Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ivo Kylián > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Ivo Kylián — SEO konzultant a specialista na online marketing

Zobrazuji č. 2124 z celkem 24 doporučení prezentace Mgr. Ivo Kylián:
Ivo je profesionál v oblasti SEO a UX s přesahem do ostatních oblastí online marketingu. Velmi dobrá spolupráce s konkrétními věcnými závěry, které se klientům musí vždy líbit. Stále sleduje změny v oblasti SEO a ihned aplikuje. Mnoho jsem se naučil.

Luděk Koláček

online marketér
www.effectix.com ~ ludek.kolacek@effectix.com ~ 227 013 753
Pokud chcete zvýšit efektivitu svých eshopů, mohu Iva jedině doporučit. Je to marketingový specialista s prokazatelnou praxí. Je velmi vstřícný, ochotný a dokáže vždy dobře poradit. Jeho výsledky mluví za vše.

Václav Řihák

podnikatel a umělec
rihakovi.cz ~ info@rihakovi.cz ~ 777 605 923
Ivo je profesionál každým coulem. Byla s ním vždy výborná spolupráce. Byl vždy ochotný poradit a pomoci. Obdivuji jeho široký rozhled a veliké znalosti ve světě online marketingu. Obdivuji jeho schopnost sledovat nové trendy. Díky, bylo mi ctí!

Jana Trojanová

Senior PPC specialistka
+421 949 856 586
Ivo je svědomitý profesionál, se kterým spolupracuji již několik let, jehož znalosti široce přesahují rámec jeho specializace – SEO a UX. Díky hlubokým zkušenostem a racionálnímu, pragmatickému přístupu se s ním skvěle kooperuje na propagaci webů na všech úrovních. Od stanovení základní strategie, po drobné dílčí kroky. Ostatně výkon svěřených projektů hovoří o jeho kvalitách nejlépe.

Petr Čičela

PPC specialist Pecka Design
petr.cicela@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS