Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Kyzlink > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Kyzlink — UX/UI designér digitálních produktů

Zobrazuji č. 1120 z celkem 26 doporučení prezentace Jan Kyzlink:
S Honzou trvá naše vzájemná spolupráce již několik let. Stal se z něj dodavatel komplexních grafických řešení na míru našim potřebám, kdy se jednalo zejména o zpracování designů webových stránek dle našich přání a požadavků. Zároveň byl schopen své dílo dále rozvíjet, a to zejména v případech, kdy jsme požadovali další grafická vylepšení v období po spuštění internetových stránek, navrhnutí marketingových aktivit ve stejném designu, v rámci corporate identity apod. Zároveň, a to si myslím, že je Honzova velká přidaná hodnota, musím velmi pozitivně zhodnotit jeho schopnost dále rozvíjet a posunovat designový směr, který již někdo jiný načal. Stalo se tak zejména v případech, kdy pro nás, v minulosti, někdo jiný zpracoval design internetových stránek a Honza byl prakticky ve všech případech schopen na již nastolený designový směr navázat a rozvíjet jej tak dál bez toho, aby bylo na 1. pohled patrné, že došlo ke změně na „designerské židli“. Spolupráci tak nelze hodnotit jinak než jako pozitivní. Jinak by, pochopitelně, netrvala řadu let.

Ivo Suchánek

Inzera s.r.o.
www.inzera.cz
Spolupráci s Honzou si velmi pochvaluji. Jeho úkolem bylo kompletní vytvoření webové prezentace společnosti Pure Pro Biotics LLC. a lehký redesign našeho logotypu. S výsledkem jsme byli naprosto spokojeni, jelikož se přesně trefil do naší představy. Navíc do webu zapracoval pár svých nápadů, které značně usnadňují orientaci v obsahu a použití webu obecně. Také nám pomohl s nahráním webu na server a jeho zprovozněním. Velice oceňujeme jeho aktivní přístup a skvělé nápady.

Petr Nespěšný Ph.D.

Pure Pro Biotics LLC.
nespesny.petr@gmail.com ~ 704 195 959
S panem Kyzlinkem jsme spolupracovali na tvorbě webové prezentace podnikání a návrhu vizitek. Velmi pozitivně hodnotím kompletní zpracování a rychlé zavedení webu spolu se všemi domluvenými náležitostmi včetně sladění s designem vizitek. Dále oceňuji ochotnou komunikaci, kreativitu, moderní pojetí a odbornost. Spolupráci s panem Kyzlinkem mohu vřele doporučit.

Dr. Ing. Ibrahim Hussein

Hussein Business Project
www.husseinbusinessproject.com ~ 607 154 782
S Honzou spolupracuji více než 2 roky a jsem mile překvapena jeho zápalem a profesionalitou u každého projektu. Nad dodaným zadáním vždy uvažuje v souvislostech do těch nejmenších detailů a dokáže vznést zajímavou připomínku či poukázat na mezeru v zadání. V rámci toho velice oceňuji jeho cenný přesah do UX neboli uživatelské použitelnosti. Velmi si vážím rychlé komunikace, dodržení termínů, aktivního přístupu po celou dobu realizace a samozřejmě grafických návrhů, které si stále udržují svoji vysokou kvalitu a profesionální zpracování. Spolupráci s Honzou mohu jednoznačně doporučit každému, kdo hledá kreativního designéra, kterého jeho práce baví a dělají ji s úsměvem. Patří mu naše velké díky.

Petra Kučerová

Kučera – Spínací technika s.r.o.
607 739 865
Jako vývojář mobilních aplikací jsem měl již několikrát možnost implementovat Honzovu grafiku, protože se jeho návrhy vždy osvědčily a zákazníci byli spokojení. Jeho práce je profesionálně odvedená, grafika odlehčená a působí velmi moderně v kontextu nejnovějších mobilních zařízení a jejich operačních systémů. I v současném trendu jednoduché flat design grafiky dokáže být Honza velmi kreativní. Honza je také silný v návrhu log a celého brandingu.

Jan Knotek

vývojář mobilních aplikací pro Android
jan.knotek@gmail.com ~ 776 055 605
S panem Kyzlinkem byla radost spolupracovat. Oceňuji vysokou profesionalitu – spolehlivost, systematičnost jeho práce, zkušenosti v oboru, ale hlavně kreativitu a grafický cit.

Ing. Martin Bružina

vedoucí a manažer vývojového týmu
www.xeb.is ~ i@xeb.is ~ 775 714 324
Jsem učitelkou na základní škole a Jan Kyzlink je náš bývalý žák. Dlouhá léta pracuji také jako koordinátorka projektu Comenius. V minulém projektu jsme Jana požádali o pomoc při tvorbě našich projektových stránek. Honza nám velmi ochotně vyhověl a stránky vytvořil v opravdu krátkém termínu. Na základě svých zkušeností mohu jeho práci doporučit.

Milena Machová

koordinátorka projeku Comenius, učitelka ZŠ
machova@erbenova.cz ~ 516 416 584
S Honzou jsme spolupracovali na několika mobilních aplikacích a nemohu si na spolupráci vůbec stěžovat a stejně tak klienti byli pokaždé spokojeni. Navržená grafika aplikací byla vždy pěkná, moderní a s přihlédnutím na specifikace jednotlivých platforem (Android, iOS). Zároveň pak nebyl problém návrhy ještě měnit podle potřeb zákazníka či dle možností nás programátorů. Jsem rád, že naše spolupráce dále pokračuje a těším se na další budoucí projekty.

Libor Zapletal

www.mixedapps.cz ~ libor.zapletal@mixedapps.cz ~ 722 037 390
Maximální spokojenost. Co jsme si domluvili, to sedělo. Příjemné jednání, zajímavé nápady, rychlost, preciznost a odbornost na odpovídající úrovni. Mohu vřele doporučit všem.

Milan Müller

Obalnet s..r.o.
obalnet.cz ~ milan.muller@inpap.cz ~ 776 160 001
S panem Kyzlinkem se mi spolupracovalo výtečně. Návrhy loga dodal v různých náhledech, udělal úpravy podle našich požadavků a dodal v potřebných formátech na závěr a to vše velmi rychle. Chtěla bych mu tímto velmi poděkovat za čas, který tím strávil a za spolupráci.

Petra Bernatíková

EkoInkubátor, z.s.
www.fss.muni.cz ~ bernatik@fss.muni.cz ~ 732 839 653
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS