Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Němec

Jan Němec

copywriter a obsahový specialista

Jan Němec

Dělám copy jako Brno! Napíšu vám texty, které ponouknou k akci vaše zákazníky. Vylepším váš web, blog i newslettery a pomůžu vám zabodovat v internetových vyhledávačích. Navrhnu vám kompletní obsahovou strategii, díky které budete nepřehlédnutelní. Potrpím si na kvalitní práci, která mi umožnila psát pro takové klienty jako CZC.cz, Home Credit, Cígler Software (Solitea), Raynet a další.

 • Popisky zboží – produktové popisky motivující ke koupi.
 • PR články – PR texty pro tištěná i online média, které budou k nerozeznání od běžných článků.
 • Texty pro web – srozumitelné a přesvědčivé texty pro vaše webové stránky.
 • SEO – vylepšení stávajících textů tak, aby byly maximálně přístupné internetovým vyhledávačům.
 • Blog – vymyšlení, naplánování a napsání přínosného obsahu, který přitáhne nové zákazníky.
 • E-booky – otextování elektronických příruček, návodů a knih.
 • E-maily – texty pro automatické e-maily, direct e-maily i klasické newslettery s novinkami.
 • Landing page – otextování cílové stránky pro konkrétní akci i zboží, včetně jasné výzvy k akci, která zákazníky přiměje ke kliknutí.

Vystudoval jsem žurnalistiku na Masarykově univerzitě v Brně. Mám bohaté zkušenosti nejen s copywritingem samotným, ale i s deníkovou novinařinou – od vyhledávání témat přes psaní článků až po editace.

Ukázkové texty:

Ukázkový článek: Faktury přenesete do účetnictví pomocí QR kóduUkázkový článek: … jak spojení IoT a CRM zlepší práci s klientyUkázkový článek: Kontokorent: rezerva, která vás může (s)vést do dluhové pastiUkázkový článek: Plánujte si schůzky třeba z pláže s mobilním RYNET CRM!Ukázkový článek: Nejdřív nahoru, pak dolů…
Zobrazit všech 9 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

 • Zoner software (2017–2018) – jako obsahový manažer jsem se staral zejména o online magazín Milujeme fotografii (od plánování obsahu přes editace po sazbu a vydávání článků) a jeho zahraniční mutace. Také jsem připravoval související newslettery a tištěné příručky. Podařilo se mi zvýšit celkovou návštěvnost magazínu o 132 %, počet konverzí vzrostl o 293 %.
 • Obsahová agentura (2014–2017) – jako copywriter jsem textoval weby, psal blogové, linkbuildingové i PR články, připravoval newslettery, tiskové zprávy, produktové popisky a další typy obsahu. Spolupracoval jsem např. s firmami CZC.cz,, Home Credit, Cígler Software, Raynet a dalšími klienty různých velikostí i oborů.

Jak probíhá spolupráce?

 1. Napíšete mi. Já se vám nejpozději do dvou pracovních dnů ozvu zpět a domluvíme si spolu schůzku.
 2. Sejdeme se. Nad kávou či čajem podrobněji probereme, co potřebujete. Zároveň se pokusím co nejlépe poznat vaši firmu i zákazníky.
 3. Píšu. Projdu si vše, co jsme probrali, získám si chybějící informace a připravím texty, kterými nejlépe oslovíte klienty.
 4. Vše doladíme. Pošlu vám první verzi textu a společně pak jeho finální podobu ladíme tak dlouho, dokud nejste s výsledkem naprosto spokojení.

Zdá se vám osobní schůzka zbytečná? V tom případě můžeme všechno vyřešit online nebo po telefonu.

Kontaktní informace

Jan Němec
Spodní 674/10
Brno
625 00
Mobil:724 795 590
Email:honza@copyjakobrno.cz
Web:www.copyjakobrno.cz
Facebook:Facebook copyjakobrno
LinkedIn:LinkedIn jan-g-nemec
Datovka:Datová schránka 2zd3r8z
Účet:670100 – 2201900696 / 6210 (mBank)
:02544385

Doporučení z první ruky

Spolupráce s panem Němcem byla příkladná. Vše, co bylo domluveno, bylo splněno v požadovaný čas a v požadované kvalitě. Komunikace s panem Němcem byla věcná a bez dlouhého čekání na odpověď. Splňuje tedy myslím vše, co je potřeba k bezproblémové spolupráci.
Tomáš Fabián
tvůrce WordPress webů

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS