Doporučení z první ruky

Jan Barbořík, MBA — specialista na online podnikání, marketér s duší grafika


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 75 doporučení

Cíl: nasazení nové grafiky e-shopu ve výhledové době, cca 2-3 měsíce s co nejmenším zásahem do provozu s vlivem na zákazníky. Výsledek a reakce pana Barboříka: jasně, tak příští týden brzy ráno či večer, či o víkendu? Jak si to představujete? Aha. Rozumím. A nechce tam ještě to a to.. mám s tím dobré zkušenosti. No prostě a jednoduše je moje zkušenost FANTASTICKÁ. Lidský přístup, vstřícnost, rychlost, odbornost realizace a nápady k tomu, jednoduchá domluva, co se řeklo, to platilo. Pán je BOREC. Moc mu ještě jednou děkuji a Vám ostatním ho vlastně ani doporučit nechci, protože pak nebude mít čas na nás, až budu potřebovat opět pomoc. Realita je ale taková, že dobří lidé se pochválit musí a budu rád, když pomůže i ostatním a pozvedne se tím e-shopová kvalita v ČR a tím budou lidé ještě více nakupovat a hledat na e-shopech obecně. VELKÉ PODĚKOVÁNÍ pane Barboříku. Rád jsem Vás poznal a přeji, ať se Vám daří a brzy nashledanou. S vámi je radost něco dělat.

Jan Škaloud
ředitel společnosti Proindustry, s.r.o.
svarecikukla.cz

S velkým zájmem a prospěchem jsem se zúčastnil workshopu Honzy Barboříka. I naprostému laikovi poskytne úvod do založení webové stránky získáním domény počínaje, až po hodně pokročilou práci s WordPressem a zvláště pak s modulárním nástrojem Divi. Ten se nedá za odpoledne naučit, ale Honzova laskavá a názorná metoda přiměje posluchače k dalšímu rozvíjení a ukáže mu směry, kudy má jít. Laik má tendenci v záplavě informací tápat a sám od sebe hned nepozná, co je důležité a co ne. Honza udává směry a to je pak rada k nezaplacení.

Ondřej Neff
vydavatel Neviditelného psa a Digineffu

S panem Barboříkem jsme řešili nastavování procesů ohledně stavů objednávek a napojení dalších externích systémů. Velmi dobře nám poradil jak vše nastavit tak, aby byl výsledek co nejlepší. Zároveň pomohl i při řešení problémových částí, kdy si propojované systémy navzájem nerozuměly a bylo potřeba řešit s technickými podporami. I v těchto případech pomohl svými znalostmi problémy vyřešit rychleji, než kdybychom my laici technických propojovátek byli schopni vyřešit svépomocí :-) Velké díky.

Pro internetovou sázkovou kancelář KAJOTbet Honza zpracovával tiskové inzerce a podílel se na tvorbě vizuálního stylu značky. Vždy jsme se od něj dočkali profesionálního výstupu, který jsme obdrželi ve smluvený termín, v požadované ceně a v nadstandardní kvalitě. Na vzájemné spolupráci si nejvíce ceníme rychlosti, kreativního a proaktivního přístupu, samostatného logického uvažování a schopnosti věci dotahovat do požadovaného stavu.

Mgr. Michal Binka
SEO konzultant a online marketér
www.seoprakticky.cz michal@seoprakticky.cz 608 963 720

Po mnohadenním martyriu plných slibů a odkladů od mnoha IT z celé republiky, kdy jsme potřebovali vytvořit na webu našeho institutu novu stránku, jsme konečně kontaktovali pana Barboříka – a jeho ochota, profesionalita a invence nás přímo ohromila. I když, jako ostatní odborníci této profese, byl zavalen prací, ihned nabídl spolupráci. A světe div se! Po několika hodinách od telefonátu byla práce hotová, na vysoké úrovni a s mnoha vylepšeními, na které jsme ani nemysleli. Celý život v profesi lékaře pomáhám lidem. Sám vím, co je to rychlá a účinná pomoc. A také to, že profesní empatie se nedá naučit. Po mnoha konzultacích s prokrastinujícími IT se vyskytl člověk nejen profesně, ale i lidsky na vysoké úrovni. Kéž by to bylo infekční!!!

MUDr. Josef Patera, CSc.
onkolog, vědecký pracovník

Honza je spolehlivý, vstřícný, komunikativní, pracovitý, pečlivý, kreativní, erudovaný, milý, vysoce profesionální, věci znalý, přátelský. Naše společnost Bysaha, s.r.o. mu tímto mockrát děkuje za vše, co udělal pro nás a náš E-shop, který bychom bez něj nikdy nerozchodili. Díky Honzo! Všem maximálně doporučujeme!!!

Michaela a Radek
bottegaverde.cz

Honza je empatický profesionál, který ochotně a rychle reaguje, Pracuje s přesahem do více odvětví a hledá ty nejlepší cesty. Spolupráce s ním je tou nejlepší investicí pro eshop i pro osobní obohacení. Je to zkrátka přítel na telefonu a nejlepší volba. Díky za vše.

Monika Kosířová
www.doladeno.cz

Můj profesní vztah s Honzou se rozvíjel postupně. První setkání: jaro 2018, instruktorský kurz Nordic Walking v Brně. Honza nám přednášel o tvorbě webu. Pochopitelně, ne všichni byli kamarádi s online světem. Honza dokázal vysvětlit technické pojmy a souvislosti lidskou řečí, se spoustou zajímavých informací a příkladů. Setkání druhé: jako instruktor jsem se pustila do vlastního webu. Leccos jsem zvládla, nicméně mé znalosti WordPressu mají své hranice. Obrátila jsem se na Honzu s prosbou o „facelift“ a optimalizaci stránek. Probrali jsme spolu možnosti správy a překlopili web pod Divi. Honza mi dal nesčetně tipů z vlastní praxe k obsahu, struktuře, nastavení... Celé ty roky sleduji Honzovy počiny nejen na poli webařiny ve WordPressu a Shoptetu, ale i v oblasti triatlonových závodů, jeho vlastní firmy na výrobu sportovního oblečení a nejčerstvěji i podnikatelského podcastu Remoted. Honza je všestranný a zkušený profík, kterému prostě chcete svěřit svůj projekt. Díky, Honzo.

Ing. Lenka Křivánková
nadšená instruktorka nordic walking s akreditací MŠMT
www.nezrezneme.cz
Ing. Michal Kosař, Ph.D.

Jan mi tvořil webové stránky michalkosar.cz. Ze začátku jsem neměl úplně jasnou představu, ale celým procesem tvorby mě krásně provedl a každá schůzka (osobní nebo online) posouvala projekt dál. S výsledkem jsem moc spokojený a webové stránky hodnotí kladně i moji zákazníci. Určitě bych jej pro podobný projekt každému doporučil a pokud budu v budoucnu potřebovat podobné služby, určitě se na něj opět obrátím.

Ing. Michal Kosař, Ph.D.
konzultant výrobních a logistických projektů

S Honzou je výborná spolupráce. Co domluvíme platí, díky moc za to!

Filip Vítek
lektor
pribehlidra.cz