Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jakub Švestka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jakub Švestka — senior PR konzultant

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Mgr. Jakub Švestka:
Jakub by byl pro každou společnost obrovským přínosem a má moje nejvyšší doporučení. Znám ho tři roky z Chello Central Europe, kde pracoval v mém týmu jako PR manažer pro český a slovenský trh. Udělal na mě dojem svým přístupem a produktivitou při implementaci naší firemní komunikační strategie, která vedla k dlouhodobým přínosům pro image společnosti a širší povědomí o nabízených službách. Jakub je vysoce organizovaný člověk, umí pracovat samostatně a má vynikající analytické schopnosti. Kromě radosti z práce se Jakub vyznačoval také motivovaností a schopností převzít zodpovědnost, uměl prezentovat kreativní nápady a komunikovat výhody. Pro naši organizaci úspěšně vyvinul několik PR plánů a byl efektivní při zapojení médií, do kterých jsme se dostali.

Kinga Kiskasza

Senior PR Manager Chello Central Europe
Jakub je zkušený odborník v oblasti PR, který se vždy zaměřuje na plnění komunikačních cílů. Ocenil jsem, že se aktivně a nepřetržitě zajímal o projekty mého oddělení a byl schopen kreativně a efektivně komunikovat o projektech do různých médií. Jakub hrál důležitou komunikační roli při úspěšném zavedení mobilních plateb, jako jsou Apple Pay nebo Google Pay, což mělo za následek působivé mediální pokrytí v národních i specializovaných médiích. Jeho výkon v oblasti PR považuji za vynikající a bylo mi potěšením s ním spolupracovat.

Jan Hruška

Head of Cards and Product owner, Moneta Money Bank
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS