Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ivo Kylián > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Ivo Kylián — SEO konzultant a specialista na online marketing

Zobrazuji č. 110 z celkem 31 doporučení prezentace Mgr. Ivo Kylián:
Spolupráci s Ivem si velmi vážím a hodnotím kladně. Ivo se podílel na školení interních SEO specialistů, zároveň školil marketingový a obchodní tým na Google Analytics a vedle toho pomáhal na některých projektech prostřednictvím SEO konzultací. Za necelé 3 roky spolupráce posunul mnoho projektů správným směrem, proto jeho služby mohu určitě doporučit.

Vojtěch Schwangmaier

Owner & CEO Onio s.r.o., Pneumatiky.cz
www.pneumatiky.cz ~ info@pneumatiky.cz ~ 547 425 372
Vyzkoušel jsem na takové, kteří znali obecné poučky z populárních článků i drahé agentury, kde člověk dostal 30 stránkový dokument povídání kolem a konkrétních rad bylo pomálu. Nyní spolupracuji s GourmetKava.cz s panem Kylianem a zatím my to velmi vyhovuje díky osobnímu přístupu a konkrétnosti.

Dominik Škoda

Jednatel GourmetKava.cz
www.gourmetkava.cz ~ info@gourmetkava.cz ~ 725 556 179
Spolupráci s panem Kyliánem doporučuji. Na mých online projektech s ním spolupracuji přibližně 2 roky s postupným růstem díky jeho SEO doporučením. Lidský a osobní přístup. Své práci se věnuje naplno s cílem co nejlepších výsledků.

Samuel Z.

www.nejrecept.cz
Spolupráci s panem Ivo Kyliánem rozhodně doporučujeme. Devizou je skvělá komunikace, profesionální přístup a orientace v oboru.

Jiří Reiter

www.fantasyobchod.cz ~ info@fantasyobchod.cz ~ 774 421 641
Ivo je ukázkovým profesionálem v oboru SEO a UX. Jako jeden z mála specialistů, se kterými jsem měl možnost se potkat, Ivo pouze slepě neplní zadání, ale zamýšlí se nad projekty komplexně a dokáže je promítnout i do byznysové roviny a následně zhodnotit monetizaci projektu jako celku. Nezřídka kdy tak zasahuje do celého konceptu. Díky těmto vlastnostem ho pravidelně a se vší spokojeností nasazujeme na naše klíčové projekty.

Roman Novák

Managing Owner at Fameless
fameless.cz ~ novak@fameless.cz ~ 777 639 151
Ivo mi pomohl připravit prezentaci pro obchodní partnery. Díky jeho znalostem a dlouholetým zkušenostem se nám povedlo vysvětlit zákazníkům, jak mají postupovat v oblasti budování zpětných odkazů, aby svým stránkám opravdu pomohli.

Pavel Tesárek

zakladatel Svépomocí.cz s.r.o.
www.svepomoci.cz ~ pavel@svepomoci.cz ~ 605 956 408
S panem Kyliánem jsem začala spolupracovat na doporučení mého programátora. Provozuji e-shop a proto jsem hledala specialistu na SEO, který mi pomůže dostat náš web na výraznější pozice ve vyhledávačích. Již na základě první analýzy jsme provedli požadované změny a byly vidět výsledky. Překvapila mne míra součinnosti a proaktivního přístupu na všech úrovních spolupráce. Pan Kylián je pro svou práci nadšený a pro své klienty poskytuje vysokou míru profesionality, spolupráce s dalšími členy týmu a perfektní dozor. Spolupráce s panem Kyliánem mne motivovala pro investici do vybudování zcela nového webu, na kterém se významně podílí.

Jaroslava Šimková

jednatelka zážitkové agentury Impresio
www.impresio.eu ~ simkova@impresio.eu ~ 739 044 204
S Ivo Kyliánem jsme začali spolupracovat na základě doporučení. Spolupráce s ním je vždy perfektní. Oceňuji hlavně invenci a neustálé sledování a upozorňování na chyby a možná zlepšení webu.

Karel Pospíšilík

COO ve společnosti Slevotéka.cz s.r.o.
www.slevoteka.cz ~ karel.pospisilik@slevoteka.cz ~ 773 831 789
Na Iva jsem se obrátil, protože jsem potřeboval validovat některé mé postupy optimalizace na vybraných stránkách. Ivo tuto práci dělá dlouho, znal jsem některé jeho výstupy a prezentace, proto jsem práci konzultovat s ním. Dostal jsem relevantní připomínky a argumenty, které měly hlavu a patu. Je vidět, že Ivo nad postupy a implementací přemýšlí koncepčně s ohledem na dlouhodobý efekt. Líbí se mi jeho přístup fokusovaný na výsledek, nikoliv jen na samotný akt optimalizace.

Mgr. Michal Binka

SEO konzultant a online marketér
www.seoprakticky.cz ~ michal@seoprakticky.cz ~ 608 963 720
Ivo je skvělý SEO konzultant i školitel. Díky svému širokému přehledu SEO problematiky s výrazným přesahem do UX a webové analytiky byla jeho školení maximálně přínosná a inspirativní pro celý tým. Ivo obsahově přizpůsobil školení na míru našim individuálním potřebám. Každé dílčí téma zajímavě doplnil praktickými ukázkami, zkušenostmi z praxe i aktuálními trendy. Je to školení, které vás zaujme od začátku do konce. Také spolupráce s Ivem jako SEO konzultantem nemá chybu. Ivo dokáže na webu nalézt takové chyby a nedostatky, které ostatní nevidí a vždy přijde s originálním řešením. Ivo je ve svém oboru opravdu kapacitou a jeho školení i konzultace mohu jenom doporučit.

Tereza Nováková

Senior SEO specialista
www.pneumatiky.cz ~ novakova@onio.cz ~ 547 425 372
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS