Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Havel

Lukáš Havel

Microsoft .Net vývojář, tvůrce webů, e-shopů a webových aplikací, zakladatel webového studia ProgNet

Lukáš Havel
Lukáš Havel - logo

Jsem zkušený Microsoft .Net vývojář s více než 10 lety praxe. Založil jsem webové studio ProgNet, kde se s týmem profíků postaráme o to, aby k vám zákazníci na internetu našli cestu.

  • Webové stránky, které vydělávají – Vytvoříme vám web nadupaný nejmodernějšími technologiemi. Umíme jednoduché statické stránky za pár korun, ale i komplexní weby s pokročilou administrací.
  • E-shopy a webové aplikace pro zvýšení prodeje – Realizujeme internetové obchody a aplikace pro menší podnikatele i zaběhlé kamenné obchody. Zakládáme si na jednoduché administraci pro snadnou správu.
  • Zviditelnění na internetu – Vezmeme do otěží váš online marketing a prosadíme vás na internetu. Zabýváme se reklamou všeho druhu: SEO, PPC, sociální sítě aj. Jako jedna z mála firem v ČR se zabýváme ASO optimalizací pro App Store a Google Play.
  • Kreativní texty a obsah – Napíšeme vám smysluplné texty, které si zamilují vaši zákazníci i vyhledávače. Také se podíváme na zoubek vaší obsahové strategii.
  • Design a firemní identita – Zajistíme veškerou grafiku pro váš web nebo firmu. Získáte elegantní vizuální identitu včetně loga.

Webové stránky, e-shopy a aplikace tvoříme pomocí platformy Microsoft .Net, která se dnes považuje za jednu z nejbezpečnějších na trhu.

Ukázky práce:

Permanent Tetování Tábor – tvorba webu, analýza klíčových slov, dlouhodobá správa SEOPřeklady Ihned – tvorba multijazyčného webu a optimalizace pro vyhledávače (SEO)Střechy Havel – tvorba webu a SEO optimalizace pro rodinnou firmuOrcane Games – webové stránky s administrací pro vývojáře her a App Store optimalizaceHaffo.cz – tvorba www stránek s administrací pro neziskovou organizaci
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR, osobně hlavně Tábor a okolí

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Lukáš Havel
Tučapy 191 (Jihočeský kraj)
391 26
Mobil:728 968 846
Email:info@prognet.cz
Web:www.prognet.cz
:87348683 (plátce DPH)
DIČ:CZ8809121816

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS