Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jan Šamárek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Jan Šamárek — finanční poradce

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Bc. Jan Šamárek:
Po první negativní zkušenosti s finančním poradcem, který nám nebyl schopen za půl roku jednání vyřešit hypotéku, pouze jsme sjednali životní pojištění, které bylo nakonec nevýhodné, jsme na doporučení přešli k Tereze s Honzou. Honza nám všechno poctivě a srozumitelně vysvětlil, proto jsme věděli, že on je správnou volbou. Během prvních schůzek jsme upravili stávající životní pojištění a vyřídili šetření do budoucna. Dále Honza komunikoval s bankou a úřady a o všem nás neustále informoval. Všechny komplikace snáze vyřešil a za nedlouho byla hypotéka sjednaná. Po pozitivních zkušenostech jsme Honzu s Terezou doporučili i rodičům, kterým upravil spoustu věcí k lepšímu. Velmi oceňujeme jejich poctivost a spořádanost. S radostí budeme nadále jejich služby využívat.

Adam Heider

Už několik let mě trápí křečové žíly. Moje stará pojistná smlouva však toto onemocnění nezahrnovala. Když jsem se rozhodl pro změnu, pojišťovny mi nabízely jen výluky a nevýhodné podmínky. Nakonec Honza s Terezou našli řešení u pojišťovny, kde jsem dostal jen minimální přirážku k měsíční platbě pojistného. Shodou okolností v brzké době došlo k související pojistné události. Pojišťovna vše bez problému vyplnila. S klidným svědomím mohu proto jejich služby doporučit.

Václav Bednář

Nikdy jsme neměli pozitivní pohled na „pojišťováky“ a finanční poradce. Vždy jsme měli za to, že si budeme finance spravovat sami. Honza nám byl sice doporučen, ale i tak jsme byli skeptičtí a mysleli jsme si, že naše první schůzka bude zároveň i poslední. Nemohli jsme se však více mýlit. Honza nás přesvědčil svými znalostmi a schopností jednotlivé produkty vysvětlit a doporučit tak, aby nám opravdu vyhovovaly. Během naší spolupráce nám zajistil kvalitní povinné ručení, penzijní připojištění a životní pojistku. Jako největší pozitivum vnímáme čerstvě uzavřenou hypotéku, kde nám vyjednal solidní úrokovou sazbu a odhady zdarma. Navíc jsme museli řešit vlastní zdroje ve výši 20 % – tady nám Honza pomohl se zástavou jiné nemovitosti. Stačí poslat e-mail či zavolat s nějakým dotazem a vždy dostanu kvalitní a rychlou odpověď.

Leona Žídková

S přítelem jsme chtěli začít řešit hypotéku, ale moc jsme si s tím nevěděli rady. Tak jsme se obrátili na Honzu s Terezkou. Byla to dobrá volba. Přes všechny komplikace si se vším dokázali poradit. O všem nás neustále informovali. A tak jsme první část naší dlouhé cesty (koupě pozemku) dotáhli do zdárného konce. Před námi je teď část druhá. Věříme, že s jejich pomocí ji opět úspěšně zvládneme.

Tereza Volná

Ochotní a skvělí odborníci. Klientovi věnují nadstandardní péči a vždy skvěle poradí.

Lenka Burečková

Vlastní bydlení? Bylo by to super, ale kde na to vzít peníze? Jedině si vzít hypotéku, ale v těchto podmínkách? Kde vzít těch 20 %? Tyhle otázky jsme si s manželem kladli hodně dlouhou dobu. Bydleli jsme v nájmu. Nebylo to špatné, ale ten pocit „rvát“ peníze do cizích kapes nás neuspokojoval. Nezbývalo nám tedy nic jiného, než si vzít hypotéku. Nevěděli jsme však o ní vůbec nic. Měli jsme ale to štěstí, že jsme narazili na Honzu s Terkou, kteří nás do světa hypoték zasvětili a pomohli nám si ji vzít. Po pár schůzkách jsme hypotéku podepsali a za pomoci Martina Špalka jsme sehnali byt podle našich představ. Teď už si hovíme v novém a hlavně vlastním bytečku. Jsme moc vděční za veškerou pomoc, kterou nám Honza, Terka a Martin věnovali.

Eva Kalužíková

Jsem herec a zpěvák na volné noze. Hraji po celé republice. Nevím dne ani hodiny, kdy mi odejde hlas, někdo nezaplatí gáži, vyteče olej z auta… Kvalitní finanční poradenství, plán rezerv i investic je při mém životním stylu nadmíru důležitý. A v tom mi už pár let skvěle pomáhají Honza s Terkou. Bez váhání je všem doporučuji.

Lukáš Adam

Než jsem narazil na Honzu Šamárka, prošel jsem dosti trnitou cestičkou finančních poradců nejmenovaných renomovaných společností. Finanční poradenství nemá u nás špatnou pověst pro nic za nic. Většina poradců toho ví žalostně málo, sami to co hlásají, nedělají, jediným jejich cílem je uzavřít řadu smluv, které jsou výhodné maximálně pro ně samotné. Co vám budu vyprávět, určitě to znáte… Tajně jsem doufal, že musí existovat i výjimky a že se mi k někomu takovému podaří dostat. Lidský, férový, proaktivní, vzdělaný, zkušený, s perfektním přehledem trhu a smyslem pro detail. Honza mě uchvátil už na první seznamovací schůzce s velkým blokem, po kterém jen svištělo jeho psací péro, na kterém mi vše detailně rozkresloval a vysvětloval jako ještě nikdo předtím. Pod palbou mých dotazů po třech, čtyřech hodinách popsal několik stran a já věděl, že budu v dobrých rukou. Velmi jsem v průběhu analýzy ocenil, že to co hlásá, sám aktivně využívá, používá, vlastní a má tak s mnohým své vlastní osobní zkušenosti. Další procesy šly jako po másle. Podařilo se nám zefektivnit mé pojistky, rozšířit a diverzifikovat portfolio dlouhodobých investic a poskytnout cenné rady pro budoucí nákup nemovitosti pro osobní i investiční užití. Těším se na budoucí kroky a spolupráci, která nás čeká. Tímto oběma moc děkuji.

Marek Liška

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS