Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ivo Kylián > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Ivo Kylián — SEO konzultant a specialista na online marketing

Zobrazuji č. 2130 z celkem 31 doporučení prezentace Mgr. Ivo Kylián:
IVO a SEO to prostě jde k sobě. Ivo dělá poctivé SEO, sleduje aktuální trendy a vždy dokáže správně reagovat na případné změny. Ivo nebere SEO jako pouze optimalizaci pro vyhledávače, ale také jako optimalizaci pro uživatele. Přeoptimalizované stránky bez uživatelské přívětivosti jsou vám totiž k ničemu. Vše dokáže vysvětlit a podložit studiemi a výsledky v Google Analytics. Kromě nich ovládá i další nástroje důležité pro jeho práci (analýza klíčových slov, analýza pozic ve vyhledávačích, tvorba wireframů). Weby, o které se Ivo pravidelně stará, jsou vždy na předních místech.

Dominik Tilp

fullstack developer
tilp.cz ~ dominik@tilp.cz
Každá Ivova analýza a doporučení je výsledkem komplexního uvažování nad online aktivitami zákazníka. Jeho znalosti, analytické myšlení a umění vžít se do role návštěvníka webu dalece přesahují vlastnosti běžného SEO konzultanta.

Miroslav Hlaváč

Account Manager ve společnosti Unicorn Systems
https://cz.linkedin.com/in/miroslavhl ~ 739 572 249
Připravili jsme a realizovali jsme prezentaci o SEO a webech pro členy brněnské Hospodářské komory České republiky. Byl to úspěšný projekt.

Jan Bruštík

CEO v PARTNERCIS, s.r.o.
partnercis.cz ~ brustik@partnercis.cz ~ 775 900 123
Ivo je ukázkový profesionál, na kterého se můžete spolehnout. Jistota a přesnost jeho práce, následná prezentace v jeho podání a nakonec argumentace jsou jedna báseň, když jste s Ivem ve stejném týmu.

Haris Hodžić

Account manager
http://effectix.com/cs/ ~ haris.hodzic@effectix.com ~ 227 013 753
Výborná spolupráce! Ivo je odborník zaměřený na výkon a výsledek, který hledá řešení. S jeho pomocí jsem přispěl nejednomu klientovi zlepšit uživatelské rozhraní a zvýšit konverzní poměr. Což je společně se zvýšení organické návštěvnosti k nezaplacení.

Miroslav Rebicer

PPC specialista ve společnosti Effectix.com
www.effectix.com ~ miroslav.rebicer@effectix.com ~ 227 013 753
Ivo je velký profesionál s orientací na SEO a UX, ale s přesahem do všech oblastí online marketingu. Jeho práce a postřehy pro mě byly vždy přínosem a inspirací.

Soňa Výhonská

Marketing Specialist ve společnosti TULIP Solutions
tulipize.com ~ sona.vyhonska@tulipize.com ~ +421 232 553 099
Ivo je profesionál v oblasti SEO a UX s přesahem do ostatních oblastí online marketingu. Velmi dobrá spolupráce s konkrétními věcnými závěry, které se klientům musí vždy líbit. Stále sleduje změny v oblasti SEO a ihned aplikuje. Mnoho jsem se naučil.

Luděk Koláček

online marketér
www.effectix.com ~ ludek.kolacek@effectix.com ~ 227 013 753
Pokud chcete zvýšit efektivitu svých eshopů, mohu Iva jedině doporučit. Je to marketingový specialista s prokazatelnou praxí. Je velmi vstřícný, ochotný a dokáže vždy dobře poradit. Jeho výsledky mluví za vše.

Václav Řihák

podnikatel a umělec
rihakovi.cz ~ info@rihakovi.cz ~ 777 605 923
Ivo je profesionál každým coulem. Byla s ním vždy výborná spolupráce. Byl vždy ochotný poradit a pomoci. Obdivuji jeho široký rozhled a veliké znalosti ve světě online marketingu. Obdivuji jeho schopnost sledovat nové trendy. Díky, bylo mi ctí!

Jana Trojanová

Senior PPC specialistka
jana.trojanova@effectix.com ~ +421 949 856 586
Ivo je svědomitý profesionál, se kterým spolupracuji již několik let, jehož znalosti široce přesahují rámec jeho specializace – SEO a UX. Díky hlubokým zkušenostem a racionálnímu, pragmatickému přístupu se s ním skvěle kooperuje na propagaci webů na všech úrovních. Od stanovení základní strategie, po drobné dílčí kroky. Ostatně výkon svěřených projektů hovoří o jeho kvalitách nejlépe.

Petr Čičela

PPC specialist Pecka Design
petr.cicela@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS