Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ivona Hradilová

Mgr. Ivona Hradilová

lektorka němčiny, ruštiny a angličtiny, tlumočnice němčiny a ruštiny

Mgr. Ivona Hradilová

Netradiční individuální, skupinová a firemní výuka němčiny, ruštiny a angličtiny založená na osobité metodě vycházející z přístupu kombinujícího tradiční dril a aktivní účast studenta, kdy tento je – za podpory lektora – spolutvůrcem procesu výuky. Bez klasických učebnic s použitím vlastně vytvořených zdrojů. Výuka může probíhat osobně nebo po Skypu. Dále konsekutivní i simultánní tlumočení němčiny a ruštiny se zaměřením na obchodní a technická jednání.

Univerzitní vzdělání v oborech ruská a německá filologie a průběžné další sebevzdělávání. Četné studijní pobyty v zahraničí, bezmála 20letá praxe. Více než 13 let působení ve funkci jednatelky rakousko-české firmy, jehož přidanou hodnotou bylo neustálé zvyšování jazykové kompetence. Profesní priority: nadšení, spolehlivost a flexibilita.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; výuka v Brně a okolí

Kategorie katalogu:

Jazyková specializace pro tlumočení:

  • stavebnictví
  • elektrotechnika
  • strojírenství
  • automobilový průmysl
  • měřicí a regulační technika
  • účetnictví
  • ekonomika a marketing
  • ochrana životního prostředí
  • právo

Kontaktní informace

Mgr. Ivona Hradilová
Dřevařská 19
Brno
602 00
Mobil:602 883 418
Email:hradilovaivona@seznam.cz
Web:enderu.cz
Skype:Skype hradilovaivona
:73072257

Doporučení z první ruky

S paní Hradilovou mám hodiny německého jazyka již přes rok. Jsem velmi spokojena jak s výukou, která je individuální, tak s pokroky, které jsme během roku zvládly. Oceňuji především přístup paní Hradilové a volbu výuky, kterou plně přizpůsobuje mým přáním a potřebám. Na počátku jsem pochopitelně nevěděla, jaká forma učení je pro mne nejvhodnější. Po velmi krátké době jsme přešly z gramatických cvičení a čtení článků převážně na konverzaci, která mi vyhovuje nejvíce. Musím podotknout, že i časová flexibilita paní Hradilové je úžasná, neboť kdykoli mi termín nevyhovuje, není pro ni nikdy problém jej přesunout. Určitě mohu hodiny s paní Hradilovou doporučit. Vidím sama na sobě, že jsem ztratila ostych mluvit a slovíčka se mi díky častému používání v hodinách dostanou do paměti bez mého většího úsilí.
Ing. Veronika Rucká
asistentka

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS