Doporučení z první ruky

Bc. Jakub Fiala — UX/UI a brand designér


Zobrazuji č. 11-18 z celkem 18 doporučení

Spolupráce s Jakubem bývá příjemná, pracuje profesionálně a rychle. Na naše podněty reaguje vstřícně, rozvíjí je svými návrhy, ale vždycky nechává možnost volby na nás. Doporučuji.

Mgr. Zuzana Kohlová
Psycholožka
podaneruce.cz info@podaneruce.cz

Pan Fiala pro naši společnost ilustroval 3D ikony do vizualizace našeho systému. S jeho prací jsme byli nadmíru spokojeni - jeho návrhy byly kreativní, precizní, odpovídaly našim požadavkům, případně nebyl žádný problém s úpravami a všechny reakce na naše požadavky byly velmi rychlé a vstřícné. Pokud v budoucnu budeme mít nějaké další nápady, určitě jeho kreativity opět využijeme. Spolupráci s panem Fialou v oblasti grafiky mohu každému vřele doporučit!

Klára Kubíčková
Energy Power Solutions, s.r.o.

S Jakubem jsme spolupracovali na grafice a ilustracích pro náš web. Nejvíce si ceníme kombinace kreativity a správného pochopení zadání i následné společné diskuze nad drobnými detaily. Jako software house vyvíjející aplikace na míru jsme se setkali s mnoha grafiky, ale takových kreativních profíků jako je Jakub, je opravdu málo.

František Salava
COEX s.r.o.
www.coex.cz info@coex.cz

Jakub nám pomohl s tvorbou grafiky nového webu společnosti a vytvořil také vzhled veškerých katalogů. Velmi se mi líbila snaha pochopit filosofii, branding a vizi firmy, ze které následně vzešla uvedená nová grafika. Jeho přístup byl vždy příkladný a profesionální. Schůzky s ním probíhaly ve velice přátelském duchu a byly velmi inspirativní. S jeho prací jsme nadmíru spokojeni a v případě potřeby grafického designéra jej budeme jistě rádi kontaktovat.

Lukáš Šoltés
obchodní ředitel EMP s.r.o.
www.emp-slavkov.cz

Kubu jsme dostali na doporučení a jsme za to moc rádi. Super profesionální a lidský přístup. Potřebovali jsme nastavit celkový koncept, styl, barvy atd. a neměli jsme vůbec tušení, jak to pojmout. Díky Kubovi, jeho postupným krokům, vybráním archetypu, jsme došli k super výsledku, s kterým jsme nadmíru spokojeni. Vybraným barvám jsme se sice na začátku trochu bránili, ale nakonec do sebe všechno krásně zapadá a dává nám smysl. Děkujeme Kubovi, že se popral s trochu netradičním odvětvím a dal našemu projektu konkrétní vizáž :-).

V Trendy Baby jsme pracovali na projektu nového e-shopu a spolu s ním též přišel čas na oživení našeho zastaralého loga. Ihned jsem si vzpomněl na Jakuba, se kterým jsem spolupracoval, k mé velké spokojenosti, již v předchozím zaměstnání. Jakub se práce zhostil velmi profesionálně, s jasně určeným rozpočtem a časovým harmonogramem. Po počátečním briefingu sám aktivně přicházel s nápady a doporučeními a navrhoval změny tak, aby výsledek byl stoprocentní. Naše připomínky ochotně zapracoval, případně odborně korigoval. Nakonec jsme neskočili jen u nového loga, ale spolupráci jsme rozšířili na další tiskoviny. Věřím, že spolupráce s Jakubem není poslední a určitě jeho služby v budoucnu rádi znovu využijeme.

Marek Ruscher
web & marketing
www.trendybaby.cz marketing@trendybaby.cz

Jakub pro Scholu Empirica zpracoval brandbook, podílel se na podobě nového webu a vytvořil šablony dokumentů a prezentací. Dokumenty a grafiky často měníme a potřebujeme být flexibilní, proto jsme Jakuba požádali o přípravu brandových prvků, se kterými bychom dokázali dále pracovat samostatně. Jakub nám tak dal do rukou výborně připravené nástroje, které přesně splňují naše potřeby – máme k dispozici jasně definované prvky, se kterými může snadno pracovat více lidí, a to vše při zachování jednotného vizuálu. Děkujeme!

Kateřina Netíková
projektová manažerka Schola Empirica
www.scholaempirica.org

Pro redesign loga, které náš produkt provázelo od jeho počátků, jsme hledali šikovného grafického designéra, který by se na náš produkt dokázal patřičně “nacítit”. U Jakuba mě zaujaly již jeho webové stránky, které mají jednak originální doménu, ale také samotný design vynikající mezi konkurencí. Jeden telefonát pak rozhodl a my navázali spolupráci. Úkol zněl jasně – vytvořit logo, které bude lépe reflektovat produktovou vizi a přiblíží se současným trendům. V rámci týmu jsme neměli jasnou představu o tom, jak by nové logo mělo vypadat. Jakub nám však hned v první iteraci ukázal, že ví, co dělá, a pochopil, čeho chceme dosáhnout. Nejen designy, které navrhl, ale také dotazy, které pokládal, a nápady, se kterými přišel. Komunikace s ním zkrátka byla na 1*. Nové logo jsme pilovali několik týdnů, ale troufám si říct, že předčilo naše očekávání, a že nám pomohlo i v jiném směru – popustit uzdu naší kreativitě a být ve vizuální komunikaci o něco odvážnější. Kubu proto s čistým svědomím můžeme doporučit každému, kdo nemá v hlavě jasnou představu, ale chce ten nejlepší možný výsledek. On už se postará o zbytek. :)

Gabriela Macáková
Business Operations, Excalidraw+
excalidraw.com