Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Homola > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Homola — grafik a fotograf

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Jan Homola:
S Honzou jsme dělali na několika projektech a jeho práci sleduji už delší dobu. Mně osobně se Honzův styl líbí a proto jsem ho automaticky oslovila, když jsem připravovala svou osobní webovou stránku. Honzu vám vřele doporučuji a věřím, že i vy budete stejně spokojeni.

Mgr. Jana Stará

PR a marketingový specialista, copywritter a lektor
S Honzou jsem pracoval již na několika projektech a budeme spolupracovat i nadále. Honzovou velmi silnou stránkou je dodržování termínů i přes to, že řada kreativních profesí se vymlouvá právě na tvůrčí proces, který je těžké časově odhadnout – Honzův odhad byl vždycky správný. Jako grafik dokáže velmi správně nasát myšlenku zadavatele a ještě se mi nestalo (jako u některých jiných grafiků, kteří kývali, že všemu rozumí), že bych si po dodání, byť prvního návrhu, řekl: „Co to jako je?“ Konstruktivní připomínky vždy citlivě zapracuje, ale na druhou stranu nenechá stvořit paskvil jen proto, že si to zákazník takto přál; klíčové myšlenky si dokáže vyargumentovat. Pokud to člověk vyloženě nepřežene nebo nedá špatné zadání, tak od Honzy neuslyší, že „to a to“ není v ceně a další verze bude stát „tolik a tolik“. Díky a těším se na další projekty.

Ing. Petr Novák

koordinátor projektů / marketingový specialista ve Vesper Homes
S Honzou jsme spolupracovali na několika drobných projektech. Umí se zamyslet nad věcmi, se kterými se ještě nesetkal. Nečeká, až mu někdo poradí, raději si na spoustu věcí dojde sám a tím se je rovnou naučí. Má v hlavě mozek, umí kontrolovat a hlídat chod zakázky, což je dle mých zkušeností v této době veliká vzácnost. Rád se s ním opět setkám na dalším projektu.

Petr Vrbský

Production Director, Tavros s.r.o.
Honza mi hodně pomohl při propagaci mojí nové školky. Jeho komunikační a sociální schopnosti jsou velmi rozvinuté, vždy je přátelský a ochoten pomoci. Jeho nápady a návrhy jsou ohromující a má smysl pro detail. Honzu mohu doporučit každému, kdo hledá seriozního profesionála s lidským přístupem. Mé podnikání se díky Honzovi velice zlepšilo. Děkuji.

Lucie Marková

ředitelka a majitelka soukromé školky
Honza dělá svou práci s rozmyslem a radostí. Je zodpovědný, drží slovo a termíny, je na něj spolehnutí. Používá selský rozum, nebojí se do práce vložit „extra míli“ a spolupráce s ním je celkově bezproblémová a příjemná.

Petr Liko

HR Marketing Manager, LMC s.r.o.
S Honzou jsme vždycky velice spokojení. Najít kvalitního a především kreativního grafika je v dnešní době téměř nemožné, ale Honza Homola nás vždy příjemně překvapí svou nápaditostí a precizním, moderním zpracováním. Jeho grafické služby vřele doporučujeme všem zájemcům!

Eva Bartošová

POSHme.cz – eshop s exkluzivní dámskou módou, kosmetikou a doplňky
www.poshme.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS