Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ivona Hradilová

Mgr. Ivona Hradilová

překladatelka, tlumočnice a lektorka němčiny a ruštiny

Mgr. Ivona Hradilová

Profesionální jazykové služby se zaměřením na německý a ruský jazyk. Individuální, skupinová a firemní výuka pro všechny úrovně pokročilosti, se zohledněním potřeb klienta a důrazem na praktické použití jazyka v každodenních situacích. Konsekutivní i simultánní tlumočení pro obchodní jednání, porady, školení, firemní prezentace aj. Obousměrné překlady obecného i odborného jazyka včetně možnosti překladu z ukrajinštiny či angličtiny (specializace viz níže). Spolupráce se zahraničními firmami formou zastupování na českém trhu: kontakt se zákazníky, organizace schůzek, prezentací apod.

Univerzitní vzdělání v oborech ruská a německá filologie a průběžné další sebevzdělávání. Četné studijní pobyty v zahraničí a dlouholetá praxe. Profesní priority: přesnost, spolehlivost a flexibilita.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; výuka v Brně a okolí

Kategorie katalogu:

Jazyková specializace pro překlady i tlumočení:

  • stavebnictví
  • elektrotechnika
  • strojírenství
  • automobilový průmysl
  • měřicí a regulační technika
  • účetnictví
  • ekonomika a marketing
  • ochrana životního prostředí
  • právo

Kontaktní informace

Mgr. Ivona Hradilová
Dřevařská 19
Brno
602 00
Mobil:602 883 418
Email:hradilovaivona@seznam.cz
Web:www.nemcinarustina.estranky.cz
Skype:Skype hradilova.ivona
:73072257

Doporučení z první ruky

S paní Hradilovou mám hodiny německého jazyka již přes rok. Jsem velmi spokojena jak s výukou, která je individuální, tak s pokroky, které jsme během roku zvládly. Oceňuji především přístup paní Hradilové a volbu výuky, kterou plně přizpůsobuje mým přáním a potřebám. Na počátku jsem pochopitelně nevěděla, jaká forma učení je pro mne nejvhodnější. Po velmi krátké době jsme přešly z gramatických cvičení a čtení článků převážně na konverzaci, která mi vyhovuje nejvíce. Musím podotknout, že i časová flexibilita paní Hradilové je úžasná, neboť kdykoli mi termín nevyhovuje, není pro ni nikdy problém jej přesunout. Určitě mohu hodiny s paní Hradilovou doporučit. Vidím sama na sobě, že jsem ztratila ostych mluvit a slovíčka se mi díky častému používání v hodinách dostanou do paměti bez mého většího úsilí.
Ing. Veronika Rucká
asistentka

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS