Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Barbořík > Vybrané ukázky WordPress & Shoptet > Webové stránky sloužící k propagaci kontejnerového skladu (WordPress)

Webové stránky sloužící k propagaci kontejnerového skladu (WordPress)

Odkaz: diskontdepot.cz
Zobrazuji položku č. 12 z celkem 19 položek v této galerii:

Webové stránky sloužící k propagaci kontejnerového skladu (WordPress)
« Předcházející Vícejazyčný web (WordPress)  (zobrazit v plné velikosti)E-shop se sportovním funkčním oblečením (Shoptet + marketing) - vlastní komerční projekt  (zobrazit v plné velikosti)Webové stránky sloužící k propagaci kontejnerového skladu (WordPress)  (náhled aktuálně zobrazené položky)Webové stránky slovenského výrobce obalů na hudební nástroje (WordPress)  (zobrazit v plné velikosti)Webové stránky pro výrobce garážových vrat (WordPress)  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Jan Barbořík

Jan Barbořík

redakční systém WordPress software Adobe
marketér s duší grafika — Návrh, tvorba a správa jednoduchých webů, ale i rozsáhlých webových projektů na WordPressu. Dále tvorba e-shopů na platformě Shoptet a návrh marketingové strategie pro efektivní propagaci. 13 let praxe, 150+ realizovaných projektů, výtečné reference.
Status: plně vytížen stávajícími projekty ~ hvězdička 60 doporučení
Mobil: 608 400 855 ~ Email: jan.barborik@devenio.cz ~ Web: www.devenio.cz
Místo: Blansko (Jihomoravský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2021 © Robert Vlach a Jan Barbořík Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS