Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Kadeřávek > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jakub Kadeřávek — webmaster a specialista na WordPress

Zobrazuji č. 2124 z celkem 24 doporučení prezentace Jakub Kadeřávek:
Pro tvorbu našeho webu jsme hledali profesionála, který se ve svém oboru vyzná a navíc nás naučí, jak si obsah upravovat i bez znalostí programování. Už první schůzka s panem Kadeřávkem potvrdila, že jsme se rozhodli správně. Oceňujeme zejména lidský přístup, rychlou a přesnou domluvu a trpělivou komunikaci. Spolupráci s Jakubem doporučujeme a rádi se na něj obrátíme i v budoucnu.

Kateřina Piliarik

výrobce kreativních krabiček
www.ani-muk.cz ~ info@ani-muk.cz
Na Jakuba jsme dostali doporučení od přátel v rámci obchodních snídaní klubu Cnetwork. A již prvotním přístupem nás přesvědčil, že jsme zvolili správně. Nechtěl nám prodat cokoliv, ale diskutoval s námi funkční řešení v rámci našich představ a našeho obchodního plánu. S nadhledem a trpělivostí nás provedl celou tvorbou webových stránek. Vždy byl trpělivý a také byl schopen nám dát i pohled z druhé strany. Velice si ceníme rychlé komunikace a vždy lidského přístupu. Určitě se ještě vrátíme!

Michaela Silinová

provozovatelka vinného klubu IWCoK
www.iwcok.cz ~ michaela@iwcok.cz
Nejjednodušším kritériem kvality obchodního partnera je pro mě odpověď na otázku, zda s ním chci spolupracovat v budoucnosti. U Kuby je odpověď jednoduchá – bez jakýchkoliv pochyb. Po několika měsících spolupráce na vývoji portálu JedenSalon.cz jsme se přesvědčili, že Kuba odvádí kvalitní práci, na které si dává velmi záležet a hlavně, která ho baví. Velmi si ceníme toho, že se na Kubu můžeme spolehnout, že vždy komunikuje zcela otevřeně i v případě jakýchkoliv problémů, nápadů či nejasností a vůbec se nebojí přijít s praktickým a hlavně relevantním postřehem k designu či funkcionalitám webu.

Jiří Matoušek

provozovatel portálu Jedensalon.cz
www.jedensalon.cz
S Jakubem jsme za poslední rok a půl dokončili tři větší projekty – redesigny webů hedvabnastezka.cz, svetoutdooru.cz a svetbehu.cz. Trvalo mi poměrně dlouho, než jsem našel WP vývojáře, který by si na takto složitý převod troufl. Šlo o komplexní úlohu od návrhu WP Multisite, přes složitou migraci statisíců příspěvků až po napojení šablony a customizace administrace. Jakub si se zadáním poradil bravurně. Kromě precizní práce si cením postřehů, které v průběhu práce přinášel a vylepšil původní návrhy. Těším se, že se potkáme u dalších projektů.

Martin Mikloš

návrhy webů a projektové řízení
www.hedvabnastezka.cz ~ martin@svetbehu.cz ~ 732 667 515
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS