Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Navrátil > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Navrátil — copywriter

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Jan Navrátil:
Honza je výborný textař s vtipem na rtech! Jakékoliv zadání je pro něj výzvou, kterou splní na maximum, což je v dnešní době vzácnou výjimkou. Neznám nikoho, koho bych doporučila raději! Poradí si opravdu s otextováním čehokoliv :-)

Lenka Holečková

hoteliér
www.boudapodsnezkou.cz ~ info@boudapodsnezkou.cz ~ 491 617 077
Měli jsme za sebou pár špatných webů, takže jsme to tentokrát chtěli uchopit jinak a začít texty. Na Honzovi mě zaujal jeho blog, jak dokázal jednoduše a přesto výmluvně psát o čemkoliv. Už po první schůzce jsme pochopili, že jeho síla není jen ve slovech. Obrátil vzhůru nohama naše myšlení i náš pohled na nás samotné. Našel to, co je na nás jiné, podložil to spoustou dat a doslova nás to donutil prodat. Z příjmení, za které jsem se styděl, udělal značku a naučil nás zdravé hrdosti. Naučil nás prodávat službu, nikoliv produkt. Je tvrdohlavý, ale neuvěřitelně vnímavý, bystrý a pohotový. A má něco, co je vzácné – opravdový zájem na tom, aby jeho práce byla ku prospěchu jiným. Z copywritingu se stala tvorba kompletního webu, na to navazující email marketing, vyřešení problematiky GDPR a vlastně i mentální a obchodní koučink. A hodně nás toho ještě čeká, jsme vlastně na začátku. Díky Honzo!

František Bílek

majitel firmy
www.bazenybilek.cz ~ bilek@bazenybilek.cz
Dlouho jsme hledali originální texty pro náš web, respektive produkty, protože jsme nechtěli mít stejný popis jako má výrobce, od kterého to každý kopíruje. Ano popisovat oblečení a vybavení známé velké firmy nebyl snadný úkol, ale Honza se ho zhostil s naprostou jistotou! Honza je přesně ten typ copywritera, kterému prostě pošlete seznam produktů, které je potřeba otextovat a on odvede svoji práci na 110 % bez jakýchkoliv připomínek ze strany vedení nebo výrobce :-)

Michal Marek

online marketing
www.lionsport.cz ~ michal.marek@me.com ~ 777 707 455
S Honzou byla radost spolupracovat. Připravil pro mě velmi svěží a čtivé texty na můj web. Navíc mi dal velmi věcnou zpětnou vazbu, co na webu zlepšit, aby byl přívětivý pro návštěvníky. Komunikace s ním byla velmi pohodová a rychlá, stejně jako celá spolupráce. Společně jsme to zvládli za pár dnů. Chválím ho kudy chodím a velmi rád se na něj v budoucnu opět obrátím.

Ing. Tomáš Hrdlička

nezávislý stavební poradce se specializací na rekonstrukce a úspory energií
www.tom-builder.cz ~ hrdlicka.tomas@email.cz ~ 728 405 119
Spolupráce s Honzou byla super a podle mých představ. Jsem někdy detailista na zbití a leckdo by mě kvůli tomu dávno poslal k šípku. Honzovi ale na výstupu záleželo stejně jako mně a perfektně vše klaplo. Na výsledku je to vážně znát. Určitě ho mohu doporučit a budu se těšit na další spolupráci.

Luboš Konečný

forpix.cz
Rovnou příklad a vezmu to přes svoji profesi. Mohl bych si na stránky napsat, že fotky vyvolávám na super kvalitní papír značky XY a bude to stejný jako většina webů fotografů. Nebo napíšete Honzovi a už prodáváte fotky na papíru, který je „tak kvalitní a pevný, že ho můžete hodit před dveře místo rohožky.“ Takže asi tak. Zkrátka dostanete to, co dnes ve vší přeinformovanosti klienti hledají – příběh, vtip a neotřelý přístup. Navíc i přes svoje mládí je to člověk staré školy (doufejme, že to bude jednou i moderní), kdy se slovo drželo, faktury se platily včas a celkově se hrálo fair play.

Tomáš Hudolin

profesionální fotograf
www.hudolintom.com ~ info@hudolintom.com ~ 732 231 176
Honza mi nastavoval fb kampaně, které ihned přitáhly zraky potenciálních klientů a lidi klikali a klikali. Vždy jsem se jak malá těšila na další nové návrhy pro určitou kampaň. Honza je mistr, který je zapálen pro věc a proto můžete čekat na 120 % odvedenou práci, ke které budete mít jen ztěžka námitky. Už se těším na Honzovi další „hlody“. I like it!

Radka Eliášová

Horská průvodkyně
www.treky-alpske-chaty.cz
Honzu Navrátila můžu jedině doporučit. Je to naprostý profesionál ve svém oboru.

Vít Strouhal

CEO
www.climbingtechnology.cz ~ info@ersport.cz ~ 603 462 544
Honza se nám stará o firemní blog, spravuje facebookové firemní stránky, zákaznický mailing, tvorbu produktových a reklamních textů. Podílí se velkou měrou na vytváření nového webu. To vše dělá kreativně, s velkou profesionalitou, samostatně a v neposlední řadě za rozumné peníze. Velká spokojenost.

Michal Babec

SPORT prima spol. s r.o.
www.asolo.cz ~ info@asolo.cz ~ 518 343 185
Před pár lety jsem se začal živit jako horský vůdce na plný úvazek a pro práci v horách jsem nikdy nestíhal řešit věci s ní spojené. Tím myslím správu webových stránek, reklamu na internetu, mailing. Letos na konci léta jsme si s Honzou sedli a rychle se domluvili. Během několika týdnů byl na světě nový web a první newsletter. A záběr reklam na Facebooku byl neuvěřitelný. Díky Honzově práci mám v tuto chvíli já i několik mých kolegů zimu téměř plnou a pomalu přijímáme zakázky na léto. Pokud chcete nejen zvýšit své zisky, ale i dát komunikaci se zákazníky nový rozměr, pak je Honza ten pravý pomocník a rádce.

Jan Novotný

Horský vůdce UIAGM
www.mountainguide.agency
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS