Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jan Kodl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Jan Kodl — konzultant online marketingu a PPC reklamy

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Bc. Jan Kodl:
Spolehlivý a schopný. Člověk, za kterým jsou vidět výsledky. S panem Kodlem spolupracuji na několika projektech a k maximální spokojenosti. Pokud hledáte odborníka na internetovou reklamu, mohu jen doporučit.

Ing. Micha Jurečka

jednatel WATER Technology & Service s.r.o.
m.jurecka@seznam.cz
S panem Kodlem spolupracujeme již přes rok. Malý internetový obchod nemá prostor pro vlastního specialistu a tak tohle byla cesta, jak dělat dál svou práci a přitom vědět, že je ze strany podpory internetového prodeje o firmu postaráno. Spolupráce je bezproblémová, nezapomíná na to, co bylo dohodnuto a hledá za mne i nové možnosti, jak prodej podpořit. Ideální partner, pokud chcete svůj čas ušetřit na to, čemu zase pro změnu rozumíte vy.

Filip Chasikidis

jednatel společnosti Diskontní-nákupy
komisarna-elektro@seznam.cz
S pane Kodlem jsme se dohodli na přepracování PPC reklamy na Google a Seznamu, které jsem si při vzniku eshopu nastavil svépomocí. Velmi oceňuji myšlenky, rychlost a profesionalitu, které sebou do naší firmy přinesl. Vždy je velmi ochotný vysvětlit problematiku našich vizí a přizpůsobit se našim aktuálním potřebám dle sezóny. Vím, že pokud se o naše kampaně stará právě on, tak je můžeme v klidu pustit z hlavy a budeme dosahovat vyššího počtu konverzí za nižší cenu, zároveň se mám na koho obrátit i v případě jiných marketingových aktivit, protože má bohaté zkušenosti napříč spektrem marketingu. Jeho služby a cenné rady mohu jen doporučit.

Tomáš Tichý

ředitel internetového obchodu Sigmashop.cz
tomas.tichy@sigmashop.cz
Provozujeme e-shop VašeNářadí.cz. V roce 2019 jsme přešli na Shoptet a dostal jsem doporučení na Honzu Kodla jako odborníka na PPC reklamu a provozování e-shopu. Po roce spolupráci nelze nazvat jinak než výbornou. Náš e-shop rozfungoval, jsme moc spokojení. Je s ním příjemná komunikace, „mluví“ srozumitelným jazykem, reaguje rychle a je na něj spolehnutí. Rozhodně doporučuji. Nešlápnete vedle.

Martin Bill

správce e-shopu VašeNářadí.cz
info@vase-naradi.cz
Perfektní spolupráce jak při tvorbě marketingového plánu a propagace firmy, tak i následné realizaci kampaní. Rychlost – důslednost – spolehlivost – kreativita – efektivita > to jsou důvody, proč s p. Kodlem úspěšně již několikátým rokem spolupracujeme. Doporučujeme jak za největší sérii horských běžeckých závodů v ČR – Horskou výzvu, v rámci které nám ukázal nové možnosti propagace v podobě internetové reklamy –, tak i za menší lokální projekty jako je propagace Baru Retro, či autopůjčovny Dodávky-Zábřeh.cz, které dostal do povědomí širší veřejnosti a oslovil nám tím nové zákazníky.

Pavel Zitta

ředitel závodu Horská Výzva, podnikatel
pavelzitta@seznam.cz
Očekával jsem dlouhodobou spolupráci a kvalitně odvedenou práci, ale skutečnost zdaleka předčila má očekávání. Celý průběh spolupráce od její počátku do současnosti je velmi profesionální, vše pěkně plyne. Na Honzovi oceňuji zejména jeho neuvěřitelný záběr činností, které je schopný realizovat v úctyhodné kvalitě a odbornosti. Dále pak jeho proaktivní přístup, pečlivost, kreativu a neposlední řadě úžasnou spolehlivost. Jsem přesvědčen, že obdobný průběh spolupráce může očekávat spousta dalších potenciálních klientů.

Ing. Petr Kotvan

info@petrkotvan.cz ~ 603 215 816
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS