Doporučení z první ruky

Jakub Turský — frontend vývojář, webdesignér a Shoptet stříbrný partner


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 35 doporučení

Wau, ta rychlost. Trápili jsme se s prvním webem, aby vypadal dobře. Po doporučení jsme si dali šablonu Apollo a využili prvních 7 dní k úpravě. Co jsme neuměli upravit po vlastní linii, pomohl nám pan Turský a to světelnou rychlostí. Funguje to takto: 1. Napíšete mail; 2. Kliknete na refresh; 3. Užíváte si, že nejenže máte odpověď ve schránce, ale už i rovnou změny, které jste chtěli. Jakože wau!

Klient Ladislav
majitel eshopu
www.gg-god.sk

Jakub je opravdu velmi chytrý programátor. Měli jsme na něj mnoho požadavků a všechny byly (až neskutečně) rychle a kvalitně vyřešeny. Kombinace jeho šablony Apollo + jeho podpory funguje na 1*. Určitě ho doporučuji. A děkuji za dosavadní (a také budoucí :) služby.

Klient Juraj
majitel eshopu
shop.babalac.sk

Špičková spolupráce. Rychlá domluva. Na každý požadavek blesková reakce. Za nás 1A.

Marek Vrána
majitel eshopu
www.cidpraha.cz

Jakub nám expresně rychle nakódoval vylepšení na našem eshopu. Rychlá komunikace, jsme spokojeni nad naše očekávání. Doporučujeme!!!

Patrik Augustín
magicview.shop

Rychlý, kvalitní a spolehlivý externí kodér, který pro nás vypracoval již více než 30 projektů.

Radim Križan

Výborná a rychlá komunikace. Nic není problém. V dnešní době radost narazit na takového profesionála :-) Moc děkuji a mohu jen doporučit!

Jan Guzej
majitel eshopu
www.kvl-eshop.cz

Maximální spokojenost. Při přechodu na šablonu APOLLO si cením vřelé pomoci, rychlosti a dokonale odvedené práce a to i „mimo plán“ :) Je vidět, že Jakub velmi dobře ovládá to, co nabízí a že má perfektní přehled a hlavně cit pro detail a sofistikovaná eshopová řešení. Navíc doplňky k Apollu jsou též intuitivně zpracované, což svědčí o všem :) Po dotazech na tu či onu úpravu je rovnou zpracuje a to šetří čas oběma stranám :) Za mě rozhodně doporučuji, je to člověk na svém místě, co své práci velmi dobře rozumí a též rychle a kvalitně zpracuje veškerá přání, ev. poradí :) Děkuji za dosavadní spolupráci...

Olda M.
majitel eshopu
cassidi.cz

Naprosto perfektní komunikace: rychlá, jasná a k věci. A snad ještě rychlejší práce. Šablona Apollo je skvělá, je k ní zpracovaný podrobný manuál i s generátorem kódů a když se přesto nedaří něco nastavit, tak vám pomůže pan Turský. Vše precizně a rychlostí blesku. Udělal i spoustu věcí nad rámec, aby byl výsledek dokonalý. Moc díky a těším se na další spolupráci, až si zase něco vymyslím :)

Klientka Jitka
majitelka eshopu
tvorboshop.cz

Chtěla bych vyzvednout spolupráci s p. Turským, která byla bezvadná. Dodání úprav bylo včas. I po předání byl ochoten zapracovat ještě naše drobné požadavky. Každému, kdo ještě váhá, můžu Jakuba jen vřele doporučit, určitě bude spokojen. Děkuji.

Klientka Zuzana
majitelka eshopu
www.crystalina.shop

Mohu jen doporučit. Pan Jakub ihned reagoval na všechny zprávy a požadavky, které jsem na něj měla a vždy udělal i něco navíc.

Klientka Martina
majitelka eshopu
www.sapphire-naramky.sk