Doporučení z první ruky

Jakub Marušák — lektor, překladatel a tlumočník němčiny


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Už při prvním setkání s panem Marušákem jsem zjistil, že jsem si vybral dobře. Vyhověl mi například v tom, abych mohl docházet na výuku 2x týdně. Také cenová nabídka kurzů je velmi přívětivá. Teď k samotné výuce: pan Pour je výborný lektor, který umí probíranou látku velice dobře vysvětlit. Na začátku mě se vším seznámil, navrhl vhodnou výuku a doporučil učební materiály. Výuka je věcná, kvalitní a také zábavná a odlehčující. Všechny tyto věci velice oceňuji! Vřele Německé jazykové centrum doporučuji!

Pavel Kozubík
Slopné

S výukou v Německém jazykovém centru jsem naprosto spokojen. Přístup je přátelský a přitom profesionální. Nemají problém se přizpůsobit mým potřebám. U lektorů je vidět, že výuka pro ně není jen práce, ale zároveň je baví. Velmi doporučuji.

Martin Malečík

Němčinu jsem studovala téměř před 30 lety na gymnáziu a díky těmto základům jsem mohla před nedávnem pracovat v Německu a Rakousku. Nemám problém se domluvit, ale ta gramatika! Díky tomuto mému specifiku pro mne nejsou vhodné normální jazykové kurzy. Navíc pracuji na směny, a proto není ani jednoduché navštěvovat školu pravidelně. NJC mi splnilo všechna má očekávání. Hodiny mám individuální podle toho, kdy se mi to hodí, lektor se věnuje pouze mně a můžeme hodinu přizpůsobit mým potřebám. Kurzy probíhají i o prázdninách, což vidím jako další plus. Nehledě na to, že všichni, s kým jsem zde přišla do styku, byli velmi příjemní a vstřícní lidé. Ve škole pro mne byla každá hodina němčiny utrpením, v NJC těch 60 minut uletí rychlostí blesku.

Bohumila Kučerová
porodní asistentka KNTB Zlín

Individuální a vstřícný přístup, příjemné prostředí a přátelská atmosféra při hodinách. NJC bych doporučil i dalším zájemcům.

Petr Daníček

Rok v této jazykové škole utekl jako voda :) Po absolvování individuálních lekcí bych ráda vyzdvihla zejména různorodost hodin a velmi osobní a přátelský přístup. Oceňuji také časovou flexibilitu lektorů a pohotovost! Každá hodina se zabývala jiným tématem, výuka se zpestřovala videi či překladem písní. Tuto školu velmi doporučuji, pokroky jsou slyšet :)

Kateřina Skybová
student SŠ

S výukou u této školy jsem naprosto spokojen. Přístup je přátelský a přitom profesionální. Nemají problém se přizpůsobit mým potřebám. U lektorů jde vidět, že to pro ně není jen práce, ale výuka je baví. NJC velmi doporučuji.

Martin Malečík

Kurzy jsou za mě ve všech směrech na jedničku. Velmi vstřícný přístup lektorů a přátelská atmosféra. Velkým plusem je možnost individuální výuky, kdy pro mě bylo vždy stresující sedět na hodině s větší skupinou lidí a podat před nimi nějaký výkon. Takže mi maximálně vyhovuje, když docházíme na lekce pouze s přítelem. Co se týče výuky samotné, lektoři pružně reagují na potřeby klienta, který se tak může podílet na tom, co konkrétně potřebuje zlepšit nebo na co se chce zaměřit. I přesto, že jsem antitalent na jazyky, jsou vidět velmi brzy pokroky, takže za mě i výborný pedagogický výkon. Určitě bych všem vřele doporučila.

Andrea Zejdová
asistentka prodeje Gant Central Europe s.r.o.

Na jazykovou školu jsem narazila na internetu, kdy jsem hledala výuku především s rodilým mluvčím a individuální výuku. Již na první dojem jsem ocenila velmi profesionální a milý přístup. Nevyhledávám kurzy, kde je více studentů ve skupině, jelikož se v malé míře dostanete za hodinu k nějaké aktivitě. Individuální výuka mi maximálně vyhovuje, s lektorem jsem velmi spokojena. Hodina je velmi příjemná, v přátelské atmosféře. Nejsem z hodiny nikdy nervózní a hodina velmi rychle uteče :-). Důležité pro mě jsou domácí úkoly, které pak na začátku každé hodiny rozebíráme, vysvětlujeme gramatiku a správnost. Lektor mne umí motivovat ke studiu, což je opravdu pro mne velkým přínosem. Jsem spokojená s celkovým přístupem, nemám jedinou negativní výtku a velmi ráda jazykovou školu doporučím svým známým a přátelům. Zaujala mne především i možnost konverzace s rodilým mluvčím přes Skype a ráda se zúčastním víkendového semináře v letních měsících.

Eva Hanáková
cestovní agentura

Ve výukovém kurzu němčiny se mi líbí prostředí, ve kterém je výuka prováděna. Atmosféra poklidná a příjemná. Přístup vyučujícího ke studentovi je ochotný, vstřícný a vždy s úsměvem :-) S výukou jsem zatím velice spokojena a věřím, že to tak bude i nadále! Určitě bych studium v NJC doporučila známým, kamarádům a i kolegům, kteří se chtějí vzdělávat stejně jako já :-)

Andrea Zábojníková
asistentka jednatele TAŠ-STAPPA beton, spol. s r.o.

Kurz je perfektní. Velmi oceňuji přístup lektorů a příjemnou atmosféru výuky. Všem případným zájemcům o výuku němčiny tuto školu rád doporučím.

Martin Cícha
programátor