Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Halíř > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Halíř — hotelový marketér, prodejce a pronajímatel hotelů v Praze, lektor marketingu pro hotely

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Jan Halíř:
Myslím, že už více než 6letá spolupráce mezi naším hotelem La Fresca a Honzou Halířem je důkazem velké spokojenosti. Pomáhají nám zvyšovat tržby a posouvat věci, na které nemáme čas. Já i manžel doporučujeme.

Zuzana Černá

majitelka hotelu La Fresca Kroměříž
Úžasná firma pod vedením Jendy Halíře, která nám moc a moc pomohla k rozjezdu 4* hotelu v Hradci Králové – Konference Park Golf hotel, který ihned po startu získal dvakrát hodnocení nejlepšího 4* a kongresového hotelu v Královéhradeckém kraji. Jste fakt šikulové!!

Pavel Hloušek

spolumajitel Konference Park Hotel Hradec Králové
S Janem Halířem a jeho týmem spolupracujeme již mnoho let a na jejich aktivitu máme celou řadu pozitivních ohlasů od našich členů.

Václav Stárek

prezident Asociace hotelů a restaurací České republiky
Honza je expert na hotelový marketing. Jeho služby můžu doporučit. Zkušenosti mám s marketingem hotelu ve Špindlu.

Martin Diblíček

CEO cooperate & real estate ve společnosti eDO finance
Není nad to pracovat s lidmi, kteří své práci opravdu rozumí!

Ing. Jan Čihák

Hotel Friday Prague
Doporučujeme firmu Hotel Solutions, protože nám pomohli postupně rozběhnout jednotlivé sezóny v návštěvnosti penzionu. Je to efektivní marketingová spolupráce.

Ing. Monika Skácelová

Penzion Horinka
S Janem Halířem naše skupina apartmánových domů "Prague Apartments Group'' spolupracuje již od roku 2015, společně se nám podařilo citelně zvýšit tržby za ubytování. Spolupráci mohu vřele doporučit.

Tereza Kaľavská

Školení hotelového marketingu bylo naprosto skvělé. Vše bylo vysvětleno zřetelně a díky ostatním účastníkům jsme si vyměnili i různé poznatky z praxe. Nadšený přístup pana Halíře byl strhující.

Šárka Černá

Školení bylo zajímavé, spousta příkladů z praxe a poutavý přednes. O materiály bylo postaráno, stejně tak jako o občerstvení. Nemám co vytknout.

Michal Smrž

Spolupráci s Hotel Solution mohu jen a jen doporučit. Minulý měsíc trojnásobný nárůst obratu v porovnání s minulým rokem. To, myslím, mluví za vše. Honzo, mockrát Vám děkujeme!

Marek Roušal

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS