Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Homola > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Homola — grafik a fotograf

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Jan Homola:
S Honzou jsme dělali na několika projektech a jeho práci sleduji už delší dobu. Mně osobně se Honzův styl líbí a proto jsem ho automaticky oslovila, když jsem připravovala svou osobní webovou stránku. Honzu vám vřele doporučuji a věřím, že i vy budete stejně spokojeni.

Mgr. Jana Stará

PR a marketingový specialista, copywritter a lektor
S Honzou jsem pracoval již na několika projektech a budeme spolupracovat i nadále. Honzovou velmi silnou stránkou je dodržování termínů i přes to, že řada kreativních profesí se vymlouvá právě na tvůrčí proces, který je těžké časově odhadnout – Honzův odhad byl vždycky správný. Jako grafik dokáže velmi správně nasát myšlenku zadavatele a ještě se mi nestalo (jako u některých jiných grafiků, kteří kývali, že všemu rozumí), že bych si po dodání, byť prvního návrhu, řekl: „Co to jako je?“ Konstruktivní připomínky vždy citlivě zapracuje, ale na druhou stranu nenechá stvořit paskvil jen proto, že si to zákazník takto přál; klíčové myšlenky si dokáže vyargumentovat. Pokud to člověk vyloženě nepřežene nebo nedá špatné zadání, tak od Honzy neuslyší, že „to a to“ není v ceně a další verze bude stát „tolik a tolik“. Díky a těším se na další projekty.

Ing. Petr Novák

koordinátor projektů / marketingový specialista ve Vesper Homes
S Honzou jsme spolupracovali na několika drobných projektech. Umí se zamyslet nad věcmi, se kterými se ještě nesetkal. Nečeká, až mu někdo poradí, raději si na spoustu věcí dojde sám a tím se je rovnou naučí. Má v hlavě mozek, umí kontrolovat a hlídat chod zakázky, což je dle mých zkušeností v této době veliká vzácnost. Rád se s ním opět setkám na dalším projektu.

Petr Vrbský

Production Director, Tavros s.r.o.
Honza mi hodně pomohl při propagaci mojí nové školky. Jeho komunikační a sociální schopnosti jsou velmi rozvinuté, vždy je přátelský a ochoten pomoci. Jeho nápady a návrhy jsou ohromující a má smysl pro detail. Honzu mohu doporučit každému, kdo hledá seriozního profesionála s lidským přístupem. Mé podnikání se díky Honzovi velice zlepšilo. Děkuji.

Lucie Marková

ředitelka a majitelka soukromé školky
Honza dělá svou práci s rozmyslem a radostí. Je zodpovědný, drží slovo a termíny, je na něj spolehnutí. Používá selský rozum, nebojí se do práce vložit „extra míli“ a spolupráce s ním je celkově bezproblémová a příjemná.

Petr Liko

HR Marketing Manager, LMC s.r.o.
S Honzou jsme vždycky velice spokojení. Najít kvalitního a především kreativního grafika je v dnešní době téměř nemožné, ale Honza Homola nás vždy příjemně překvapí svou nápaditostí a precizním, moderním zpracováním. Jeho grafické služby vřele doporučujeme všem zájemcům!

Eva Bartošová

POSHme.cz – eshop s exkluzivní dámskou módou, kosmetikou a doplňky
www.poshme.cz
Dobrý borec, má nápady a líbí se mi jeho řešení, i když má dosti práce, vždycky najde nějaký čas pro mé požadavky :)

Petr Raška

projektant a prodejce podlozto.cz
www.podlozto.cz
V marketingu pracuji již přibližně 15 let a za tu dobu jsem poznala práci desítek grafiků, kreativců a fotografů. Pan Homola patří mezi ty nejkvalitnější profesionály ve svém oboru. Na spolupráci s ním se můžu vždy spolehnout, což je při mé práci zcela zásadní. I když občas pracujeme ve velkém časovém tlaku, vím, že mi vždy dodá dobrý výsledek. Nápaditost a způsob zpracování, které dává do grafických návrhů, mě někdy až překvapí. Je pro mě cenným partnerem při přípravě podkladů pro mé klienty.

Ivana Duchoňová

marketingový poradce
http://www.linkedin.com/in/duchonova ~ ivana.duchon@gmail.com ~ 727 822 795
Naše tiskárna spolupracuje s panem Homolou již několik let. Oceňujeme především osobní přístup, kreativitu i cit pro praktická řešení (které nemá bohužel každý grafik) při zhotovení různých katalogů a firemních materiálů. Jeho grafika je osvěžující, neotřelá a dokáže zacílit na konkrétní stanovené požadavky. Spokojenost zákazníka je pro něj prioritou.

Anna Plašková

tiskárna BEKROS, s.r.o.
www.bekros.cz ~ a.plaskova@bekros.cz ~ 702 013 712
Honzu doporučuju všem, kteří chtějí rychlou a profesionální grafiku. Dělal nám letáčky a logo lyžařské školy. Super!

Martina Strnadlová

lyžařská škola JPK Rokytnice nad Jizerou
www.jpkrokytnice.cz ~ jpkskischool@gmail.com ~ 777 346 248
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS