Doporučení z první ruky

Ivana Vítková — interim manažerka se specializací na budování obchodních týmů ve firmách, mentorka osobního rozvoje


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Paní Vítková oplývá vždy vysokou mírou velmi pozitivní energie. Jde přímočaře za vytyčeným cílem a neustále hledá a vybízí k řešení, jak překonat zdánlivé překážky. Umí zdravě a pozitivně nabudit.

Ing. Petr Šuráň

Vždy jsem si myslel, že stačí najmout kvalitního obchodníka a že bude mít výsledky. Dnes již vím, že to je disciplína, která se dá trénovat a díky spolupráci s paní Vítkovou vidím zlepšení u obchodníků, což v dnešní době je skvělá zpráva a naděje do dalších měsíců.

Martin K.
ředitel společnosti

Paní Vítková, patří Vám samozřejmě i můj dík za činnost a výsledky v letošním roce, kterými jste naší firmě pomohla přežít těžké „covidové“ období.

Zdeněk P.
majitel firmy

Paní Ivanu Vítkovou jsem poznal jako ředitelku obchodního týmu, kterého jsem součástí. Musím říct, že se jedná o cílevědomou a pracovitou manažerku s velmi lidským přístupem. Nejvíc na ní obdivuji to, že umí zachovat klid a rozvahu ve složitých situacích. Srší z ní pozitivní energie. Umí poradit, povzbudit, motivovat a ještě vás odmění hezkým úsměvem. Jsem velmi rád, že můžu spolupracovat s někým, jako je paní Vítková.

Stanislav S.

S Ivanou spolupracuji více než půl roku a za tu dobu vnímám velký posun dopředu. Soustředili jsme se především na obchodní dovednosti, ale podle mě mi pomohla otevřít oči v mnoha směrech. Vnímám především nárůst sebevědomí. Nechci tím říct, že předtím jsem byl „ze všeho posraný“, to spíše naopak, ale vždy jsem zastupoval zájmy někoho jiného. Měl strach říct si o to, co chci vlastně já, co je pro mě dobré a poté si to i prosadit. To se mi již dnes daří.

Jirka R.

Ivu Vítkovou znám více než 20 let. Časem se z nás staly dobré kamarádky. Svým temperamentem a energií, která z ní čiší, pro mě vždy byla a je inspirací v tom, jak se poprat se svým životem, i když se jí zrovna ukazuje z té horší stránky a přitom neztratit naději a víru ke splnění svých snů. Byla a stále je vždy ochotná pomoci nejen radou nebo povzbuzením, ale i podat pomocnou ruku. Je to tahoun, který dokáže pomáhat ostatním jít směrem, který si sami vytyčí ke splnění svých cílů.

Pavla K.

Mám velké štěstí, že je paní Ivana Vítková součástí mé cesty a mého života. Ujala se mne a byla mi oporou v těch nejnáročnějších chvílích. Společně jsme vyřešily a dotáhly do konce mnoho věcí a situací, které se na začátku zdály jako nemožné. Díky její vnitřní síle, odhodlání, nadhledu a zkušenostem mohu dnes žít šťastný a klidný život. Dodnes se mohu spolehnout na její rady a na to, že mě nikdy nenechá bez pomoci. Proto věřím, že i vám bude v životě cenným přínosem stejně, jako mně.

Klára V.

Ivanu Vítkovou znám několik let a vím, že pro její novou oficiální roli průvodkyně osobním rozvojem je jako stvořená. Svého drahocenného času, který jí věnujete, rozhodně nebudete litovat. Je to velmi energická, inteligentní, upřímná a nápaditá žena, která má ráda život a z její osoby doslova srší značné a inspirativní zkušenosti různého charakteru, které jí v rámci její dosavadní cesty život dal. Rozhodně má světu co nabídnout a věřím, že právě ona je ta bytost, která vás nasměruje tím správným směrem, stejně jako směruje mne. No a její smysl pro humor může už jenom podtrhnout společně strávené chvíle a vůbec celou spolupráci.

Lucie Š.

Děkuji paní Vítkové za skvělý výběr zaměstnance na pozici automechanika. Ve firmě jsme dlouhodobě nemohli najít kvalitního člověka. Přemýšleli jsme, že začneme „přetahovat“ kvalitní lidi z konkurenčních autoservisů. Potřebovali jsme rozšířit náš tým, díky investici do rozšíření našich servisních služeb. Získali jsem kontakt na paní Vítkovou, která měla i dobré reference. Požádali jsme o pomoc s obsazením pozice automechanik, která dlouhodobě na trhu práce chybí. Paní Vítková se přijala osobně do firmy podívat, prošla si celou firmu a navnímala celkovou kulturu naší firmy, její energii, atmosféru a naše potřeby na kvalitu zaměstnance. Podepsali jsem smlouvu a netrvalo dlouho a kandidáti začali přicházet. Paní Vítková pohovory vedla osobně u nás ve firmě s každým potencionálním zaměstnancem. Do dvou měsíců od zahájení spolupráce s paní Vítkovou k nám nastoupil velmi šikovný kolega, který ostatním ukazuje, že slovo „nejde“ neexistuje. Aktivně se zapojuje do všech činností ve firmě. Má týmového ducha a dokonce rád chodí do práce i v sobotu a v neděli, kde je mu umožněno pracovat na svých opravách. Tento zaměstnanec předčil naše očekávání. Děkujeme paní Vítkové za profesionální přístup, její služby rádi doporučujeme i ostatním majitelům firem. Výběr zaměstnanců pod vedením paní Vítkové není jen o telefonní komunikaci, ale o jejím celkovém osobním přístupu, který velmi oceňujeme.

Ing. Ivo Husek
majitel autoservisu

Velké poděkování paní Vítkové, která mi pomohla ke zvýšení mzdy. Pracuji ve společnosti, ve které je 95 % mužů. Ženský názor je tudíž problém prosadit. Od toho se také odvíjí výše mzdy. Práce, kterou dělám, mě baví a naplňuje. Dlouhou dobu jsem si byla vědoma, že mzda, kterou dostávám, neodpovídá odvedené práci. Bohužel jsem měla i soukromé problémy se zdravotním stavem mých nejbližších a nebyla jsem schopna se dohadovat o svém platu. S paní Vítkovou jsem celou situaci rozebraly do detailů. Její rada byla: „Musíš být připravená a nejlépe předložit i tabulku vývoje mzdy.“ Tabulku jsem zpracovala za 10 let zpětně , kde jsem použila i procenta rozdílů. Sama jsem byla překvapená, co mi tabulka odhalila. Skutečná podložení čísla nemůže nikdo napadnout ani zpochybňovat. To byl velký argument. U koho si o navýšení mzdy zažádat!! Přímý nadřízený nebo ředitel, další otázka. I tuto otázku jsme s paní Vítkovou probraly. Musím říci, že vedoucí byl zaskočený mým požadavkem o zvýšení mzdy, ale předložením tabulky mu ještě spadla brada a nebyl schopen ani argumentovat. Dále jsem mu řekla, že ho nechci obcházet a že svůj požadavek jdu vyřešit k řediteli. A závěr? Ředitel byl stejně překvapen jako vedoucí a za 3 dny jsem podepisovala nový platební výměr. Musím podotknout, že jsem jednala sama za sebe a s nikým s kolegů jsem tuto situaci neprobírala. Také při jednání jsem na nikoho nepoukazovala a nežalovala. Navrhla jsem svoji představu navýšení platu a 80 % mnou navrhované částky jsem získala. Velký dík paní Vítkové, bez které bych to nedokázala. Přeji Vám do další práce hodně úspěchů a spokojených klientů.

Hanka M.