Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Koubín > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Koubín — online marketér se specializací na PPC kampaně v systémech Google Ads, Sklik a Facebook

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Jakub Koubín:
Hledáte někoho zodpovědného, pracovitého, kdo neustále pracuje na dosažení vašich stanovených cílů? Pak je Jakub Koubín jasná volba! S Jakubem dlouhodobě spolupracujeme a kromě toho, že rozumí Google Ads, Skliku a Facebooku, tak se s ním velmi dobře komunikuje, posílá pravidelné reporty a navrhuje způsoby, jak zefektivnit propagaci. 100% doporučuji.

Tereza Ondrýsková

zakladatelka značky Korkie
Korkie.cz
S panem Koubínem spolupracuji od začátku provozu našeho e-shopu a spolupráci mám v plánu dále prohlubovat. Má zodpovědný přístup a hluboké zkušenosti s online marketingem. Líbí se mi jeho pracovitost a zájem o úspěšný výsledek společné práce. Děkuji za dosavadní spolupráci a těším se na další skvělé výsledky.

Michal Ondrýsek

Blueroad.cz
Spolupráce s Jakubem zcela naplnila má očekávání. Na web mi díky reklamám přivedl nové návštěvníky, ze kterých se stali vracející se klienti. Pokud hledáte PPC specialistu, který skutečně ví, co dělá, Jakuba mohu vřele doporučit.

Mgr. Šárka Horychová

majitelka Sarah studia
Sarahstudio.cz
Na Jakubovi si nejvíce cením jeho lidského přístupu, se kterým ke spolupráci přistupuje. Je vidět, že svému oboru rozumí, a zároveň dokáže vše srozumitelně vysvětlit. Navíc mi za poměrně krátkou dobu pomohl získat velké množství zakázek a klientů, a to mluví za vše.

Mgr. Nikola Fleischmannová

copypsavec.cz
S Jakubem jsem spolupracovala na několika projektech, ke kterým bylo potřeba vytvořit efektivní PPC kampaně. Vyhovuje mi zejména jeho rychlost a flexibilita, orientace na výsledek a že vždy platí, na čem se dohodneme.

Barbora Plíšková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS