Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Kadeřávek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jakub Kadeřávek — webmaster a specialista na WordPress

Zobrazuji č. 1119 z celkem 19 doporučení prezentace Jakub Kadeřávek:
Jakub pro nás pracoval již na druhé zakázce a opět si na jeho práci nemůžeme stěžovat. Vše nám pečlivě vysvětlil, práce byla dodána včas, nechyběly ani další tipy ke zlepšení webu. S Jakubem je radost spolupracovat a určitě pro nás při tvorbě dalšího webu bude jasnou volbou!

Martina Rosenkrancová

Marketing Specialist
www.x-center.eu
Na Jakuba jsme narazili úplně náhodou při hledání WordPress programátora. Získali jsme v něm velmi dobrého senior programátora, se kterým dále pokračujeme ve spolupráci. Osvědčil se v typickém IT projektu, kde se ukázkově vypořádal s klasickými problémy, při vzdálené spolupráci s více externisty, stíhání nereálných bussiness deadline apod. Dobře si sedl s naším UX designérem a vždy udělal přesně to, co se od něj podle business zadání očekávalo. Odezvy na backend i frontend jsou velmi dobré a zákazník je spokojený. Výrazně přispěl k podařenému projektu.

Jozef Michalovčik

www.dukladestination.com ~ jozef@dukladestination.com
Ze spolupráce s Jakubem jsem nadšený. Pokud hledáte profesionála, jste na správné adrese! Jakub ví co dělá a dodrží co slíbí, což se v dnešní hektické době už moc nenosí (alespoň má zkušenost). Co dalšího na spolupráci s Jakubem oceňuji, je jeho angažovanost. V průběhu projektu mi Jakub několikrát poskytnul zpětnou vazbu, názor či doporučení nad rámec jeho domluvené práce. To považuji za velkou přidanou hodnotu, protože to svědčí o tom, že Jakub nad prací pro vás (vaším projektem) přemýšlí komplexně a v souvislostech, které vás ani nenapadnou. Jakube, tímto děkuji!

Marek Jehlička

spoluautor online programu Výzva 21 dní a spolumajitel GORILLA Fitness, s.r.o.
www.vyzva21dni.cz ~ 773 666 790
Spolupráce s Jakubem Kadeřávkem byla pro naši společnost velice přínosná. Profesionální, rychlé řešení našich požadavků splnilo nadmíru naše očekávání a s realizovaným projektem nových responzivních webových stránek jsme spokojeni.

Vojtěch Králíček

www.almitech.cz ~ kralicek@almitech.cz ~ 776 886 674
Pan Kadeřávek byl pro mě první volbou při tvorbě webu. Měl jsem možnost vidět ho „v akci“ a sledovat při práci. Preciznost, s jakou vytváří onen genetický kód stránky, byla pro mě důkazem kvality jeho služeb. Vážím si ho jak profesně, tak jako člověka, protože během všech jednání a tvorby pečlivě zpracovával mé náročné požadavky a měl se mnou až nekonečnou trpělivost. Věřím, že bude stejnou péči věnovat i dalším zákazníkům, kteří s ním budou chtít spolupracovat. Vřele doporučuji.

Mgr. Marek Šiman

finanční poradce
www.mareksiman.cz ~ info@mareksiman.cz
Pro tvorbu našeho webu jsme hledali profesionála, který se ve svém oboru vyzná a navíc nás naučí, jak si obsah upravovat i bez znalostí programování. Už první schůzka s panem Kadeřávkem potvrdila, že jsme se rozhodli správně. Oceňujeme zejména lidský přístup, rychlou a přesnou domluvu a trpělivou komunikaci. Spolupráci s Jakubem doporučujeme a rádi se na něj obrátíme i v budoucnu.

Kateřina Piliarik

výrobce kreativních krabiček
www.ani-muk.cz ~ info@ani-muk.cz
Na Jakuba jsme dostali doporučení od přátel v rámci obchodních snídaní klubu Cnetwork. A již prvotním přístupem nás přesvědčil, že jsme zvolili správně. Nechtěl nám prodat cokoliv, ale diskutoval s námi funkční řešení v rámci našich představ a našeho obchodního plánu. S nadhledem a trpělivostí nás provedl celou tvorbou webových stránek. Vždy byl trpělivý a také byl schopen nám dát i pohled z druhé strany. Velice si ceníme rychlé komunikace a vždy lidského přístupu. Určitě se ještě vrátíme!

Michaela Silinová

provozovatelka vinného klubu IWCoK
www.iwcok.cz ~ michaela@iwcok.cz
Nejjednodušším kritériem kvality obchodního partnera je pro mě odpověď na otázku, zda s ním chci spolupracovat v budoucnosti. U Kuby je odpověď jednoduchá – bez jakýchkoliv pochyb. Po několika měsících spolupráce na vývoji portálu JedenSalon.cz jsme se přesvědčili, že Kuba odvádí kvalitní práci, na které si dává velmi záležet a hlavně, která ho baví. Velmi si ceníme toho, že se na Kubu můžeme spolehnout, že vždy komunikuje zcela otevřeně i v případě jakýchkoliv problémů, nápadů či nejasností a vůbec se nebojí přijít s praktickým a hlavně relevantním postřehem k designu či funkcionalitám webu.

Jiří Matoušek

provozovatel portálu Jedensalon.cz
www.jedensalon.cz
Potřebovali jsme rychle a kvalitně náš nový vizuální styl přenést na nový firemní web. Jakub zareagoval velice rychle a profesionálně, proto jsme si jej vybrali. Spolupráce probíhala skvěle – vše bylo dopředu prodiskutováno a zadefinováno, termíny dodržovány a našim představám vycházeno vstříc. Taktéž spolupráci s designéry, kteří stojí za vizuálním stylem, zvládl Jakub výborně. Díky Jakubovi tak máme nyní dobře zpracovanou šablonu a základy webu, který je dostatečně modulární na to, abychom jej mohli dále obsahově rozvíjet.

Jenda Perla

Marketing Manager
www.dataweps.cz ~ perla@dataweps.com ~ 725 141 073
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS