Doporučení z první ruky

Jan Barbořík, MBA — tvůrce webů na WordPressu a e-shopů na Shoptetu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 67 doporučení

Pro internetovou sázkovou kancelář KAJOTbet Honza zpracovával tiskové inzerce a podílel se na tvorbě vizuálního stylu značky. Vždy jsme se od něj dočkali profesionálního výstupu, který jsme obdrželi ve smluvený termín, v požadované ceně a v nadstandardní kvalitě. Na vzájemné spolupráci si nejvíce ceníme rychlosti, kreativního a proaktivního přístupu, samostatného logického uvažování a schopnosti věci dotahovat do požadovaného stavu.

Mgr. Michal Binka
SEO konzultant a online marketér
www.seoprakticky.cz michal@seoprakticky.cz 608 963 720

S velkým zájmem a prospěchem jsem se zúčastnil workshopu Honzy Barboříka. I naprostému laikovi poskytne úvod do založení webové stránky získáním domény počínaje, až po hodně pokročilou práci s WordPressem a zvláště pak s modulárním nástrojem Divi. Ten se nedá za odpoledne naučit, ale Honzova laskavá a názorná metoda přiměje posluchače k dalšímu rozvíjení a ukáže mu směry, kudy má jít. Laik má tendenci v záplavě informací tápat a sám od sebe hned nepozná, co je důležité a co ne. Honza udává směry a to je pak rada k nezaplacení.

Ondřej Neff
vydavatel Neviditelného psa a Digineffu

Po mnohadenním martyriu plných slibů a odkladů od mnoha IT z celé republiky, kdy jsme potřebovali vytvořit na webu našeho institutu novu stránku, jsme konečně kontaktovali pana Barboříka – a jeho ochota, profesionalita a invence nás přímo ohromila. I když, jako ostatní odborníci této profese, byl zavalen prací, ihned nabídl spolupráci. A světe div se! Po několika hodinách od telefonátu byla práce hotová, na vysoké úrovni a s mnoha vylepšeními, na které jsme ani nemysleli. Celý život v profesi lékaře pomáhám lidem. Sám vím, co je to rychlá a účinná pomoc. A také to, že profesní empatie se nedá naučit. Po mnoha konzultacích s prokrastinujícími IT se vyskytl člověk nejen profesně, ale i lidsky na vysoké úrovni. Kéž by to bylo infekční!!!

MUDr. Josef Patera, CSc.
onkolog, vědecký pracovník

Honza je spolehlivý, vstřícný, komunikativní, pracovitý, pečlivý, kreativní, erudovaný, milý, vysoce profesionální, věci znalý, přátelský. Naše společnost Bysaha, s.r.o. mu tímto mockrát děkuje za vše, co udělal pro nás a náš E-shop, který bychom bez něj nikdy nerozchodili. Díky Honzo! Všem maximálně doporučujeme!!!

Michaela a Radek
bottegaverde.cz

Můj profesní vztah s Honzou se rozvíjel postupně. První setkání: jaro 2018, instruktorský kurz Nordic Walking v Brně. Honza nám přednášel o tvorbě webu. Pochopitelně, ne všichni byli kamarádi s online světem. Honza dokázal vysvětlit technické pojmy a souvislosti lidskou řečí, se spoustou zajímavých informací a příkladů. Setkání druhé: jako instruktor jsem se pustila do vlastního webu. Leccos jsem zvládla, nicméně mé znalosti WordPressu mají své hranice. Obrátila jsem se na Honzu s prosbou o „facelift“ a optimalizaci stránek. Probrali jsme spolu možnosti správy a překlopili web pod Divi. Honza mi dal nesčetně tipů z vlastní praxe k obsahu, struktuře, nastavení... Celé ty roky sleduji Honzovy počiny nejen na poli webařiny ve WordPressu a Shoptetu, ale i v oblasti triatlonových závodů, jeho vlastní firmy na výrobu sportovního oblečení a nejčerstvěji i podnikatelského podcastu Remoted. Honza je všestranný a zkušený profík, kterému prostě chcete svěřit svůj projekt. Díky, Honzo.

Ing. Lenka Křivánková
nadšená instruktorka nordic walking s akreditací MŠMT
www.nezrezneme.cz

Bude tomu rok, co jsme Honzu oslovili s žádostí o vytvoření magazínu pro náš projekt Jupigo. A po této době mohu s radostí konstatovat, že Honza ví co dělá. Vytvořil opravdu nádherný koncept webu, do kterého vložil i více práce a nápadů, než bylo požadováno, vše vzorně předal a vysvětlil. Líbí se mi i jeho přístup k již hotovému dílu, vždy rád poradí a rozhodně pro něj ukončená práce neznamená konec spolupráce. Díky Honzo a všem vás vřele doporučuji ;)

Tomáš Beňo
Coach & Product Manager
www.jupigo.com tomas@jupigo.com

Spolupráce s Honzou byla od první chvíle skvělá. Ačkoli jsem si myslel, že stránky mám hezké, tak byly ale z mnoha pohledu nefunkční. Honza mi vše vysvětlil, nastavili jsme si rozpočet a i přes Honzovou vytíženost jsme vše zvládli velice rychle. Jako bonus byla pomoc s věcmi nad rámec dohody. Takže za sebe určitě doporučuji. Je to velký profesionál.

Aleš Vítek
jednatel
www.fitness-education.cz ales.vitek@email.cz 607 866 333

S Honzou spolupracuji již přes 3 roky a za tu dobu si dovolím říct, že kromě obchodních partnerů se z nás stali i přátelé. Honza se podílí na všech mých projektech ať už ze strany tvorby webových stránek, grafických návrhů, reklamních materiálů nebo marketingových konzultací. Vždy perfektně reaguje, je ochoten se se mnou potkat i osobně, zkonzultovat mé nápady a dát tomu jasný směr a strategii. Oceňuji především to, že i když jsem pro něho spíše menší a nezajímavý zákazník, je vůči mě loajální, vždy jsme schopni individuálně se domluvit na ceně a je tu pro mě vždy, když potřebuji. Pokud hledáte dlouhodobého partnera pro správu webů a marketingových strategií, už nemusíte.

Michal Doubek
konzultant a lektor finanční gramotnosti
www.michaldoubek.cz

Dlouhou dobu jsem řešila, jak dát dokupy e-shop, aby byl pro zákazníky uživatelsky přívětivý a srozumitelný. Technické věci nejsou moje silná stránka a tak už jsem na něj skoro rezignovala. Až když si ho vzal do parády Honza, tak se mi konečně ulevilo. Honza dokáže naprosto srozumitelně vysvětlit, jak co funguje a dá e-shopu pořádný volume. Díky němu se i já zlepšuji v technických věcech :) Málokterý freelancer dokáže pracovat s klientem jako Honza. Jeho preciznost a zkušenosti vám pomohou posunout váš business úplně na jinou úroveň a i vy se naučíte pochopit souvislosti, proč a jak co funguje. Díky, Honzo.

Michaela Koppová
CEO MyResin
www.myresin.eu

Náš tým Honzu doporučuje i náročnějším klientům zejména z těchto důvodů: 1. Honza se nebojí vyjádřit a obhájit svůj názor. Velice to pomáhá v situacích, kdy si jako klient sami nevíte rady. Velice pak oceníte, že to rozhodnutí, jak s některými věcmi dál, de facto udělá někdo za vás, na koho se můžete spolehnout a kdo se za takové rozhodnutí kdykoliv postaví. 2. Honza rád sdílí a učí i část svého know-how. Neustále nám nabízel, že nám vysvětlí, jak nějaké věci nakódovat nebo graficky upravit, abychom to příště zvládli sami. Není to konzultant, který by držel některé věci u sebe a pak vám je hamižně fakturoval. Je to z jeho strany velice profesionální – pro něj triviálními úpravami by na nás sice postupně asi zbohatnul, ale on chce svůj čas trávit důležitějšími věcmi. 3. Pro Honzu není problém pracovat ve více jazycích. Udělal nám eshopy v pěti jazykových mutacích (CZ, SK, PL, DE, EN), my mu pouze dodali překlady pár věcí. 4. Samozřejmostí je, že se Honza pohybuje v roce 2021: meetingy probíhají online, přes video, sdílí obrazovku, ukazuje co a jak… Technicky nemáme vůbec co vytknout. 5. Občas je těžké Honzu sehnat, zaujmout a dotlačit, aby všechny vaše výmysly zrealizoval. Bojujte, vyplatí se to! :-)

David Vacek
vymalujsisam.cz