Doporučení z první ruky

Mgr. Ivo Kylián — SEO konzultant a specialista na online marketing


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 34 doporučení

Na Iva jsem se obrátil, protože jsem potřeboval validovat některé mé postupy optimalizace na vybraných stránkách. Ivo tuto práci dělá dlouho, znal jsem některé jeho výstupy a prezentace, proto jsem práci konzultovat s ním. Dostal jsem relevantní připomínky a argumenty, které měly hlavu a patu. Je vidět, že Ivo nad postupy a implementací přemýšlí koncepčně s ohledem na dlouhodobý efekt. Líbí se mi jeho přístup fokusovaný na výsledek, nikoliv jen na samotný akt optimalizace.

Mgr. Michal Binka
SEO konzultant a online marketér
www.seoprakticky.cz michal@seoprakticky.cz 608 963 720

Ivo je skvělý SEO konzultant i školitel. Díky svému širokému přehledu SEO problematiky s výrazným přesahem do UX a webové analytiky byla jeho školení maximálně přínosná a inspirativní pro celý tým. Ivo obsahově přizpůsobil školení na míru našim individuálním potřebám. Každé dílčí téma zajímavě doplnil praktickými ukázkami, zkušenostmi z praxe i aktuálními trendy. Je to školení, které vás zaujme od začátku do konce. Také spolupráce s Ivem jako SEO konzultantem nemá chybu. Ivo dokáže na webu nalézt takové chyby a nedostatky, které ostatní nevidí a vždy přijde s originálním řešením. Ivo je ve svém oboru opravdu kapacitou a jeho školení i konzultace mohu jenom doporučit.

Tereza Nováková
Senior SEO specialista
www.pneumatiky.cz novakova@onio.cz 547 425 372

S Ivem máme skvělé zkušenosti. Velice nám pomohl v oblasti optimalizace webu pro vyhledávače a doporučil nám vhodnou strategii na další rozvoj webového obsahu. Kdybych mohl, tak vložím 6 hvězdiček.

Martin Svoboda
Marketing manager
www.mobis.cz

Spolupráci s panem Kyliánem můžu jen doporučit. Jedná se o profesionála s rozsáhlými zkušenostmi z praxe a se smyslem pro detail. Problémy vidí v jejich komplexnosti s ohledem na SEO, PPC i UX. Ve zkratce řečeno, pokud chcete zlepšit výkon svého e-shopu, Ivo Kylián je pro vás ten pravý.

Lukáš T.
MegaComics
www.megacomics.cz admin@megacomics.cz 737 307 539

Měl jsem tu čest spolupracovat s Ivem na svém projektu. Ivo je pozoruhodný expert jako UX architekt se skvělým přístupem, vysokou úrovní empatie nejen jako UX odborník. Ivo je schopen „vejít do vaší kůže“ a vysvětlí vám celou problematiku UX.

Libor Šlosár
jednatel
etani.sk slosar@qpg.sk +421 948 815 991

Již na základě prvních zkušeností s panem Kiliánem bylo vidět, že je to člověk na pravém místě. Provedli jsme první změny a byly vidět okamžitě výsledky. Překvapila mě ochota a vstřícnost. Pan Kylián je pro svou práci opravdu ten pravý.

Martin Hoření
majitel e-shopu
www.detailing-car.cz info@detailing-car.cz 570 000 005

S panem Kyliánem a jeho prácí v oblasti SEO jsme byli velmi spokojeni a mohu doporučit jeho služby. Naše nová webová stránka díky jeho práci získala výrazný nárůst návštěvnosti.

Norbert Conti
jednatel
www.brno.oesterreichinstitut.cz oei@oei.cz 549 241 991

U Iva si cením především jeho rychlé a akurátní analýzy mého e-shopu a všeobecného přehledu o fungování bysnysu jako celku. Z původní SEO konzultace jsme se dostali k positioningu, brandingu a targetingu. Zároveň mě napojil na další odborníky, kteří mě mohou posunout dál.

Vlaďka Mervová
Business Owner at La Brella
www.labrella.com vladka@labrella.eu +41 79 866 15 88

Ivo je energický, usměvavý člověk s hlubokými znalostmi v oblasti SEO a UX. Jeho investice do svěřených projektů je víc než ukázková a kdybych měla možnost, neváhala bych a oslovila jej i s další spolupráci. Vím totižto, že bych dostala kvalitní výsledek. Iva mohu doporučit každému týmu, který hledá precizního profíka, který jejich SEO a UX posune na vyšší příčky. Děkuji za dosavadní spolupráci a přeji hodně úspěchů!

Dominika Rumanová
Project Manager
http://effectix.com/cs/ dominika.rumanova@effectix.com 227 013 753
Michael Muselík

Ivo je skvělý odborník a jeho znalosti dalece přesahují obory SEO a UX, kde jsme se profesně potkávali. Ivo se nebojí říci nahlas svůj názor a 100% si za ním stojí. Pokud hledáte zkušeného a spolehlivého konzultanta, potom mohu Iva jen doporučit.

Michael Muselík
SEO konzultant a expert na online marketing webových projektů