Doporučení z první ruky

Mgr. Ivo Kylián — SEO konzultant a specialista na online marketing


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 35 doporučení

Spolupráci s Ivem si velmi vážím a hodnotím kladně. Ivo se podílel na školení interních SEO specialistů, zároveň školil marketingový a obchodní tým na Google Analytics a vedle toho pomáhal na některých projektech prostřednictvím SEO konzultací. Za necelé 3 roky spolupráce posunul mnoho projektů správným směrem, proto jeho služby mohu určitě doporučit.

Vojtěch Schwangmaier
Owner & CEO Onio s.r.o., Pneumatiky.cz
www.pneumatiky.cz info@pneumatiky.cz 547 425 372

Spolupráce s Ivem nás jako in-house SEO tým posunuje výraznými kroky vpřed. U Iva oceňuji jeho technické znalosti v oblasti optimalizace pro vyhledávače a také jeho přesah do ostatních odvětví online marketingu. Díky jeho supervizi, kterou drží nad našimi SEO projekty pro DATART.cz, jsou zadání směřující na webové developery preciznější. S přehledem dokáže odhalit obsahové i technické nedokonalosti webu a navrhnout vhodné řešení k jejich úpravě. Jeho návrhy prezentuje srozumitelně, lidsky a se skutečným zájmem problém vyřešit. Ivo je profesionál a mohu ho s čistým svědomím doporučit.

Petr Ševčík
SEO tým leader pro DATART
www.datart.cz petr.sevcik@hptronic.cz 777 470 913

Vyzkoušel jsem na takové, kteří znali obecné poučky z populárních článků i drahé agentury, kde člověk dostal 30 stránkový dokument povídání kolem a konkrétních rad bylo pomálu. Nyní spolupracuji s GourmetKava.cz s panem Kylianem a zatím my to velmi vyhovuje díky osobnímu přístupu a konkrétnosti.

Dominik Škoda
Jednatel GourmetKava.cz
www.gourmetkava.cz info@gourmetkava.cz 725 556 179

Spolupráci s panem Kyliánem doporučuji. Na mých online projektech s ním spolupracuji přibližně 2 roky s postupným růstem díky jeho SEO doporučením. Lidský a osobní přístup. Své práci se věnuje naplno s cílem co nejlepších výsledků.

Spolupráci s panem Ivo Kyliánem rozhodně doporučujeme. Devizou je skvělá komunikace, profesionální přístup a orientace v oboru.

Jiří Reiter
Jednatel
www.imago.cz info@imago.cz 774 421 641

Ivo je ukázkovým profesionálem v oboru SEO a UX. Jako jeden z mála specialistů, se kterými jsem měl možnost se potkat, Ivo pouze slepě neplní zadání, ale zamýšlí se nad projekty komplexně a dokáže je promítnout i do byznysové roviny a následně zhodnotit monetizaci projektu jako celku. Nezřídka kdy tak zasahuje do celého konceptu. Díky těmto vlastnostem ho pravidelně a se vší spokojeností nasazujeme na naše klíčové projekty.

Roman Novák
Managing Owner at Fameless
fameless.cz novak@fameless.cz 777 639 151

S panem Kyliánem jsem začala spolupracovat na doporučení mého programátora. Provozuji e-shop a proto jsem hledala specialistu na SEO, který mi pomůže dostat náš web na výraznější pozice ve vyhledávačích. Již na základě první analýzy jsme provedli požadované změny a byly vidět výsledky. Překvapila mne míra součinnosti a proaktivního přístupu na všech úrovních spolupráce. Pan Kylián je pro svou práci nadšený a pro své klienty poskytuje vysokou míru profesionality, spolupráce s dalšími členy týmu a perfektní dozor. Spolupráce s panem Kyliánem mne motivovala pro investici do vybudování zcela nového webu, na kterém se významně podílí.

Jaroslava Šimková
jednatelka zážitkové agentury Impresio
www.impresio.eu simkova@impresio.eu 739 044 204

Perfektní domluva, pružná komunikace a jasně stanovené cíle, které už se překlápějí ve výsledky. :)

Miroslav Kleinbauer
jednatel
www.eko-drony.cz

Ivo mi pomohl připravit prezentaci pro obchodní partnery. Díky jeho znalostem a dlouholetým zkušenostem se nám povedlo vysvětlit zákazníkům, jak mají postupovat v oblasti budování zpětných odkazů, aby svým stránkám opravdu pomohli.

Pavel Tesárek
zakladatel Svépomocí.cz s.r.o.
www.svepomoci.cz pavel@svepomoci.cz 605 956 408

S Ivo Kyliánem jsme začali spolupracovat na základě doporučení. Spolupráce s ním je vždy perfektní. Oceňuji hlavně invenci a neustálé sledování a upozorňování na chyby a možná zlepšení webu.

Karel Pospíšilík
COO ve společnosti Slevotéka.cz s.r.o.
www.slevoteka.cz karel.pospisilik@slevoteka.cz 773 831 789