Doporučení z první ruky

Mgr. Ivo Kylián — SEO konzultant a specialista na online marketing


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 31 doporučení

Spolupráci s Ivem si velmi vážím a hodnotím kladně. Ivo se podílel na školení interních SEO specialistů, zároveň školil marketingový a obchodní tým na Google Analytics a vedle toho pomáhal na některých projektech prostřednictvím SEO konzultací. Za necelé 3 roky spolupráce posunul mnoho projektů správným směrem, proto jeho služby mohu určitě doporučit.

Vojtěch Schwangmaier
Owner & CEO Onio s.r.o., Pneumatiky.cz
www.pneumatiky.cz info@pneumatiky.cz 547 425 372

Vyzkoušel jsem na takové, kteří znali obecné poučky z populárních článků i drahé agentury, kde člověk dostal 30 stránkový dokument povídání kolem a konkrétních rad bylo pomálu. Nyní spolupracuji s GourmetKava.cz s panem Kylianem a zatím my to velmi vyhovuje díky osobnímu přístupu a konkrétnosti.

Dominik Škoda
Jednatel GourmetKava.cz
www.gourmetkava.cz info@gourmetkava.cz 725 556 179

Spolupráci s panem Kyliánem doporučuji. Na mých online projektech s ním spolupracuji přibližně 2 roky s postupným růstem díky jeho SEO doporučením. Lidský a osobní přístup. Své práci se věnuje naplno s cílem co nejlepších výsledků.

Spolupráci s panem Ivo Kyliánem rozhodně doporučujeme. Devizou je skvělá komunikace, profesionální přístup a orientace v oboru.

Jiří Reiter
www.fantasyobchod.cz info@fantasyobchod.cz 774 421 641

Ivo je ukázkovým profesionálem v oboru SEO a UX. Jako jeden z mála specialistů, se kterými jsem měl možnost se potkat, Ivo pouze slepě neplní zadání, ale zamýšlí se nad projekty komplexně a dokáže je promítnout i do byznysové roviny a následně zhodnotit monetizaci projektu jako celku. Nezřídka kdy tak zasahuje do celého konceptu. Díky těmto vlastnostem ho pravidelně a se vší spokojeností nasazujeme na naše klíčové projekty.

Roman Novák
Managing Owner at Fameless
fameless.cz novak@fameless.cz 777 639 151

Ivo mi pomohl připravit prezentaci pro obchodní partnery. Díky jeho znalostem a dlouholetým zkušenostem se nám povedlo vysvětlit zákazníkům, jak mají postupovat v oblasti budování zpětných odkazů, aby svým stránkám opravdu pomohli.

Pavel Tesárek
zakladatel Svépomocí.cz s.r.o.
www.svepomoci.cz pavel@svepomoci.cz 605 956 408

S panem Kyliánem jsem začala spolupracovat na doporučení mého programátora. Provozuji e-shop a proto jsem hledala specialistu na SEO, který mi pomůže dostat náš web na výraznější pozice ve vyhledávačích. Již na základě první analýzy jsme provedli požadované změny a byly vidět výsledky. Překvapila mne míra součinnosti a proaktivního přístupu na všech úrovních spolupráce. Pan Kylián je pro svou práci nadšený a pro své klienty poskytuje vysokou míru profesionality, spolupráce s dalšími členy týmu a perfektní dozor. Spolupráce s panem Kyliánem mne motivovala pro investici do vybudování zcela nového webu, na kterém se významně podílí.

Jaroslava Šimková
jednatelka zážitkové agentury Impresio
www.impresio.eu simkova@impresio.eu 739 044 204

S Ivo Kyliánem jsme začali spolupracovat na základě doporučení. Spolupráce s ním je vždy perfektní. Oceňuji hlavně invenci a neustálé sledování a upozorňování na chyby a možná zlepšení webu.

Karel Pospíšilík
COO ve společnosti Slevotéka.cz s.r.o.
www.slevoteka.cz karel.pospisilik@slevoteka.cz 773 831 789
Mgr. Michal Binka

Na Iva jsem se obrátil, protože jsem potřeboval validovat některé mé postupy optimalizace na vybraných stránkách. Ivo tuto práci dělá dlouho, znal jsem některé jeho výstupy a prezentace, proto jsem práci konzultovat s ním. Dostal jsem relevantní připomínky a argumenty, které měly hlavu a patu. Je vidět, že Ivo nad postupy a implementací přemýšlí koncepčně s ohledem na dlouhodobý efekt. Líbí se mi jeho přístup fokusovaný na výsledek, nikoliv jen na samotný akt optimalizace.

Mgr. Michal Binka
SEO konzultant a online marketér

Ivo je skvělý SEO konzultant i školitel. Díky svému širokému přehledu SEO problematiky s výrazným přesahem do UX a webové analytiky byla jeho školení maximálně přínosná a inspirativní pro celý tým. Ivo obsahově přizpůsobil školení na míru našim individuálním potřebám. Každé dílčí téma zajímavě doplnil praktickými ukázkami, zkušenostmi z praxe i aktuálními trendy. Je to školení, které vás zaujme od začátku do konce. Také spolupráce s Ivem jako SEO konzultantem nemá chybu. Ivo dokáže na webu nalézt takové chyby a nedostatky, které ostatní nevidí a vždy přijde s originálním řešením. Ivo je ve svém oboru opravdu kapacitou a jeho školení i konzultace mohu jenom doporučit.

Tereza Nováková
Senior SEO specialista
www.pneumatiky.cz novakova@onio.cz 547 425 372