Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Kyzlink > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Kyzlink — UX/UI designér pro weby a mobilní aplikace

Zobrazuji č. 1120 z celkem 23 doporučení prezentace Jan Kyzlink:
S panem Kyzlinkem jsme spolupracovali na tvorbě webové prezentace podnikání a návrhu vizitek. Velmi pozitivně hodnotím kompletní zpracování a rychlé zavedení webu spolu se všemi domluvenými náležitostmi včetně sladění s designem vizitek. Dále oceňuji ochotnou komunikaci, kreativitu, moderní pojetí a odbornost. Spolupráci s panem Kyzlinkem mohu vřele doporučit.

Dr. Ing. Ibrahim Hussein

Hussein Business Project
www.husseinbusinessproject.com ~ 607 154 782
S Honzou spolupracuji více než 2 roky a jsem mile překvapena jeho zápalem a profesionalitou u každého projektu. Nad dodaným zadáním vždy uvažuje v souvislostech do těch nejmenších detailů a dokáže vznést zajímavou připomínku či poukázat na mezeru v zadání. V rámci toho velice oceňuji jeho cenný přesah do UX neboli uživatelské použitelnosti. Velmi si vážím rychlé komunikace, dodržení termínů, aktivního přístupu po celou dobu realizace a samozřejmě grafických návrhů, které si stále udržují svoji vysokou kvalitu a profesionální zpracování. Spolupráci s Honzou mohu jednoznačně doporučit každému, kdo hledá kreativního designéra, kterého jeho práce baví a dělají ji s úsměvem. Patří mu naše velké díky.

Petra Kučerová

Kučera – Spínací technika s.r.o.
607 739 865
Jako vývojář mobilních aplikací jsem měl již několikrát možnost implementovat Honzovu grafiku, protože se jeho návrhy vždy osvědčily a zákazníci byli spokojení. Jeho práce je profesionálně odvedená, grafika odlehčená a působí velmi moderně v kontextu nejnovějších mobilních zařízení a jejich operačních systémů. I v současném trendu jednoduché flat design grafiky dokáže být Honza velmi kreativní. Honza je také silný v návrhu log a celého brandingu.

Jan Knotek

vývojář mobilních aplikací pro Android
jan.knotek@gmail.com ~ 776 055 605
S panem Kyzlinkem byla radost spolupracovat. Oceňuji vysokou profesionalitu – spolehlivost, systematičnost jeho práce, zkušenosti v oboru, ale hlavně kreativitu a grafický cit.

Ing. Martin Bružina

vedoucí a manažer vývojového týmu
www.xeb.is ~ i@xeb.is ~ 775 714 324
Jsem učitelkou na základní škole a Jan Kyzlink je náš bývalý žák. Dlouhá léta pracuji také jako koordinátorka projektu Comenius. V minulém projektu jsme Jana požádali o pomoc při tvorbě našich projektových stránek. Honza nám velmi ochotně vyhověl a stránky vytvořil v opravdu krátkém termínu. Na základě svých zkušeností mohu jeho práci doporučit.

Milena Machová

koordinátorka projeku Comenius, učitelka ZŠ
machova@erbenova.cz ~ 516 416 584
S Honzou jsme spolupracovali na několika mobilních aplikacích a nemohu si na spolupráci vůbec stěžovat a stejně tak klienti byli pokaždé spokojeni. Navržená grafika aplikací byla vždy pěkná, moderní a s přihlédnutím na specifikace jednotlivých platforem (Android, iOS). Zároveň pak nebyl problém návrhy ještě měnit podle potřeb zákazníka či dle možností nás programátorů. Jsem rád, že naše spolupráce dále pokračuje a těším se na další budoucí projekty.

Libor Zapletal

www.mixedapps.cz ~ libor.zapletal@mixedapps.cz ~ 722 037 390
Maximální spokojenost. Co jsme si domluvili, to sedělo. Příjemné jednání, zajímavé nápady, rychlost, preciznost a odbornost na odpovídající úrovni. Mohu vřele doporučit všem.

Milan Müller

Obalnet s..r.o.
obalnet.cz ~ milan.muller@inpap.cz ~ 776 160 001
S panem Kyzlinkem se mi spolupracovalo výtečně. Návrhy loga dodal v různých náhledech, udělal úpravy podle našich požadavků a dodal v potřebných formátech na závěr a to vše velmi rychle. Chtěla bych mu tímto velmi poděkovat za čas, který tím strávil a za spolupráci.

Petra Bernatíková

EkoInkubátor, z.s.
www.fss.muni.cz ~ bernatik@fss.muni.cz ~ 732 839 653
S Honzou jsem pracovala na 3 projektech, kde jsem mu zadávala práci jako analytik. Spolupráce s ním byla vysoce profesionální. Vždy si na základě analýzy vydefinoval vstupy pro design a následně poslal několik verzí, kde vždy přidal své nápady a postřehy na vylepšení. Všechny projekty byly dodány ve Full HD rozlišení. Líbí se mi jeho kreativní nápady a přístup k práci a ke klientovi.

Světlana Margetová

Data Analyst
svetlana@margetova.eu ~ 725 423 538
Spolupráce s Janem Kyzlinkem je velmi flexibilní a rychlá. VZS ČČK Blansko jej oslovila po mnoha společně strávených chvílích v bazénu a ani netušila, že z webových stránek vznikne něco tak vizuálně podařeného a zároveň praktického. Jan Kyzlink je ve svém oboru profesionál, se kterým se výborně komunikuje a je velmi kreativní. Spolupráci s ním vřele doporučujeme.

Ing. Jiří Rydval

Místní skupina Vodní záchranné služby Českého Červeného kříže Blansko
predseda@vzs-blansko.cz ~ 775 333 309
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS