Michaela Weikertová (Mužíková)

copywriterka a obsahová konzultantka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Pomáhám majitelům firem a freelancerům objevit, v čem jsou dobří, a dostat to do slov. Srozumitelně a přesvědčivě.

Protože když změníte svá slova, začnou se dít věci.

Chcete lepší texty hned teď? Stáhněte si zdarma ebook 365 copy triků, který změní vaše psaní. Začetlo se do něj už 5 000 + lidí před vámi.

Mé další produkty a služby:

  • Online kurz: Jak přepsat web (1 200 Kč) – Přerostli jste svůj web? Texty už vás či váš projekt neprezentují tak, jak potřebujete? Přepište je. Je to sice dřina, ale existuje na to recept. Ukážu vám ho v balíčku 9 svižných video lekcí, které dokoukáte (každá lekce má jen 3 nebo 4 minuty). Při samotném psaní pak můžete využít i nově založenou podpůrnou skupinu na Facebooku. Jmenuje se Copy radírna a o členství v ní požádáte tady.
  • Konzultace po Skypu (4 000 Kč) – Když píšete texty či plánujete měnit obsah, ale zasekli jste se. Chybí vám nápad, inspirace nebo druhé oko.
  • Revize textů (1 800 Kč/h) – Když máte napsáno, ale potřebujete druhé oko. Ať už kvůli srozumitelnosti či přesvědčivosti.
  • Copy mapa (od 16 000 Kč) – Když víte, že vaše služba je fakt dobrá, ale potřebujete ten dojem předat ostatním. Co přesně říkat, aby to fungovalo? Zjistíme to společně. Copy mapa je proces, na jehož konci máte jasno v tom, co vám ve stávající komunikaci přesně chybí. Je to tedy 1. krok k novým textům či celému webu.
  • Rozhovory s vašimi zákazníky (12 000 Kč)
    • Chcete nakouknout do hlavy svým zákazníkům? Pochopit, co potřebují, čeho se ve vašem oboru bojí a na co naopak při nákupu slyší? Křičím hurá, protože to je jedna z nejmagičtějších metod celého copywritingu.
    • Když znáte své zákazníky, tak přesně víte, co a jak ve které prodejní fázi v textech říkat.

Mnoho dalších tipů pro psaní, mé video přednášky a články najdete na mém blogu.

Vybrané reference: Proficio, Pixelfederation, Kávový klub, Skaut, Musa catering, O2, Chapiteau.

Rozhovor pro Na volné noze TV:

Přednáška o cenotvorbě:

Přednáška z kurzu Od UČO k IČO pro Masarykovu univerzitu

Michaela Weikertová (Mužíková)
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Michaela Weikertová (Mužíková)
Palachova 653/24
Litoměřice (Ústecký kraj)
412 01

Doporučení
z první ruky

Dělat web a nepřizvat si k němu copywritera je jako stavět barák a nepřizvat si elektrikáře. Možná si elektriku uděláte sami, ale jak to bude vypadat? Michaela je elektrikář copywriter, který dokáže najít podstatu toho, co má web komunikovat, a vyjádřit jí slovy tím nejlepším možným způsobem. Proto s ní tak rád spolupracuji. Mám jistotu, že slova, se kterými Míša přijde, vdechnou webu život a dodají mu tu správnou šťávu.

Petr Novák

konzultant a tvůrce webů se zaměřením na digitální produkty a spokojené uživatele