Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Navrátil > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Navrátil — copywriter

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Jan Navrátil:
Rovnou příklad a vezmu to přes svoji profesi. Mohl bych si na stránky napsat, že fotky vyvolávám na super kvalitní papír značky XY a bude to stejný jako většina webů fotografů. Nebo napíšete Honzovi a už prodáváte fotky na papíru, který je „tak kvalitní a pevný, že ho můžete hodit před dveře místo rohožky.“ Takže asi tak. Zkrátka dostanete to, co dnes ve vší přeinformovanosti klienti hledají – příběh, vtip a neotřelý přístup. Navíc i přes svoje mládí je to člověk staré školy (doufejme, že to bude jednou i moderní), kdy se slovo drželo, faktury se platily včas a celkově se hrálo fair play.

Tomáš Hudolin

profesionální fotograf
www.hudolintom.com ~ info@hudolintom.com ~ 732 231 176
Honza mi nastavoval fb kampaně, které ihned přitáhly zraky potenciálních klientů a lidi klikali a klikali. Vždy jsem se jak malá těšila na další nové návrhy pro určitou kampaň. Honza je mistr, který je zapálen pro věc a proto můžete čekat na 120 % odvedenou práci, ke které budete mít jen ztěžka námitky. Už se těším na Honzovi další „hlody“. I like it!

Radka Eliášová

Horská průvodkyně
www.treky-alpske-chaty.cz
Honzu Navrátila můžu jedině doporučit. Je to naprostý profesionál ve svém oboru.

Vít Strouhal

CEO
www.climbingtechnology.cz ~ info@ersport.cz ~ 603 462 544
Honza se nám stará o firemní blog, spravuje Facebookové firemní stránky, zákaznický mailing, tvorbu produktových a reklamních textů. Podílí se velkou měrou na vytváření nového webu. To vše dělá kreativně, s velkou profesionalitou, samostatně a v neposlední řadě za rozumné peníze. Velká spokojenost.

Michal Babec

SPORT prima spol. s r.o.
www.asolo.cz ~ info@asolo.cz ~ 518 343 185
Před pár lety jsem se začal živit jako horský vůdce na plný úvazek a pro práci v horách jsem nikdy nestíhal řešit věci s ní spojené. Tím myslím správu webových stránek, reklamu na internetu, mailing. Letos na konci léta jsme si s Honzou sedli a rychle se domluvili. Během několika týdnů byl na světě nový web a první newsletter. A záběr reklam na Facebooku byl neuvěřitelný. Díky Honzově práci mám v tuto chvíli já i několik mých kolegů zimu téměř plnou a pomalu přijímáme zakázky na léto. Pokud chcete nejen zvýšit své zisky, ale i dát komunikaci se zákazníky nový rozměr, pak je Honza ten pravý pomocník a rádce.

Jan Novotný

Horský vůdce UIAGM
www.mountainguide.agency
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS