Doporučení z první ruky

Bc. Jan Štrbán — specialista na sociální média a tvůrce kreativního obsahu pro sociální sítě


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 27 doporučení

Výborná spolupráce, spoustu nápadů, rychlý přístup a naprostá flexibilita k našim požadavkům.

Michaela Weikertová (Mužíková)
copywriterka
www.365copytriku.cz michaela.muzikova@gmail.com 731 609 370

Spolupracovali jsme na pár projektech. Můžu jenom doporučit, skvělý přístup, dobré nápady…

Lenka Kovandová
reportérka TV Prima
kovandova.lenka@yahoo.com 725 931 002

Honza nám pomáhá vybudovat strategii na sociální sítích. Spravuje Facebook pro www.obfit.cz, www.obcare.cz a od nového roku jsme mu předali i správu sociální sítě pro www.mediczech.com. Vymýšlí nám newslettery, zajímavé kampaně a promo materiály pro jednotlivé služby. Spolupráce s ním je zajímavá a přínosná pro naši propagaci.

Kristýna Halířova
Customer manager
tina@mediczech.com 602 138 192
Mgr. Šárka Petruželová

S Honzou jsme spolupracovali (a nadále spolupracujeme) na mnoha projektech, ať už Queer Noises nebo Designersteam. Mohu ho vřele doporučit jako odborníka na sociální sítě se spoustou kreativních nápadů s citem pro detail. Kromě jiného je umělecky nadaný, vždy umí připravit skvělý a aktuální vizuál.

Mgr. Šárka Petruželová
copywriterka a správkyně sociálních sítí

Honzu mohu jedině doporučit. Vypracoval Facebook stránku pro vegetariánské bistro Satyr a vytvářel reklamní propagaci ve formě newsletterů a letáku pro bizzar bazaar. V obou případech skvělá spolupráce. Kontaktní údaje: 774674944

Jana Matějíčková
Majitelka Bistra Satyr
www.bistro-satyr.cz janinka.matej@seznam.cz 774 674 944

Jan Štrbán nám zpracovává sociální sítě jako je Facebook, Twitter a geolokační síť Foursquare. Připravuje pro nás newslettery a grafické vizuály pro prezentace. Nově spolupracujeme na budování prezentační sítě Tumbrl. Spolupráce s ním je inovativní a Honza vždy přijde s něčím zajímavým. Má velmi zajímavé nápady v oblasti vizuální komunikace.

Pavel Pravda
majitel společnosti INNEX
603 115 031

S Janem Štrbánem jsem spolupracovala na propagaci kulturních eventů. Honza vedl eventovou komunikaci na Facebooku a vytvářel grafické vizuály pro podporu kampaně – spolupráce byla úspěšná a vše dopadlo dobře ve prospěch workshopů Divadla Nové Syntezy a Prague Pride.

Markéta Adamcová
marketa.adamcova@gmail.com 728 111 409

S Janem Štrbánem spolupracuji na on-line radiovém vysíláni pro občanské sdružení Street Culture. Pro pravidelný pořad vytváří anotace, grafiku, edituje web a nikdy nezapomene provázat web s Facebookem a Twitterem pomocí eventů – myslí vždy tak, aby i malá propagace zasáhla v online prostoru co nejvíce místa!

Mgr. Jiří Stasiňk
manažer elektronického bankovnictví, pořadatel kulturních akcí
jiri.stasink@gmail.com 606 059 714

S Honzou Štrbánem jsem spolupracoval před lety v oblasti produkce kulturních akcí. Společně jsme připravovali úspěšná koncertní vystoupení alternativních kapel a djs v Plzni a v Praze. Starali jsme se hlavně o promotion, produkci a marketing těchto eventů. Pan Štrbán používal sociální sítě jako efektivní marketingový nástroj již v době, kdy v ČR nebylo jejich využití tak časté. Vždy se zajímal o nové trendy v designu a online marketingu, možná i proto naše akce byly vyhledávané – návštěvníci se dozvěděli o akcích neotřelou formou, jejich marketing i program byl pečlivě volen v souladu s aktuálními trendy západoevropských zemí. Honzu můžu jako odborníka na sociální sítě vřele doporučit. Má za sebou řadu úspěšných projektů, o klienty se pečlivě stará, svou práci neustále rozvíjí studiem aktuálních novinek a trendů v oblasti online marketingu (Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr…). Co je však nejdůležitější – svým zákazníkům přináší efektivní správu online aktivit, pomáhá zvýšit poptávku a generovat vyšší zisk. To vše ale za podstatně menší cenu, než nabízí klasické reklamní agentury.

Bc. Tomáš Janovec MBA
http://www.linkedin.com/in/tomasjanovec ymot@seznam.cz 731 481 524

S Janem profesně spolupracuji už delší dobu k mé plné spokojenosti. Speciálně jsem ocenila spolupráci pro firmu Retroface.

Iva Babková
603 983 404