Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ivo Kylián > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Ivo Kylián — SEO konzultant a specialista na online marketing

Zobrazuji č. 1120 z celkem 24 doporučení prezentace Mgr. Ivo Kylián:
U Iva si cením především jeho rychlé a akurátní analýzy mého e-shopu a všeobecného přehledu o fungování bysnysu jako celku. Z původní SEO konzultace jsme se dostali k positioningu, brandingu a targetingu. Zároveň mě napojil na další odborníky, kteří mě mohou posunout dál.

Vlaďka Mervová

Business Owner at La Brella
www.labrella.com ~ vladka@labrella.eu ~ +41 79 866 15 88
Ivo je energický, usměvavý člověk s hlubokými znalostmi v oblasti SEO a UX. Jeho investice do svěřených projektů je víc než ukázková a kdybych měla možnost, neváhala bych a oslovila jej i s další spolupráci. Vím totižto, že bych dostala kvalitní výsledek. Iva mohu doporučit každému týmu, který hledá precizního profíka, který jejich SEO a UX posune na vyšší příčky. Děkuji za dosavadní spolupráci a přeji hodně úspěchů!

Dominika Rumanová

Project Manager
http://effectix.com/cs/ ~ dominika.rumanova@effectix.com ~ 227 013 753
Ivo je výborný a naprosto spolehlivý SEO specialista. Kdykoliv jsem s ním spolupracoval na projektech, mohl jsem se na něho spolehnout, že dodá 100% výstup ve smluveném termínu. Ivovy SEO a UX analýzy byly vždy precizní, logické a komplexní a v neposlední řadě Ivo vždy dokázal svou ideu vysvětlit klientům.

Radim Kracík

Senior SEO konzultant v Effectix.com
www.effectix.com ~ radim.kracik@effectix.com ~ 227 013 753
Ivo byl vždy ochotný pomoct a poradit. Při naší spolupráci se snadno dělaly kompromisy z jedné i druhé strany. Vyzdvihuji Ivův široký přehled napříč kompletním online marketingem.

Peter Nemček

konzultant internetového marketingu
https://sk.linkedin.com/in/peternemcek1 ~ peter.nemcek11@gmail.com ~ +421 948 001 139
IVO a SEO to prostě jde k sobě. Ivo dělá poctivé SEO, sleduje aktuální trendy a vždy dokáže správně reagovat na případné změny. Ivo nebere SEO jako pouze optimalizaci pro vyhledávače, ale také jako optimalizaci pro uživatele. Přeoptimalizované stránky bez uživatelské přívětivosti jsou vám totiž k ničemu. Vše dokáže vysvětlit a podložit studiemi a výsledky v Google Analytics. Kromě nich ovládá i další nástroje důležité pro jeho práci (analýza klíčových slov, analýza pozic ve vyhledávačích, tvorba wireframů). Weby, o které se Ivo pravidelně stará, jsou vždy na předních místech.

Dominik Tilp

fullstack developer
tilp.cz ~ dominik@tilp.cz
Každá Ivova analýza a doporučení je výsledkem komplexního uvažování nad online aktivitami zákazníka. Jeho znalosti, analytické myšlení a umění vžít se do role návštěvníka webu dalece přesahují vlastnosti běžného SEO konzultanta.

Miroslav Hlaváč

Account Manager ve společnosti Unicorn Systems
https://cz.linkedin.com/in/miroslavhl ~ 739 572 249
Připravili jsme a realizovali jsme prezentaci o SEO a webech pro členy brněnské Hospodářské komory České republiky. Byl to úspěšný projekt.

Jan Bruštík

CEO v PARTNERCIS, s.r.o.
partnercis.cz ~ brustik@partnercis.cz ~ 775 900 123
Ivo je ukázkový profesionál, na kterého se můžete spolehnout. Jistota a přesnost jeho práce, následná prezentace v jeho podání a nakonec argumentace jsou jedna báseň, když jste s Ivem ve stejném týmu.

Haris Hodžić

Account manager
http://effectix.com/cs/ ~ haris.hodzic@effectix.com ~ 227 013 753
Výborná spolupráce! Ivo je odborník zaměřený na výkon a výsledek, který hledá řešení. S jeho pomocí jsem přispěl nejednomu klientovi zlepšit uživatelské rozhraní a zvýšit konverzní poměr. Což je společně se zvýšení organické návštěvnosti k nezaplacení.

Miroslav Rebicer

PPC specialista ve společnosti Effectix.com
www.effectix.com ~ miroslav.rebicer@effectix.com ~ 227 013 753
Ivo je velký profesionál s orientací na SEO a UX, ale s přesahem do všech oblastí online marketingu. Jeho práce a postřehy pro mě byly vždy přínosem a inspirací.

Soňa Výhonská

Marketing Specialist ve společnosti TULIP Solutions
tulipize.com ~ sona.vyhonska@tulipize.com ~ +421 232 553 099
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS