Doporučení z první ruky

Mgr. Ivo Kylián — SEO konzultant a specialista na online marketing


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 34 doporučení

Ivo je výborný a naprosto spolehlivý SEO specialista. Kdykoliv jsem s ním spolupracoval na projektech, mohl jsem se na něho spolehnout, že dodá 100% výstup ve smluveném termínu. Ivovy SEO a UX analýzy byly vždy precizní, logické a komplexní a v neposlední řadě Ivo vždy dokázal svou ideu vysvětlit klientům.

Radim Kracík
Senior SEO konzultant v Effectix.com
www.effectix.com radim.kracik@effectix.com 227 013 753

Spolupráce se SEO konzultantem Ivo Kyliánem přinesla optimalizací našemu webu Euroline.cz zvýšení návštěvnosti z neplaceného vyhledávání Seznamu i Googlu a díky jeho doporučením se zlepšila celková přehlednost našich www stránek.

Radim Fojtík
jednatel společnosti Euroline
www.euroline.cz info@euroline.cz 281 017 115

Ivo byl vždy ochotný pomoct a poradit. Při naší spolupráci se snadno dělaly kompromisy z jedné i druhé strany. Vyzdvihuji Ivův široký přehled napříč kompletním online marketingem.

Peter Nemček
konzultant internetového marketingu
https://sk.linkedin.com/in/peternemcek1 peter.nemcek11@gmail.com +421 948 001 139

IVO a SEO to prostě jde k sobě. Ivo dělá poctivé SEO, sleduje aktuální trendy a vždy dokáže správně reagovat na případné změny. Ivo nebere SEO jako pouze optimalizaci pro vyhledávače, ale také jako optimalizaci pro uživatele. Přeoptimalizované stránky bez uživatelské přívětivosti jsou vám totiž k ničemu. Vše dokáže vysvětlit a podložit studiemi a výsledky v Google Analytics. Kromě nich ovládá i další nástroje důležité pro jeho práci (analýza klíčových slov, analýza pozic ve vyhledávačích, tvorba wireframů). Weby, o které se Ivo pravidelně stará, jsou vždy na předních místech.

Dominik Tilp
fullstack developer
tilp.cz dominik@tilp.cz

Každá Ivova analýza a doporučení je výsledkem komplexního uvažování nad online aktivitami zákazníka. Jeho znalosti, analytické myšlení a umění vžít se do role návštěvníka webu dalece přesahují vlastnosti běžného SEO konzultanta.

Miroslav Hlaváč
Account Manager ve společnosti Unicorn Systems
https://cz.linkedin.com/in/miroslavhl 739 572 249

Připravili jsme a realizovali jsme prezentaci o SEO a webech pro členy brněnské Hospodářské komory České republiky. Byl to úspěšný projekt.

Jan Bruštík
CEO v PARTNERCIS, s.r.o.
partnercis.cz brustik@partnercis.cz 775 900 123

Ivo je ukázkový profesionál, na kterého se můžete spolehnout. Jistota a přesnost jeho práce, následná prezentace v jeho podání a nakonec argumentace jsou jedna báseň, když jste s Ivem ve stejném týmu.

Haris Hodžić
Account manager
http://effectix.com/cs/ haris.hodzic@effectix.com 227 013 753

Výborná spolupráce! Ivo je odborník zaměřený na výkon a výsledek, který hledá řešení. S jeho pomocí jsem přispěl nejednomu klientovi zlepšit uživatelské rozhraní a zvýšit konverzní poměr. Což je společně se zvýšení organické návštěvnosti k nezaplacení.

Miroslav Rebicer
PPC specialista ve společnosti Effectix.com
www.effectix.com miroslav.rebicer@effectix.com 227 013 753

Ivo je velký profesionál s orientací na SEO a UX, ale s přesahem do všech oblastí online marketingu. Jeho práce a postřehy pro mě byly vždy přínosem a inspirací.

Soňa Výhonská
Marketing Specialist ve společnosti TULIP Solutions
tulipize.com sona.vyhonska@tulipize.com +421 232 553 099

Ivo je profesionál v oblasti SEO a UX s přesahem do ostatních oblastí online marketingu. Velmi dobrá spolupráce s konkrétními věcnými závěry, které se klientům musí vždy líbit. Stále sleduje změny v oblasti SEO a ihned aplikuje. Mnoho jsem se naučil.

Luděk Koláček
online marketér
www.effectix.com ludek.kolacek@effectix.com 227 013 753