Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Barbořík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Barbořík — specialista na marketing pro živnostníky, malé a střední firmy

Zobrazuji č. 110 z celkem 46 doporučení prezentace Jan Barbořík:
Pro internetovou sázkovou kancelář KAJOTbet Honza zpracovával tiskové inzerce a podílel se na tvorbě vizuálního stylu značky. Vždy jsme se od něj dočkali profesionálního výstupu, který jsme obdrželi ve smluvený termín, v požadované ceně a v nadstandardní kvalitě. Na vzájemné spolupráci si nejvíce ceníme rychlosti, kreativního a proaktivního přístupu, samostatného logického uvažování a schopnosti věci dotahovat do požadovaného stavu.

Michal Binka

Marketingový ředitel KAJOT Group
www.kajotbet.cz ~ binka@kajot.cz ~ 725 969 984
Hodně dlouho jsem řešila redesign firemních stránek. Až teprve s Honzou jsem nabyla přesvědčení, že on je tím, kdo mi může opravdu dodat kvalitní práci a support při správě mého webu. Kromě samotného zpracování dohlížel i nad mými nápady, aby vše mělo hlavu a patu a vše dotahoval do plně funkčního, ale čistého a přehledného webu. Z nových stránek jsem nadšená a z Honzova velmi profesionálního přístupu ještě víc.

Veronika Preti

www.afop.cz
Bc. Petr Moučka
Už jsem pracoval s mnoha webaři na mnoha projektech, ale prakticky všichni mají stejné jmenovatele. Slíbí prakticky cokoli, málokdy nad zadáním sami přemýšlí nebo ho rozvíjejí a nikdy ale opravdu nikdy nedodrží termíny. Honza je naprostý opak – schopný, rychlý, spolehlivý a především samostatně myslící. Pracuje se s ním velmi dobře i na komplikovaných zadáních a má unikátní schopnost spojovat i několik oblastí dohromady (weby, grafiku a marketing), což se v jednom člověku potká jen zřídka. Těším se na další spolupráci a jsem vděčný za již realizované projekty (www.sorudo.cz nebo třeba www.skvelytah.cz) – děkuji!

Bc. Petr Moučka

podnikatelský poradce a mentor pro startupy, živnostníky a firmy
Nikdo neumí předpovídat budoucnost, ale jsem téměř přesvědčen o tom, že jednou se na setkání s Honzou budeme dívat jako na ten nejstěžejnější bod v rozvoji naší firmy. Je to člověk mnoha talentů, který má svěží nápady, cit pro detail, a velkou kreativitu – na nic neodpoví, že to nejde a i u komplikovaných problémů si poradí s řešením. To vše za bezkonkurenční cenu a hlavně krátký čas. I přes svou vytíženost vždy udělá vše ve svých silách a dodrží termíny. Kromě toho je to i velmi příjemný a skromný člověk, který si na nic nehraje a má srdce na správném místě. Velmi naslouchavý a pokud s něčím nesouhlasí, dokáže konstruktivně podat kritiku a správně vás nasměrovat. Vřele doporučuji a těším se na další spolupráci.

Michal Vítek

ředitel ve společnosti Ecotop Energy s.r.o.
www.ecotop.cz ~ michalvitek95@gmail.com ~ 720 127 010
Chcete profesionální přístup, dobře poradit, čerstvé nápady, kreativního člověka, někoho na koho se můžete opravdu spolehnout? Honza Barbořík se společností Devenio Vám to na 100 % splní. Za své peníze dostanete skvělý výsledek bez tahání za nos. Radost spolupracovat.

Martin Rakušan

provozovatel e-shopu s granulemi pro psy, krmivy pro kočky a chovatelskými potřebami
www.fajnkrmiva.cz
Pana Barboříka jsem oslovil při rozjíždění podniku, kdy jsem nevěděl co dřív, a byl to šťastný okamžik mého podnikání. Původní návrh webových stránek se brzy rozšířil o další více či méně související věci, musím vyzdvihnout jeho kreativitu, rychlost, důslednost, cit pro detail, a mimochodem je to velmi příjemný člověk. Nelze než doporučit!

Jiří Fric

Majitel
www.hosteljacob.cz ~ info@hosteljacob.cz ~ 542 210 466
Pana Barboříka nám náhoda přivedla v době, kdy jsme potřebovali pro naši školu nové webové stránky a úpravu loga. Po několika předchozích špatných zkušenostech jsme se konečně setkali s jednáním vysoce profesionálním, rychlým a vstřícným, s citem pro specifika školství. Můžeme jedině doporučit.

Mgr. Dana Šimerlová

zástupkyně ředitele
546 427 328
Honza vytvořil výbornou grafickou image nově otevřené kavárně Tivoli. Spolupráce byla perfektní... rychlost, invence, vkus.

Aleš Křístek

Majitel
www.tivolicafe.cz ~ info@tivolicafe.cz
S Honzou Barboříkem nás seznámila jeho paní Lenka, víceméně náhodně, když jsem si jí postěžoval, že hledáme formu jak se lidsky prezentovat. Zkoušeli jsme spolupráci i s velmi úspěšnými giga firmami v oblasti reklamy a PR. Bohužel jsme doslova vyhodili z okna nemalé prostředky, protože výsledek spolupráce s nimi byl nulový. Manželé Barboříkovi nám představili jejich pohled na náš byznys, který vedl k zamyšlení a nakonec i k vzájemné spolupráci, která započala v roce 2014 a trvá dodnes. Dostala nás jejich profesionalita, skromnost a přístup. Vytvořili pro nás koncept prezentací a webů, které sklidily mimořádný úspěch a zároveň přinesly i výsledky ve formě zvýšení obratů firmy. Honza také vytvořil design etiket na produktovou řádu A.2.B., kterou začali využívat i naši partneři ve Francii. Proto mohu s klidným svědomím doporučit firmu Devenio ke spolupráci i vám.

Jiří Kříž

jednatel firmy Unisavers, s.r.o.
kriz@unisavers.eu ~ 777 111 787
S panem Barboříkem spolupracujeme na nových webových stránkách. Nejvíce si cením rychlé komunikace, odbornosti a milého a vstřícného přístupu.

Jana Nováková

www.sonet.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS