Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ivo Kylián > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Ivo Kylián — SEO konzultant a specialista na online marketing

Zobrazuji č. 1120 z celkem 31 doporučení prezentace Mgr. Ivo Kylián:
Spolupráci s panem Kyliánem můžu jen doporučit. Jedná se o profesionála s rozsáhlými zkušenostmi z praxe a se smyslem pro detail. Problémy vidí v jejich komplexnosti s ohledem na SEO, PPC i UX. Ve zkratce řečeno, pokud chcete zlepšit výkon svého e-shopu, Ivo Kylián je pro vás ten pravý.

Lukáš T.

MegaComics
www.megacomics.cz ~ admin@megacomics.cz ~ 737 307 539
Měl jsem tu čest spolupracovat s Ivem na svém projektu. Ivo je pozoruhodný expert jako UX architekt se skvělým přístupem, vysokou úrovní empatie nejen jako UX odborník. Ivo je schopen „vejít do vaší kůže“ a vysvětlí vám celou problematiku UX.

Libor Šlosár

jednatel
etani.sk ~ slosar@qpg.sk ~ +421 948 815 991
Již na základě prvních zkušeností s panem Kiliánem bylo vidět, že je to člověk na pravém místě. Provedli jsme první změny a byly vidět okamžitě výsledky. Překvapila mě ochota a vstřícnost. Pan Kylián je pro svou práci opravdu ten pravý.

Martin Hoření

majitel e-shopu
www.detailing-car.cz
S panem Kyliánem a jeho prácí v oblasti SEO jsme byli velmi spokojeni a mohu doporučit jeho služby. Naše nová webová stránka díky jeho práci získala výrazný nárůst návštěvnosti.

Norbert Conti

jednatel
www.brno.oesterreichinstitut.cz ~ oei@oei.cz ~ 549 241 991
U Iva si cením především jeho rychlé a akurátní analýzy mého e-shopu a všeobecného přehledu o fungování bysnysu jako celku. Z původní SEO konzultace jsme se dostali k positioningu, brandingu a targetingu. Zároveň mě napojil na další odborníky, kteří mě mohou posunout dál.

Vlaďka Mervová

Business Owner at La Brella
www.labrella.com ~ vladka@labrella.eu ~ +41 79 866 15 88
Ivo je energický, usměvavý člověk s hlubokými znalostmi v oblasti SEO a UX. Jeho investice do svěřených projektů je víc než ukázková a kdybych měla možnost, neváhala bych a oslovila jej i s další spolupráci. Vím totižto, že bych dostala kvalitní výsledek. Iva mohu doporučit každému týmu, který hledá precizního profíka, který jejich SEO a UX posune na vyšší příčky. Děkuji za dosavadní spolupráci a přeji hodně úspěchů!

Dominika Rumanová

Project Manager
http://effectix.com/cs/ ~ dominika.rumanova@effectix.com ~ 227 013 753
Michael Muselík
Ivo je skvělý odborník a jeho znalosti dalece přesahují obory SEO a UX, kde jsme se profesně potkávali. Ivo se nebojí říci nahlas svůj názor a 100% si za ním stojí. Pokud hledáte zkušeného a spolehlivého konzultanta, potom mohu Iva jen doporučit.

Michael Muselík

SEO konzultant a expert na on-line marketing webových projektů a e-shopů
Ivo je výborný a naprosto spolehlivý SEO specialista. Kdykoliv jsem s ním spolupracoval na projektech, mohl jsem se na něho spolehnout, že dodá 100% výstup ve smluveném termínu. Ivovy SEO a UX analýzy byly vždy precizní, logické a komplexní a v neposlední řadě Ivo vždy dokázal svou ideu vysvětlit klientům.

Radim Kracík

Senior SEO konzultant v Effectix.com
www.effectix.com ~ radim.kracik@effectix.com ~ 227 013 753
Spolupráce se SEO konzultantem Ivo Kyliánem přinesla optimalizací našemu webu Euroline.cz zvýšení návštěvnosti z neplaceného vyhledávání Seznamu i Googlu a díky jeho doporučením se zlepšila celková přehlednost našich www stránek.

Radim Fojtík

jednatel společnosti Euroline
www.euroline.cz ~ info@euroline.cz ~ 281 017 115
Ivo byl vždy ochotný pomoct a poradit. Při naší spolupráci se snadno dělaly kompromisy z jedné i druhé strany. Vyzdvihuji Ivův široký přehled napříč kompletním online marketingem.

Peter Nemček

konzultant internetového marketingu
https://sk.linkedin.com/in/peternemcek1 ~ peter.nemcek11@gmail.com ~ +421 948 001 139
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS