Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ivona Hradilová

Mgr. Ivona Hradilová

lektorka němčiny, ruštiny a angličtiny, tlumočnice němčiny a ruštiny

Mgr. Ivona Hradilová

Netradiční individuální, skupinová a firemní výuka němčiny, ruštiny a angličtiny založená na osobité metodě vycházející z přístupu kombinujícího tradiční dril a aktivní účast studenta, kdy tento je – za podpory lektora – spolutvůrcem procesu výuky. Bez klasických učebnic s použitím vlastně vytvořených zdrojů. Výuka může probíhat osobně nebo po Skypu. Dále konsekutivní i simultánní tlumočení němčiny a ruštiny se zaměřením na obchodní a technická jednání.

Univerzitní vzdělání v oborech ruská a německá filologie a průběžné další sebevzdělávání. Četné studijní pobyty v zahraničí, bezmála 20letá praxe. Více než 13 let působení ve funkci jednatelky rakousko-české firmy, jehož přidanou hodnotou bylo neustálé zvyšování jazykové kompetence. Profesní priority: nadšení, spolehlivost a flexibilita.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; výuka v Brně a okolí

Kategorie katalogu:

Jazyková specializace pro tlumočení:

  • stavebnictví
  • elektrotechnika
  • strojírenství
  • automobilový průmysl
  • měřicí a regulační technika
  • účetnictví
  • ekonomika a marketing
  • ochrana životního prostředí
  • právo

Kontaktní informace

Mgr. Ivona Hradilová
Dřevařská 19
Brno
602 00
Mobil:602 883 418
Email:hradilovaivona@seznam.cz
Web:enderu.cz
Skype:Skype hradilovaivona
:73072257

Doporučení z první ruky

Na pravidelné konverzační hodiny němčiny chodím k paní Ivoně Hradilové již dlouho a velice oceňuji její přístup a naprosto skvělé znalosti z praxe. V Rakousku a Bavorsku mám několik přátel, se kterými se párkrát do roka scházíme a tito rodilí mluvčí pro mě slouží jako indikátor toho, jak na tom jsem. A vždy mě velice potěší, když tito přátelé říkají, že na každou návštěvu jezdím lépe a lépe jazykově vybaven. Původně jsem konverzační hodiny zamýšlel tak, abych si udržel znalosti. Po prvních návštěvách u paní Ivony jsem zjistil, že se mám co učit. Paní Ivona je důsledná a pozitivní a konverzace s ní posouvá člověka na stále vyšší úroveň.
Michal Volek
hypoteční makléř společnosti Golem finance s.r.o.

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS