Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Šolta > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jan Šolta — marketingový poradce, lektor a kouč

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Jan Šolta:
Od ledna do července 2019 jsem měl to štěstí spolupracovat s Janem na důležitém projektu pro Kompania Piwowarska týkajícím se inovativního přístupu k řízení klíčových zákazníků v HoReKa segmentu, které propagují a prodávají naše piva. Jan se osvědčil jako velmi pečlivý a spolehlivý manažer, jehož rozsáhlé znalosti v oblasti marketingu piva a projektového řízení pomohly dosáhnout zamýšlených cílů. Kromě toho odvedl skvělou práci v multifunkčním mezinárodním prostředí projektu a obdržel výbornou zpětnou vazbu od všech zúčastněných stran.

Adam Samorek

ředitel Trade marketingu Kompania Piwowarska
Jestli někdo má zkušenosti z marketingu a obchodu v této republice, pak je to Honza Šolta a Shop4Experience. Jeho pohled na nás je pohled člověka zvenčí, ale přesto se dokáže ponořit a pochopit naši problematiku. Díky tomu jeho rady dávají smysl a mají pro nás opravdový přínos.

Jan Vokurka

majitel a jednatel společnosti Kitl
S Honzou spolupracuji už mnoho let na marketingových a vzdělávacích projektech pro profesionály v rámci POPAI Central Europe/Shop! a také pro vysokoškolské studenty na VŠE a Univerzitě Karlově. Honza je lidský a otevřený člověk a zároveň profesionál ve svém oboru. Spolupráce s ním je vždy pozitivní, smysluplná a obohacující. Honza dokáže skloubit své dlouholeté zkušenosti z brand a trade marketingu se zdravým rozumem a zvládat komplexní úkoly směřující ke splnění cílů. Zároveň tyto zkušenosti dokáže otevřeně a poutavě sdílet s okolím.

Daniel Jesenský

víceprezident POPAI CE 
a hostující profesor Univerzity Karlovy
Jan je profesionálem ve svém oboru. Je schopen efektivně vytvářet jak strategie tak i realizovat marketingové aktivity. Následně získané poznatky zapracovává do budoucích plánů. // Originální znění: Jan is a Trade and Shopper Marketing professional. He is able to work from strategy all the way through to execution repeatedly and effectively. He then extracts learning and insight to improve in the future.

Paul Barnett

Managing Director Asahi Brands Europe
Díky moc za školení, které jsme v naší společnosti potřebovali, abychom lépe propojili vnímání marketingu a trade marketingu na lepší a efektivnější komunikaci v místě prodeje. I od svých kolegů jsem slyšel pozitivní reakce. Díky ještě jednou za super školení.

Michal Vrbka

Trade marketing manažer Mattoni a PepsiCo
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS