Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ivona Hradilová

Mgr. Ivona Hradilová

lektorka němčiny, ruštiny a angličtiny, tlumočnice němčiny a ruštiny

Mgr. Ivona Hradilová

Individuální, skupinová a firemní výuka němčiny, ruštiny a angličtiny pro všechny úrovně pokročilosti, se zohledněním potřeb klienta a důrazem na praktické použití jazyka v každodenních situacích. Výuka může probíhat osobně nebo po Skypu. Dále konsekutivní i simultánní tlumočení němčiny a ruštiny pro obchodní jednání, porady, školení, firemní prezentace aj. Spolupráce se zahraničními firmami formou zastupování na českém trhu: kontakt se zákazníky, organizace schůzek, prezentací apod.

Univerzitní vzdělání v oborech ruská a německá filologie a průběžné další sebevzdělávání. Četné studijní pobyty v zahraničí a dlouholetá praxe. Profesní priority: přesnost, spolehlivost a flexibilita.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; výuka v Brně a okolí

Kategorie katalogu:

Jazyková specializace pro tlumočení:

  • stavebnictví
  • elektrotechnika
  • strojírenství
  • automobilový průmysl
  • měřicí a regulační technika
  • účetnictví
  • ekonomika a marketing
  • ochrana životního prostředí
  • právo

Kontaktní informace

Mgr. Ivona Hradilová
Dřevařská 19
Brno
602 00
Mobil:602 883 418
Email:hradilovaivona@seznam.cz
Web:www.nemcinarustina.estranky.cz
Skype:Skype hradilova.ivona
:73072257

Doporučení z první ruky

S paní Mgr. Ivonou Hradilovou mám již druhý rok jazykový kurz. Nejdříve jsme měly němčinu, ale kvůli mé profesi jsme ji nedávno změnily na angličtinu. Forma, kterou paní Hradilová učí mi velice vyhovuje. I když jsem v němčině byla jen začátečník a na střední škole jsem ji vůbec neměla ráda a absolutně jsem ji neuměla, stačilo něco málo přes rok a cítím na sobě, jak velký pokrok jsme udělaly, dokonce jsem si němčinu i oblíbila. V angličtině jsem byla již pokročilá, ale vždy jsem měla velký strach mluvit. Díky způsobu výuky paní Hradilové se nebojím mluvit, jelikož s ní mluvím stále a tím pádem se již „nestydím“ mluvit i na veřejnosti. Nová gramatika a slovíčka pro mne s lektorkou vůbec nejsou problém, jsou do výuky zahrnuty tak přirozeně, že je jednoduché si je zapamatovat – řekla bych, že se nové věci člověk naučí skoro automaticky, aniž by si to uvědomoval. Alespoň takový je můj pocit z hodin s paní Hradilovou. Ani mé přestěhování mimo ČR nebyla žádná komplikace, naše hodiny pokračují přes Skype a je to super. Paní Mgr. Ivonu Hradilovou mohu jen doporučit! Já jsem maximálně spokojená! Ona mne přesvědčila o tom, že je možné i nemožné (co se týká mojí němčiny) :)
Michaela Vráblíková
účetní

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS