Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Kyzlink > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jan Kyzlink — UX/UI designér pro weby a mobilní aplikace

Zobrazuji č. 2123 z celkem 23 doporučení prezentace Jan Kyzlink:
Pan Kyzlink od nás dostal zadání pro vytvoření webu, eshopu a grafiky pro sportovní zboží. Od základního stručného popisu dokázal svou kreativitou a nápady posunout celý projekt o několik pater výše a přinesl mnohé navíc, co jsme při zadávání na začátku spolupráce ani nečekali. Profesionálním přístupem a důrazem na detaily pak vše přetavil ve výsledek přesahující naše očekávání. Velmi si cením zejména kreativity, s jakou nabídl několik variant řešení a dodal nápady, které souzněly s celkovou koncepcí a výrazně celý projekt povýšily.

Michal Přikryl

michal.prikryl@atlas.cz ~ 725 604 608
Spolupráce dobrá, věcná rychlá. Komunikace výrazně nadprůměrná (dokonce bere telefony). S Výsledkem jsme spokojeni. Děkuji a mohu doporučit.

Michal Čevela

cevik@email.cz ~ 776 854 577
S panem Kyzlinkem spolupracujeme již několik let. Jsme moc spokojeni a vždy se těšíme na další projekt. Naše společné projekty: www.nemocnice-trebotov.cz, www.gps-dohled.cz, www.viseman.org a mnoho dalších.

Čeněk Jůzl

IT technik
spravce-site.cz ~ cj@ppc.cz ~ 775 111 039
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS