Doporučení z první ruky

Ing. Ivana Minářová — stavební inženýrka se specializací na rekonstrukce domů a chytré technologie v bydlení


Zobrazuji č. 11-14 z celkem 14 doporučení

Když jsme rekonstruovali náš rodinný dům (nástavba patra), požádal jsem Ivanu Minářovou o konzultace, protože stavebnictví není můj obor. Ivana mi několikrát velmi dobře poradila a upozornila na možné problémy, které já jako laik neodhalím. Co musím také ocenit, je její preciznost a dodržování slíbených termínů.

Milan Žák
www.domalu.cz

Opět není co dodat. Dobrá práce, odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, přesné dodržení termínu odevzdání se všemi náležitostmi. Jednalo se o zdokumentování v CAD staré ŽB skladové haly v Kuřimi o ploše 4 000 m2 včetně dvoupodlažního kancelářského přístavku. Absolutně bez připomínek.

Ing. Dalibor Běl
Belog Steel s.r.o.
www.belog.cz 723 411 612

Budu velmi stručný. Takhle si představuji profesionální služby – rychle, kvalitně a precizně. K projektu Ivany Minářové neměl stavební úřad sebemenší připomínku. Děkuji.

Miloš Krejčí

Ivana Minářová zpracovala situační výkres k dokumentaci pro stavební povolení, kterou jsem poptával u jiného projektanta. Termín vypracování byl ve velice krátké době a cena příznivá. Komunikace byla bez problémů, po realizaci se nevyskytly žádné problémy. Očekávání předčilo: rychlost a odbornost. Příště bych se rozhodoval stejně.

Zbyněk Valášek