Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Marušák > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Marušák — lektor, překladatel a tlumočník německého jazyka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Jakub Marušák:
Lektor má velmi přátelský a vstřícný přístup, chuť učit němčinu, všeobecné vědomosti a široké znalosti z reálií německy hovořících zemí. Vyhovuje mi individuální přístup, dostupnost a profesionalita. Pokud potřebujete němčinu v práci, chystáte se do zahraničí, nebo se chcete nenásilnou formou zdokonalit, určitě doporučuji!

Lucie Baranová

Výuka je rozmanitá a v přátelském duchu. Každá vyučovací hodina je pro mne zpestřením dne a těším se na ni.

Daniela Zámečníková

zdravotní sestra KNTB a.s.
Chválím profesionalitu lektora, využití moderních technik výuky a učebních materiálů. Atmosféru ve výuce shledávám velmi přátelskou a klidnou, doplněnou o vynikající limonádu udělanou z domácího sirupu :) Lektor, vzhledem ke svému mladému věku, působí velmi zkušeně, dokáže jednoduše a selským rozumem vysvětlit problematiku. S výukou jsem tedy velmi spokojen a vřele doporučuji každému, kdo uvažuje začít s němčinou nebo se v ní zdokonalovat.

David Mezírka

sekretariát na vysoké škole
Doporučuji všem ostatním, kteří uvažují o navštívení kurzu. Zábavné hodiny, přátelský přístup lektora a časová flexibilita – možnost úpravy termínu výuky. Hodiny jsou vedené podle učebnice na doplnění zajímavých informací k daným tématům lektora.

Milan B.

inženýr
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS