průšu, kterého nám paní Minářová doporučila a který ve složitých poměrech odvedl skvělou práci. Oba jsou poctiví profesionálové. Děkujeme.

Dana Valentová

S paní inženýrkou jsem se e-mailem domluvil na rozsahu, termínu zpracování skutečného provedení stavby a konečné ceně. Po zaměření proběhlo zpracování a předání pasportu stavby v digitální podobě včetně souborů v DWG. S kvalitou nabízených služeb jsem byl spokojen. Případným zájemcům mohu paní inženýrku doporučit. V Brně 21.10.2019.

Jan Opatřil

Paní Minářovou mohu vřele doporučit. Řešili jsme s ní kompletní rekonstrukci řadového domku v Brně od zaměření původního stavu až po konzultace při realizaci. Využili jsme její služby i pro vyřízení stavebního povolení. Oceňuji hlavně výbornou komunikaci a plnění termínu. Za nadstandard také považuji schopnost pružně reagovat na požadavky od klienta a prověření možností, které běžně nerealizuje a musí si k nim něco nastudovat. Co vím od známých, tak to není vůbec běžná vlastnost u projektantů. V projektu se nám samozřejmě vyskytly nějaké drobné nesrovnalosti, ale paní Minářová je byla schopná a ochotná řešit bez zbytečného odkladu a v případě nutnosti i přímo na stavbě s realizátorem. Paní Minářová má také přehled v oblasti automatizace domácnosti a souvisejících technologií, což je v dnešní době také „nepostradatelnou“ součástí každé stavby. Je skvělé, že i tento aspekt je zohledněn při přípravě projektu. Děkujeme a jsme rádi, že jsme si ji vybrali.

Pavel Rozehnal
IT
rozehnal@gmail.com 777 248 828

Paní Ing. Minářovou jsem oslovil s prosbou o pomoc s plánováním rekonstrukce jádra bytu v panelovém domě ze začátku 60. let. Paní inženýrka si na mě záhy našla čas a zpracovala velmi profesionální dokumentaci plně vyhovující požadavkům našeho SVJ. Nesmírně oceňuji, že v okamžiku, kdy měla za sebou návštěvu na místě a shromáždění všech podkladů, zpracovávala mou objednávku i během své dovolené v zahraničí. Stejně důležitá, jako samotné zpracování dokumentace, pro mě byla její spolupráce se šikovným statikem panem Ing. Průšou, kterému se v mé věci povedlo dohledat (zdánlivě ztracenou) dokumentaci domu a na jejím základě zodpovědně zpracovat statický posudek, včetně doporučení varianty řešení dispozice. Jelikož jsem kontakt na paní Ing. Minářovou získal od svého kamaráda – rovněž jejího klienta, který se se svou spokojeností netajil – dovoluji si doporučení na její služby šířit dál.

Kupovali jsme obchodní prostory s plánem na kompletní rekonstrukci dle našich nemalých představ. Popravdě jsem si vše představoval „jako Hurvínek válku“ – najmeme zedníky a jdeme na to, ať je vše co nejrychleji hotové. První návštěva na stavebním úřadě mě značně zchladila: „To bohužel nepůjde, protože vyhláška… dle normy…“ Prostě pro laika hrůza. Hned, jak jsem zabouchl dveře, jsem věděl, že to bude chtít odbornou pomoc. Paní Minářovou jsem si vybral i kvůli jejímu webu Genialnidum.cz. Je vidět, že pořád hledá nové možnosti. Pomohla nám s řešením, zabezpečila potřebné dokumenty a také jednala s úřady. A co bylo nejdůležitější, změna užívání prošla bez komplikací.

Mgr. Ján Kozel

Ivanu Minářovou jsme oslovili, zda by se s námi pustila do rekonstrukce 200 let staré roubené chalupy napadené dřevomorkou. S jejím profesionálním přístupem jsme byli moc spokojení. K vlastní stavbě se dokázala postavit jako k staré chalupě, která si žije svým životem, a plány rekonstrukce jsou navrženy a zpracovány s ohledem na stáří, typ a funkci domu. Ivana se ujala také vyřízení všech potřebných úkonů a jednání s úřady, nejen při vyřizování stavebního povolení, ale také v rámci výběrového řízení na dodavatele stavby. Touto cestou bychom jí rádi poděkovali a současně všem doporučili její služby.

Ing. Ivana Minářová naší společnosti neuvěřitelným způsobem pomohla s dodatečným povolením stavby, na kterou bylo vydáno rozhodnutí o jejím odstranění. Její komunikace, přístup, dokumentace, prostě naprosto vše. Opravdu jsem se s takovým přístupem ještě nikdy nepotkal. S čistým svědomím a upřímně doporučuji, je naprosto skvělá a jedinečná. Moc děkujeme.

Petr Slíva
Autodoprava, Autobazar, Nákup-prodej
www.psautodoprava.cz psautodoprava@gmail.com 720 530 004
Robert Vlach

Ivanu Minářovou jsem oslovil, aby nám poradila s regulací radiátorů ústředního topení. Doma jsme měli neustále buď přetopeno, anebo naopak chlad z větrání, a tyto extrémy citelně zhoršovaly komfort bydlení. Ivana doporučila geniálně jednoduché řešení: 3 termoregulační hlavice na topení po 500 Kč/ks, které snímají teplotu v místnosti a automaticky radiátor regulují na požadovanou teplotu. Po jednoduché instalaci a nastavení máme v bytě tepelnou pohodu, jakou jsme dříve nezažili. Ivana je 100% profík a její práci moc doporučuji.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze