Doporučení z první ruky

Jan Němec — copywriter a obsahový specialista


Zobrazuji všech 7 doporučení

Před spoluprací s panem Němcem jsme vystřídali cca 4 různé copywritery. Až spolupráce s panem Němcem je přesně dle našich představ. Vždy píše kvalitní texty, dodrží své slovo a termín, což je pro nás zásadní.

Luboš Gregor
hypoteční specialista banky.cz
banky.cz

Spolupráce s panem Němcem byla příkladná. Vše, co bylo domluveno, bylo splněno v požadovaný čas a v požadované kvalitě. Komunikace s panem Němcem byla věcná a bez dlouhého čekání na odpověď. Splňuje tedy myslím vše, co je potřeba k bezproblémové spolupráci.

Tomáš Fabián
tvůrce WordPress webů
tfabian.com

Moc děkujeme za spolupráci. Pan Němec má profesionální přístup, jeho práce je kvalitní a předčil naše očekávání. Při další zakázce se na něj opět velmi rádi obrátíme.

Zdeněk Pikl
jednatel společnosti MPZ dřevo s.r.o.
www.pojizdnykatr.cz

Spolupráce s Honzou je opravdu profesionální. Jeho texty vždy předčí mé očekávání a přesně vystihnou mé myšlenky. Moc děkuji a vřele doporučuji :)

Eliška Konečná
markeťačka na volné noze
www.eliskakonecna.cz

Spolupráce s Honzou je ukázková. Striktně dodržuje termíny, komunikuje jedna radost, je vstřícný a má postřeh, takže promptně reaguje i na ty nejnečekanější asap změny. Ale hlavně – umí psát.

Michal Studnička
specialista newsletter marketingu, CZC.cz
czc.cz

S Honzem spolupracujeme už víc než rok a s jeho prací jsme nadmíru spokojení. Je to profesionál, který se vždy snaží vyhovět požadavkům klienta, přichází s novými nápady, je originální a vždy dodrží stanovený termín. To je pro nás zásadní.

Rudolf Šrutka
Online Marketing Specialist, Conrad Electronic Česká republika
www.conrad.cz

S Honzou spolupracujeme již téměř tři roky. Ve firmě jsme potřebovali spolehlivého a zodpovědného copywritera, který nám pomůže rozjet blog. A to se povedlo. V současné době je Honza nedílnou součástí našeho marketingového týmu. A věříme, že to tak zůstane i v budoucnu. Spolupráci s ním opravdu vřele doporučujeme.

Jana Marková
projektová manažerka, INITED Solutions
inited.cz