Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Rychlý > Ukázky práce > Správa obsahu skrz nástroj Kontentino pro klienty Nordic Telecom, Curling Promo, Petr Bouberle aj.

Správa obsahu skrz nástroj Kontentino pro klienty Nordic Telecom, Curling Promo, Petr Bouberle aj.

Zejména nastavování obsahové strategie pro Facebook, Instagram a LinkedIn.

Zobrazuji položku č. 6 z celkem 8 položek v této galerii:

Správa obsahu skrz nástroj Kontentino pro klienty Nordic Telecom, Curling Promo, Petr Bouberle aj.
« Předcházející Realitní chatbot pro Petra Bouberleho  (zobrazit v plné velikosti)HR hra Button Coder pro Alza.cz  (zobrazit v plné velikosti)Správa obsahu skrz nástroj Kontentino pro klienty Nordic Telecom, Curling Promo, Petr Bouberle aj.  (náhled aktuálně zobrazené položky)Webová analytika pro klienty  (zobrazit v plné velikosti)PPC v systémech Google Ads a Sklik pro zdroj placené návštěvnosti na klientských webech  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Jakub Rychlý

Jakub Rychlý

produkty Google Sklik Facebook Instagram redakční systém WordPress
online marketér s přesahem do tvorby webů — Online marketing a nastavení marketingové strategie pro získání nových zákazníků: PPC reklama, sociální sítě, Messenger marketing, e-mailing, SEO, tvorba webů a e-shopů na WordPressu. Zaměření na lokální a sportovní podniky. Nízké náklady, velká pomoc.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 14 doporučení
Mobil: 773 319 015 ~ Email: me@jakubrychly.cz ~ Web: jakubrychly.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR; osobně hlavně Praha, Brno, Pardubice, Plzeň

2005 – 2021 © Robert Vlach a Jakub Rychlý Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS