Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Kadeřávek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jakub Kadeřávek — webmaster a specialista na WordPress

Zobrazuji č. 1120 z celkem 24 doporučení prezentace Jakub Kadeřávek:
Spolupráce s Jakubem je naprosto úžasná. Už tomu bude rok, co jsme se poprvé seznámili a řešili jsme středně velký portál na WordPressu. Od samého počátku naší spolupráce je Jakub mým mentorem, vděčím mu za většinu znalostí ohledně WordPressu, kódování a X dalších věcí s tím spojených. Jakubovo řešení problémů mě nepřestává překvapovat. Jeho přístup k projektům je výjimečný, řeší úplné maličkosti, které by vás ani nenapadli. Nad celým projektem Jakub přemýšlí komplexně a snaží se angažovat tak, aby byl klient maximálně spokojen. Dle mého názoru je Jakub jeden z největších expertů na WordPress. Jakube, díky za vše!

Martin Kučera

martin@kucera.pro
Jakub přesně pochopil naše potřeby a skvěle zapadl do týmu, který řešil redesign a spuštění nového webu. Byli jsme hodně nároční a Jakub byl nejenom naprosto precizní ve své práci, ale díky svým zkušenostem mnohokrát naše zadání ještě vhodně doplnil nebo rozšířil. To vše se skromným přístupem a za férovou cenu, takže Jakuba určitě doporučuji!

Jiří Brázda

www.optimics.cz ~ jiri.brazda@optimics.cz ~ 602 345 620
Náš první projekt s Jakubem dopadl na jedničku! Na nový web máme skvělé odezvy a za to jsem moc ráda. Stejně tak i za přístup, který měl Jakub po celou dobu tvorby webu. Prostě skvělá spolupráce, kterou potvrzuje i to, že jsme Jakuba oslovili s dalším projektem.

Petra Goldmannová

marketingová specialistka
kafeakod.cz ~ goldmannova@servodata.net ~ 737 217 467
Jakub stojí za výrobou webu Smarthappy.eu a s jeho prací jsem velmi spokojený. S webem se popasoval velmi dobře. Nejvíc si na něm cením ochoty, s kterou přistupuje ke své práci a zákazníkovi. Jakub se snaží vždy vyjít vstříc a naplnit vaše očekávání. Tomu se říká kvalita místo slov!

Peter Repčík

Smarthappy
www.smarthappy.eu ~ peter@smarthappy.eu ~ 737 424 154
Už na první schůzce bylo zřejmé, že Jakub je výborný odborník na tvorbu webů. Od samotného počátku tvorby webu vždy bral v potaz naše cíle a čeho chceme dosáhnout. Vše, co se domluvilo, se vždycky dotáhlo do realizace, žádný detail nikdy Jakubovi neunikl. Jakub je neuvěřitelně přátelský a vstřícný, i přes naše hodně často protichůdné požadavky vždy hledal zlatou střední cestu. Nejdůležitější je jeho odborný názor a úhel pohledu. Jakub bere tvorbu webu osobně a záleží mu na výsledku, s čímž se nesetkáte často.

Alena Repina

provozovatelka výtvarného ateliéru Draw Planet
www.drawplanet.cz ~ alena@drawplanet.cz
Jakub pro nás pracoval již na druhé zakázce a opět si na jeho práci nemůžeme stěžovat. Vše nám pečlivě vysvětlil, práce byla dodána včas, nechyběly ani další tipy ke zlepšení webu. S Jakubem je radost spolupracovat a určitě pro nás při tvorbě dalšího webu bude jasnou volbou!

Martina Rosenkrancová

Marketing Specialist
www.x-center.eu
Na Jakuba jsme narazili úplně náhodou při hledání WordPress programátora. Získali jsme v něm velmi dobrého senior programátora, se kterým dále pokračujeme ve spolupráci. Osvědčil se v typickém IT projektu, kde se ukázkově vypořádal s klasickými problémy, při vzdálené spolupráci s více externisty, stíhání nereálných bussiness deadline apod. Dobře si sedl s naším UX designérem a vždy udělal přesně to, co se od něj podle business zadání očekávalo. Odezvy na backend i frontend jsou velmi dobré a zákazník je spokojený. Výrazně přispěl k podařenému projektu.

Jozef Michalovčik

www.dukladestination.com ~ jozef@dukladestination.com
Ze spolupráce s Jakubem jsem nadšený. Pokud hledáte profesionála, jste na správné adrese! Jakub ví co dělá a dodrží co slíbí, což se v dnešní hektické době už moc nenosí (alespoň má zkušenost). Co dalšího na spolupráci s Jakubem oceňuji, je jeho angažovanost. V průběhu projektu mi Jakub několikrát poskytnul zpětnou vazbu, názor či doporučení nad rámec jeho domluvené práce. To považuji za velkou přidanou hodnotu, protože to svědčí o tom, že Jakub nad prací pro vás (vaším projektem) přemýšlí komplexně a v souvislostech, které vás ani nenapadnou. Jakube, tímto děkuji!

Marek Jehlička

spoluautor online programu Výzva 21 dní a spolumajitel GORILLA Fitness, s.r.o.
www.vyzva21dni.cz ~ 773 666 790
Spolupráce s Jakubem Kadeřávkem byla pro naši společnost velice přínosná. Profesionální, rychlé řešení našich požadavků splnilo nadmíru naše očekávání a s realizovaným projektem nových responzivních webových stránek jsme spokojeni.

Vojtěch Králíček

www.almitech.cz ~ kralicek@almitech.cz ~ 776 886 674
Pan Kadeřávek byl pro mě první volbou při tvorbě webu. Měl jsem možnost vidět ho „v akci“ a sledovat při práci. Preciznost, s jakou vytváří onen genetický kód stránky, byla pro mě důkazem kvality jeho služeb. Vážím si ho jak profesně, tak jako člověka, protože během všech jednání a tvorby pečlivě zpracovával mé náročné požadavky a měl se mnou až nekonečnou trpělivost. Věřím, že bude stejnou péči věnovat i dalším zákazníkům, kteří s ním budou chtít spolupracovat. Vřele doporučuji.

Mgr. Marek Šiman

finanční poradce
www.mareksiman.cz ~ info@mareksiman.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS