Doporučení z první ruky

Bc. Jakub Fiala — UX/UI a brand designér


Zobrazuji č. 11-15 z celkem 15 doporučení

Spolupráce s Jakubem bývá příjemná, pracuje profesionálně a rychle. Na naše podněty reaguje vstřícně, rozvíjí je svými návrhy, ale vždycky nechává možnost volby na nás. Doporučuji.

Mgr. Zuzana Kohlová
Psycholožka
podaneruce.cz info@podaneruce.cz

Pan Fiala pro naši společnost ilustroval 3D ikony do vizualizace našeho systému. S jeho prací jsme byli nadmíru spokojeni - jeho návrhy byly kreativní, precizní, odpovídaly našim požadavkům, případně nebyl žádný problém s úpravami a všechny reakce na naše požadavky byly velmi rychlé a vstřícné. Pokud v budoucnu budeme mít nějaké další nápady, určitě jeho kreativity opět využijeme. Spolupráci s panem Fialou v oblasti grafiky mohu každému vřele doporučit!

Klára Kubíčková
Energy Power Solutions, s.r.o.

S Jakubem jsme spolupracovali na grafice a ilustracích pro náš web. Nejvíce si ceníme kombinace kreativity a správného pochopení zadání i následné společné diskuze nad drobnými detaily. Jako software house vyvíjející aplikace na míru jsme se setkali s mnoha grafiky, ale takových kreativních profíků jako je Jakub, je opravdu málo.

František Salava
COEX s.r.o.
www.coex.cz info@coex.cz

Jakub nám pomohl s tvorbou grafiky nového webu společnosti a vytvořil také vzhled veškerých katalogů. Velmi se mi líbila snaha pochopit filosofii, branding a vizi firmy, ze které následně vzešla uvedená nová grafika. Jeho přístup byl vždy příkladný a profesionální. Schůzky s ním probíhaly ve velice přátelském duchu a byly velmi inspirativní. S jeho prací jsme nadmíru spokojeni a v případě potřeby grafického designéra jej budeme jistě rádi kontaktovat.

Lukáš Šoltés
obchodní ředitel EMP s.r.o.
www.emp-slavkov.cz

Kubu jsme dostali na doporučení a jsme za to moc rádi. Super profesionální a lidský přístup. Potřebovali jsme nastavit celkový koncept, styl, barvy atd. a neměli jsme vůbec tušení, jak to pojmout. Díky Kubovi, jeho postupným krokům, vybráním archetypu, jsme došli k super výsledku, s kterým jsme nadmíru spokojeni. Vybraným barvám jsme se sice na začátku trochu bránili, ale nakonec do sebe všechno krásně zapadá a dává nám smysl. Děkujeme Kubovi, že se popral s trochu netradičním odvětvím a dal našemu projektu konkrétní vizáž :-).