Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jan Štrbán

Bc. Jan Štrbán

specialista na sociální média

Bc. Jan Štrbán

Nabízím tvorbu a správu sociálních médií pro firmy, instituce i jednotlivce v rámci zvyšování povědomí o firmě a budování dobrého jména. Aktivuji, moderuji a píšu poutavé příspěvky na sociální sítě jako je Facebook, Twitter, InstagramLinkedIn.

 • Vytvoření stránky
  • vyplnění veškerých kontaktních údajů a informací o vaší společnosti; výběr vhodné věty pro reklamní účely
  • vytvoření úderné cover a profilové fotky s logem vaší společnosti
  • nastavení unikátní URL ve tvaru www.facebook.com/vas-nazev
 • Správa a moderování
  • pravidelné psaní příspěvků (Facebook copywriting) cca 3× týdně na vaší stránce
  • moderování dle společně stanovených předloh; zodpovídání dotazů s odkazem na vaši firmu
  • tvorba eventů a zasílání cílených nabídek v rámci facebookové komunikace
  • pravidelný reporting o vývoji vaší stránky
 • Grafický design – tvorba grafického promo vizuálu a doprovodné grafiky jako bannery, letáky, grafické wall posty, roll upy aj.
 • Konzultace a školení – na téma byznys na Facebooku a Instagramu
 • Doplňkové služby – editace textů pro web, textace letáků a webů, tiskové zprávy, retuše fotografií

Profesní motto: Vaší značce dávám na sociálních sítích tu správnou tvář! Získal jsem vzdělání na Západočeské univerzitě v Plzni. Mám dlouhodobé zkušenosti s propagací a marketingem z firem IKEA, KARE, H&M. Provozuji Creative Office Prague a stojím za Prague Ice Cream Festival – největším festivalem milovníků zmrzliny ve střední Evropě. Poskytl jsem rozhovory portálům Objevit.czZijuspesne.cz.

Neposkytuji bezplatné poradenství po telefonu, bohužel to není v mých silách.

Galerie:

Brožura Alicante BandeBrožura Alicante BandeReklamní banner pro OB CareReklamní banner pro OB CareReklamní banner pro Prague Nagor Days
Zobrazit všech 16 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha a okolí

Kategorie katalogu:

O mé práci

Založením nebo aktivací účtu na Facebooku to teprve začíná. Pomocí sociálních sítí máte možnost oslovit více zákazníků, budovat povědomí o vaší firmě, získat cenné komerční informace, propojit se s ostatními. Vedení sociálních sítí není pouze o nahrávání fotek, textu, ale je to především o moderování stránek, vymýšlení obsahu, plánování komerčních akcí a eventů, vytváření PPC kampaní, tvorbě individuální reklamy podle aktuální nabídky. Neustále sleduji měnící se pravidla sociálních sítí. Monitoruji a porovnávám konkurenci – sleduji, na co lidé reagují a odpovídám na jejich dotazy. Pracuji podle toho, kdy jsou lidé on-line.

Proč používat Facebook a ostatní sociální sítě?

Facebook je výborný marketingový nástroj. Získáváte díky němu přehled o konkurenci, cílíte na zákazníky, kteří mají o vaše služby skutečný zájem. Správným obsahem dáváte o sobě vědět a budujete tak povědomí o své firmě. Je to perfektní nástroj na soutěže, eventy a mnohem víc. Pokud chcete rozhýbat své podnikání, pak je Facebook s Twitterem správná volba.

Reference

Kontaktní informace

Bc. Jan Štrbán
Žitomírská 48
Praha 10
101 00
Mobil:775 112 436
(Nebo samozřejmě WhatsApp)
Email:strban@gmail.com
Web:www.creativeoffice.cz
Facebook:Facebook creativeofficeprague
LinkedIn:LinkedIn janstrban
Účet:1206811743 / 5500 (Raiffeisen)
:02525925

Doporučení z první ruky

Mgr. Šárka Petruželová
S Honzou jsme spolupracovali (a nadále spolupracujeme) na mnoha projektech, ať už Queer Noises nebo Designersteam. Mohu ho vřele doporučit jako odborníka na sociální sítě se spoustou kreativních nápadů s citem pro detail. Kromě jiného je umělecky nadaný, vždy umí připravit skvělý a aktuální vizuál.
textařka

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS