Doporučení z první ruky

Jan Staněk — kreativní designér


Zobrazuji všech 9 doporučení

Honzu Staňka moc rád doporučuji na všech rovinách spolupráce. Velmi dobrá komunikace na úrovni, vše jasně vysvětlováno a dotazováno. Skvěle odvedená práce. Čeho si velmi vážím, bylo odevzdání/zaslání práce vždy den nebo dva před termínem, abych mohl připomínkovat a mohly být před odevzdáním zapracovány změny. Vizualizace, které jsem si vícekrát objednával, byly provedeny precizně a nebyl problém se změnou, byť to byly detaily a Honza je musel předělávat někdy i pětkrát. Vše probíhalo v příjemné atmosféře a na čem jsme se domluvili, pokaždé dodržel. Navíc si vždy danou problematiku sám nastudoval a byl na konzultace připravený. Rozhodně budu v další spolupráci pokračovat a těším se na další pěkné projekty!

Ing. Vojtěch Urban
projektant zahradní a krajinářské architektury
urbi410@seznam.cz 731 888 740

S prací Honzy Staňka jsem byl vždy spokojen, ať už se jednalo o grafický design placek, jejich 3D zpracování nebo webdesign. Bezproblémová a rychlá komunikace, rozumná cena.

František Válek
religionista, asyriolog a výrobce placek
www.praguebuttons.cz

S prací pana Staňka jsme byli vždy naprosto spokojeni. Vytvořená vizuální identita festivalu byla moderní, nadčasová, práce na ní vždy rychlá a na vysoké úrovni. Jakékoliv úpravy či doplnění byly provedeny promptně, bez jakýchkoliv komplikací.

Irma Mrázková
Trebonskanocturna.cz
www.trebonskanocturna.cz info@trebonskanocturna.cz

Honzu jsem oslovil, když jsem potřeboval udělat grafický návrh svého webu. Potěšilo mě, že první návrhy předložil v poměrné krátké době. Poté už nebylo třeba dělat velké úpravy jeho návrhu, protože přesně pochopil, co potřebuji. Jeho styl jde s aktuálním standardem, zároveň ale nekopíruje ty nejpoužívanější a dokáže svou práci obohatit o vlastní nápad.

Prokop Pithart
fotograf
prokopphotography.com prokop.pithart@gmail.com 720 482 012

Honzu Staňka upřímně a velice rád doporučuji každému. Honza mi sedl jak po té lidské stránce jako velice ochotný, slušný a upřímný člověk, tak po té profesní stránce jako člověk znalý problematiky. Je vždy ochotný reagovat na mé výmysly třeba i o půlnoci. Je to člověk s vlastním kreativním nápadem. Honza vytvořil logo a kompletní vizuální identitu Sandys Ice Cream – občerstvení U Bobra. Skvěle odvedená práce, vždy v časovém předstihu a přidanou hodnotou (osobní přístup).

Stanislav Hackl
provozovatel Občerstvení U Bobra, Loučovice
607 572 146

Výborně odvedená práce! Se zakázkou jsem byla velice spokojena. Všem vřele doporučuji!

Eliška Tisoňová

Když jsem začal přemýšlet o tom, že bych pro svůj YouTube kanál a nově připravované pravidelné rozhovory potřeboval jednotný vizuální styl, věděl jsem, že oslovím právě Honzu Staňka. Honzu a jeho práci znám dlouho, jsem přesvědčen o jeho profesionalitě, zápalu pro věc a skvělé orientaci v aktuálních trendech. Honza ihned přišel s vlastním nápadem a já měl poté tu možnost u celého zrodu nového vizuálu osobně být a připomínkovat jej. Výsledek nakonec ještě mnohonásobně převýšil má původní očekávání, 3D filmová klapka byla rozpohybována pro účely úvodní znělky a stala se i ústředním motivem dalších prvků, jako jsou miniatury videí, úvodní banner kanálu, lišty odkazující na sociální sítě aj. Honzovi děkuji za kvalitní a rychle odvedenou práci. Jsem za nový grafický design moc rád a věřím, že bude nadále dělat radost nejen mně, ale především divákům.

Filip Nesládek
youtuber
https://www.youtube.com/user/eternit606 fiflip1995@seznam.cz 773 195 349

Honzovy návrhy jdou s moderními trendy, ale nejsou podle šablony. Jsou vždy unikátní a čitelné. Spolupráce jede dobře a komunikace nevázne. Honzu mohu s klidným svědomím doporučovat svým klientům.

Josef Válek
webdesignér

Můžu velice doporučit. Potřeboval jsem vytvořit logo pro mou budoucí mlékárnu/sýrárnu a velice mile mě překvapili svojí profesionalitou. Každý krok se mnou diskutovali a snažili se mi vyjít maximálně vstříc. S výsledkem jsem velice spokojený a doufám, že naše spolupráce nebyla poslední :)

Jan Klimeš