Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Navrátil > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Navrátil — copywriter, fotograf a cestovatel

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Jan Navrátil:
Honzu jsem si vybrala na základě jeho stylu psaní, který mne zaujal ve vybraných referencích. Oba jsme perfekcionisté, proto se první texty neobešly bez spousty komentářů a dialogů. Po nastavení firemního tónu komunikace je tvorba textů rychlá a bez zbytečné časové prodlevy. Oceňuji jeho perfektní přípravu i v tématech, která mu nejsou příliš blízká. Honza je pro mě také osoba, na kterou se mohu obrátit i s prosbou o radu a jeho názor i z jiného než textařského soudku. Jsem ráda, že i spolupráce s Honzou patří mezi ty dlouhodobé, které dávají projektům onu výjimečnost.

Veronika Marešová

Malovalo.cz
www.malovalo.cz ~ veronika@malovalo.cz
Honza je výborný textař s vtipem na rtech! Jakékoliv zadání je pro něj výzvou, kterou splní na maximum, což je v dnešní době vzácnou výjimkou. Neznám nikoho, koho bych doporučila raději! Poradí si opravdu s otextováním čehokoliv :-)

Lenka Holečková

hoteliér
www.boudapodsnezkou.cz ~ info@boudapodsnezkou.cz ~ 491 617 077
Měli jsme za sebou pár špatných webů, takže jsme to tentokrát chtěli uchopit jinak a začít texty. Na Honzovi mě zaujal jeho blog, jak dokázal jednoduše a přesto výmluvně psát o čemkoliv. Už po první schůzce jsme pochopili, že jeho síla není jen ve slovech. Obrátil vzhůru nohama naše myšlení i náš pohled na nás samotné. Našel to, co je na nás jiné, podložil to spoustou dat a doslova nás to donutil prodat. Z příjmení, za které jsem se styděl, udělal značku a naučil nás zdravé hrdosti. Naučil nás prodávat službu, nikoliv produkt. Je tvrdohlavý, ale neuvěřitelně vnímavý, bystrý a pohotový. A má něco, co je vzácné – opravdový zájem na tom, aby jeho práce byla ku prospěchu jiným. Z copywritingu se stala tvorba kompletního webu, na to navazující email marketing, vyřešení problematiky GDPR a vlastně i mentální a obchodní koučink. A hodně nás toho ještě čeká, jsme vlastně na začátku. Díky Honzo!

František Bílek

majitel firmy
www.bazenybilek.cz ~ bilek@bazenybilek.cz
Dlouho jsme hledali originální texty pro náš web, respektive produkty, protože jsme nechtěli mít stejný popis jako má výrobce, od kterého to každý kopíruje. Ano popisovat oblečení a vybavení známé velké firmy nebyl snadný úkol, ale Honza se ho zhostil s naprostou jistotou! Honza je přesně ten typ copywritera, kterému prostě pošlete seznam produktů, které je potřeba otextovat a on odvede svoji práci na 110 % bez jakýchkoliv připomínek ze strany vedení nebo výrobce :-)

Michal Marek

online marketing
www.lionsport.cz ~ michal.marek@me.com ~ 777 707 455
Nechtěli jsme jen mrtvý web, který nikoho neosloví a netušili jsme, jak to správně uchopit, aby jsme lidem přes web ukázali, že my jsme ti praví, na které se můžou obrátit. Trápili jsme se přes 10let, až Honza nám ukázal cestu. Svou vnímavostí, houževnatostí a vůlí porozumět našemu podnikání vytvořil perfektní dílo, na které jsme konečně pyšní. Díky Honzovi jsme se dostali na úroveň, o které jsme si mohli nechat do té doby jenom zdát. Naučil nás střízlivé hrdosti a dodal nám sebevědomí. Jeho články jsou opravdu originální a naši klienti jsou nadšení stejně jako my :) Naše spolupráce vytvořením webu neskončila, Honza stále srší nápady, takže emailingem a blogovými články jsme klientům stále na očích. Teď už si jen stěží dokážu představit, že bych tohoto skvělého človíčka neměla!

Alena Kasíková

www.akzahrady.cz ~ kasikova@akzahrady.cz ~ 739 237 747
Honza nám napsal opravdu skvělé texty. Už po první schůzce vystihl náš styl komunikace a jel v něm celou dobu, případně nás někde trošku usměrnil. Práce a komunikace – vše bylo velmi profesionální a příjemné. Fajn člověk, skvělé texty, báječný výsledek! Určitě doporučuji.

Dennis Fridrich

Sevedesign.cz
www.sevendesign.cz ~ dennis@sevendesign.cz ~ 608 712 812
S Honzou byla radost spolupracovat. Připravil pro mě velmi svěží a čtivé texty na můj web. Navíc mi dal velmi věcnou zpětnou vazbu, co na webu zlepšit, aby byl přívětivý pro návštěvníky. Komunikace s ním byla velmi pohodová a rychlá, stejně jako celá spolupráce. Společně jsme to zvládli za pár dnů. Chválím ho kudy chodím a velmi rád se na něj v budoucnu opět obrátím.

Ing. Tomáš Hrdlička

nezávislý stavební poradce se specializací na rekonstrukce a úspory energií
www.tom-builder.cz ~ hrdlicka.tomas@email.cz ~ 728 405 119
Spolupráce s Honzou byla super a podle mých představ. Jsem někdy detailista na zbití a leckdo by mě kvůli tomu dávno poslal k šípku. Honzovi ale na výstupu záleželo stejně jako mně a perfektně vše klaplo. Na výsledku je to vážně znát. Určitě ho mohu doporučit a budu se těšit na další spolupráci.

Luboš Konečný

forpix.cz
Rovnou příklad a vezmu to přes svoji profesi. Mohl bych si na stránky napsat, že fotky vyvolávám na super kvalitní papír značky XY a bude to stejný jako většina webů fotografů. Nebo napíšete Honzovi a už prodáváte fotky na papíru, který je „tak kvalitní a pevný, že ho můžete hodit před dveře místo rohožky.“ Takže asi tak. Zkrátka dostanete to, co dnes ve vší přeinformovanosti klienti hledají – příběh, vtip a neotřelý přístup. Navíc i přes svoje mládí je to člověk staré školy (doufejme, že to bude jednou i moderní), kdy se slovo drželo, faktury se platily včas a celkově se hrálo fair play.

Tomáš Hudolin

profesionální fotograf
www.hudolintom.com ~ info@hudolintom.com ~ 732 231 176
Honza se nám stará o firemní blog, spravuje facebookové firemní stránky, zákaznický mailing, tvorbu produktových a reklamních textů. Podílí se velkou měrou na vytváření nového webu. To vše dělá kreativně, s velkou profesionalitou, samostatně a v neposlední řadě za rozumné peníze. Velká spokojenost.

Michal Babec

SPORT prima spol. s r.o.
www.asolo.cz ~ info@asolo.cz ~ 518 343 185
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS