Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Weikertová (Mužíková)

Michaela Weikertová (Mužíková)

copywriterka a obsahová konzultantka

Michaela Weikertová (Mužíková)
Michaela Weikertová (Mužíková) - logo

Pomáhám majitelům firem a freelancerům objevit, v čem jsou dobří, a dostat to do slov. Srozumitelně a přesvědčivě.

Protože když změníte svá slova, začnou se dít věci.

Chcete lepší texty hned teď? Stáhněte si zdarma ebook 365 copy triků, který změní vaše psaní. Začetlo se do něj už 5 000 + lidí před vámi.

Mé další produkty a služby:

  • Online kurz: Jak přepsat web (1.200 Kč) – Přerostli jste svůj web? Texty už vás či váš projekt neprezentují tak, jak potřebujete? Přepište je. Je to sice dřina, ale existuje na to recept. Ukážu vám ho v balíčku 9 svižných video lekcí, které dokoukáte (každá lekce má jen 3 nebo 4 minuty). Při samotném psaní pak můžete využít i nově založenou podpůrnou skupinu na Facebooku. Jmenuje se Copy radírna a o členství v ní požádáte tady.
  • Copy konzultace po Skypu (3.600 Kč) – Když píšete texty či plánujete měnit obsah, ale zasekli jste se. Chybí vám nápad, inspirace nebo druhé oko.
  • Copy mapa (od 16.000 Kč) – Když víte, že vaše služba je fakt dobrá, ale potřebujete ten dojem předat ostatním. Co přesně říkat, aby to fungovalo? Zjistíme to společně. Copy mapa je proces, na jehož konci máte jasno v tom, co vám ve stávající komunikaci přesně chybí. Je to tedy 1. krok k novým textům či celému webu.
  • Nové texty (od 6.800 Kč / 1 copy den) – Když už máte jasno v tom, co přesně říkat, a potřebujete to dostat do konkrétních slov. Tak, aby vše ladilo k novým byznysovým cílům i grafice. Typicky v situaci kdy: Máte zpracovanou copy mapu, jinou komunikační strategii či propracovaný webový wireframe od zkušeného UX designéra, ale chybí vám finální texty.
  • Workshopy a přednášky (program na míru od 10.000 Kč, debatní formát po domluvě).

Mnoho dalších tipů pro psaní, mé video přednášky a články najdete na mém blogu.

Vybrané reference: Proficio, Pixelfederation, Kávový klub, Skaut, Musa catering, O2, Chapiteau.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Rozhovor pro Na volné noze TV:

Kontaktní informace

Michaela Weikertová (Mužíková)
Palachova 653/24
Litoměřice (Ústecký kraj)
412 01
Email:michael@weikertova.cz
Web:michaelaweikertova.cz
Facebook:Facebook copytriky
LinkedIn:LinkedIn michaela-weikertova123
:03695093

Doporučení z první ruky

Martin Gottwald
Téměř roční spolupráce s Míšou pro mě byla jedna z nejlepších vůbec. Komunikaci vidí jako celek, umí se správně zeptat i naslouchat a je na ní spoleh. Kdykoli ji s klidným svědomím doporučím i tomu nejnáročnějšímu klientovi.
designér vizuální identity

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS