Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jakub Zahradníček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Jakub Zahradníček — tvůrce videí, producent, režisér, kameraman a fotograf

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Bc. Jakub Zahradníček:
S Jakubem jsme spolupracovali už několikrát. Jednak fotil produktové fotky batohů pro náš e-shop Ultimo.cz, a také pro nás natáčel videa ze sportovních akcí, které pořádáme. Spolupráce s ním byla vždy ve velmi pohodové atmosféře, což oceňujeme. U produktových fotek dokázal vyjít vstříc našim přesným požadavkům a pracoval vzhledem k množství zboží rychle a efektivně. U sportovních videí jsme zase s důvěrou dali volnou ruku jeho kreativitě a s výsledkem jsme byli spokojeni. Můžeme doporučit.

Jakub Koštel

spoluprovozovatel e-shopu Ultimo.cz
www.ultimo.cz
Společně s Jakubem jsme realizovali několik projektů. Na Jakubovi oceňuji, že je všestranný tvůrce a ohlídá si všechny stránky projektu, od finanční po kreativní. Nedávno jsme vymysleli a produkovali sérii turistických promo spotů, propagujících město Hradec Králové. Líbilo se mi, že zvládal zrežírovat dvě divoké děti (neherce) a zároveň stát za kamerou. Má cit pro práci s lidmi a těším se na další společný projekt.

Jiří Pilnáček

CEO Turistika.cz, s.r.o.
www.jaknaturisty.cz ~ jirka@turistika.cz ~ 737 213 520
S Kubou spolupracuji průběžně již několik let. Asistoval jsem mu u různých projektů, kde byly kladeny velké nároky na efektivitu, tedy kvalitu a rychlost práce za přijatelnou cenu. Zažil jsem ho tedy v roli manažera, produkčního, režiséra, kameramana a střihače. A ne vždy to bylo snadné… Každá naše spolupráce však nakonec posílila naše přátelství a chuť vrhnout se vstříc dalším projektům. Pracovali jsme i na projektech, které byly komplikovanější, než se předpokládalo. Celkově můžu konstatovat jen to, že Kuba je velmi pozitivní chlapík, který dokáže zachovat klid i v opravdu nepříjemných situacích a který vždy plní své závazky. To je pro profesionální práci a partnerství velmi důležité. Vřele doporučuji.

MgA. Vojtěch Votýpka

kameraman s 20 letou praxí
www.linkedin.com/in/votypka/?originalSub… ~ vojtech.votypka@gmail.com ~ 776 288 205
S Jakubem pravidelně spolupracujeme na vytváření videí z projektů Nadačního fondu pro rozvoj plného vědomí. Pomohl nám vytvořit video z domovů pro seniory a z dětského domova, kde pravidelně cvičíme se seniory a dětmi jógu. Natáčel s námi v prostředí věznice, kde zajišťujeme kurzy všímavosti pro odsouzené ve výkonu trestu a pro zaměstnance věznice. Jakub také zaznamenal esenčně Festival Přítomnosti, který jsme organizovali v roce 2019 jako benefiční akci. Vždy si profesionálně poradil s technikou, úhly záběru, střihem i scénářem. Spolupráce s ním mě baví a při natáčení je patrné jeho zapálení pro zachycení správného okamžiku a zároveň určitý nadhled nad celou situací. Když v mém okolí někdo shání někoho na vytvoření svižného a vtipného videa, s jistotou ho odkazuji na Jakuba.

Marek Šálek

ředitel nadačního fondu
www.plnevedmi.cz
Náš digitální tým v agentuře Fuse spolupracuje s Kubou na tvorbě videí od začátku roku 2017. Za tu dobu produkoval a natáčel online spoty pro mnohé naše klienty, například Pepsi, Komerční banku, Dermacol nebo Dr.Oetker. Se svým týmem také pro Fuse vytváří animované případové studie. Jakubův produkční servis zahrnuje podle potřeby vše od přípravy scénáře a storyboardu přes vyhledání lokací nebo herců až po nahrávání ve zvukovém studiu, střih a animaci. Spolupráce s Kubou je na velmi profesionální úrovni. Cením si rovněž toho, že je Kuba a jeho tým schopný vyjít vstříc nejen našim kreativním, ale i časovým požadavkům. Spolupráci můžu všem vřele doporučit.

Václav Beran

Head of FUSE Digital
www.fuse.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS