Doporučení z první ruky

Ing. Ivana Minářová — stavební inženýrka se specializací na rekonstrukce domů


Zobrazuji č. 11-15 z celkem 15 doporučení

Paní Ing. Ivana Minářová nám zpracovala pasport stavby rodinného domu. Poradila nám se všemi náležitostmi a pomohla s dokumenty, které jsme podávali na stavební úřad. Zpracování projektu bylo velmi rychlé a precizní a také cena byla velice příznivá. Její jednání bylo vždy milé a profesionální. Děkujeme jí a její služby můžeme jedině doporučit.

Kateřina Hladká
katkahladka@email.cz

Když jsme rekonstruovali náš rodinný dům (nástavba patra), požádal jsem Ivanu Minářovou o konzultace, protože stavebnictví není můj obor. Ivana mi několikrát velmi dobře poradila a upozornila na možné problémy, které já jako laik neodhalím. Co musím také ocenit, je její preciznost a dodržování slíbených termínů.

Milan Žák
www.domalu.cz

Opět není co dodat. Dobrá práce, odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, přesné dodržení termínu odevzdání se všemi náležitostmi. Jednalo se o zdokumentování v CAD staré ŽB skladové haly v Kuřimi o ploše 4 000 m2 včetně dvoupodlažního kancelářského přístavku. Absolutně bez připomínek.

Ing. Dalibor Běl
Belog Steel s.r.o.
www.belog.cz 723 411 612

Budu velmi stručný. Takhle si představuji profesionální služby – rychle, kvalitně a precizně. K projektu Ivany Minářové neměl stavební úřad sebemenší připomínku. Děkuji.

Miloš Krejčí

Ivana Minářová zpracovala situační výkres k dokumentaci pro stavební povolení, kterou jsem poptával u jiného projektanta. Termín vypracování byl ve velice krátké době a cena příznivá. Komunikace byla bez problémů, po realizaci se nevyskytly žádné problémy. Očekávání předčilo: rychlost a odbornost. Příště bych se rozhodoval stejně.

Zbyněk Valášek