Doporučení z první ruky

Jan Kyzlink — UX/UI designér digitálních produktů


Zobrazuji č. 21-27 z celkem 27 doporučení

S panem Kyzlinkem se mi spolupracovalo výtečně. Návrhy loga dodal v různých náhledech, udělal úpravy podle našich požadavků a dodal v potřebných formátech na závěr a to vše velmi rychle. Chtěla bych mu tímto velmi poděkovat za čas, který tím strávil a za spolupráci.

Petra Bernatíková
EkoInkubátor, z.s.
www.fss.muni.cz bernatik@fss.muni.cz 732 839 653

S Honzou jsem pracovala na 3 projektech, kde jsem mu zadávala práci jako analytik. Spolupráce s ním byla vysoce profesionální. Vždy si na základě analýzy vydefinoval vstupy pro design a následně poslal několik verzí, kde vždy přidal své nápady a postřehy na vylepšení. Všechny projekty byly dodány ve Full HD rozlišení. Líbí se mi jeho kreativní nápady a přístup k práci a ke klientovi.

Světlana Margetová
Data Analyst
svetlana@margetova.eu 725 423 538

Spolupráce s Janem Kyzlinkem je velmi flexibilní a rychlá. VZS ČČK Blansko jej oslovila po mnoha společně strávených chvílích v bazénu a ani netušila, že z webových stránek vznikne něco tak vizuálně podařeného a zároveň praktického. Jan Kyzlink je ve svém oboru profesionál, se kterým se výborně komunikuje a je velmi kreativní. Spolupráci s ním vřele doporučujeme.

Ing. Jiří Rydval
Místní skupina Vodní záchranné služby Českého Červeného kříže Blansko
predseda@vzs-blansko.cz 775 333 309

Pan Kyzlink od nás dostal zadání pro vytvoření webu, eshopu a grafiky pro sportovní zboží. Od základního stručného popisu dokázal svou kreativitou a nápady posunout celý projekt o několik pater výše a přinesl mnohé navíc, co jsme při zadávání na začátku spolupráce ani nečekali. Profesionálním přístupem a důrazem na detaily pak vše přetavil ve výsledek přesahující naše očekávání. Velmi si cením zejména kreativity, s jakou nabídl několik variant řešení a dodal nápady, které souzněly s celkovou koncepcí a výrazně celý projekt povýšily.

Michal Přikryl
michal.prikryl@atlas.cz 725 604 608

Spolupráce dobrá, věcná rychlá. Komunikace výrazně nadprůměrná (dokonce bere telefony). S Výsledkem jsme spokojeni. Děkuji a mohu doporučit.

Michal Čevela
cevik@email.cz 776 854 577

S panem Kyzlinkem spolupracujeme již několik let. Jsme moc spokojeni a vždy se těšíme na další projekt. Naše společné projekty: www.nemocnice-trebotov.cz, www.gps-dohled.cz, www.viseman.org a mnoho dalších.

Čeněk Jůzl
IT technik
spravce-site.cz cj@ppc.cz 775 111 039

Honza se ujal našeho zadání výborně. Plně pochopil náš projekt, jeho charakteristiky a potřeby naších zákazníků a navrhl efektivní a pěkné řešení, tzv. na první dobrou. Korekce byly pak už jen „kosmetické“. S novým návrhem jsme ihned začali pracovat. Přinesl do návrhu nové myšlenky, které jsou z pohledu zákazníka výrazným zlepšením oproti stávajícímu stavu.

Petr Vůjtěch
projektový manažer