Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jan Štrbán > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Jan Štrbán — specialista na sociální média

Zobrazuji č. 1120 z celkem 22 doporučení prezentace Bc. Jan Štrbán:
Honza vytváří pro OB CARE kliniku dobře cílené propagační materiály a správně propojuje on-line komunikaci s offline světem. Spolupráce s ním je přímá a velmi srozumitelná. Naslouchá nám a vytváří věci jak potřebujeme.

Svatopluk Žáček

775 261 615
S Honzou spolupracuji na sociálním marketingu – vytváří mi obsah na sociální sítě. Pracuje rychle a je velmi flexibilní. Doporučuji!

MUDr. Hana Mojžíšová

www.zdravi-stihli.cz ~ 734 714 969
Honza pracuje skvěle a má dobré nápady. Komunikace s ním je perfektní. Doporučuji!

Kamila Dvořáková

www.delfinek.cz ~ 604 740 435
S Janem pracujeme dlouhodobě na projektu social marketing pro celou OB Kliniku. Nově rozjíždíme diskusní skupiny na Facebooku a Youtube kanálu. Jan předkládá netradiční nápady, které vyčnívají v záplavě standardních.

Lenka Holá

OB klinika
www.obklinika.cz ~ 602 300 271
S Janem jsem začala spolupracovat na základě doporučení ze známého salonu BLOK 3, kde se občas ukazoval. Spolupráce s ním je svižná, má zajímavé nápady a hezké grafické zpracování. Líbí se mi nadšenost do jeho projektů.

Eva Štástková

obchod s květinami EvaDekor
www.facebook.com/evadekorobchodskvetinam… ~ 605 265 402
Honza má se správou sociálních sítí a vizuální komunikací bohaté zkušenosti, díky nimž dokáže navrhnout smysluplnou kampaň, dokonale odrážející potřeby klientů. Umí si poradit nejen s poutavým textem, ale zároveň jej doplní moderním a vkusným grafickým zpracováním podle posledních trendů. Je spolehlivým partnerem s nevšedními nápady, s kterými jsou projekty nepřehlédnutelné.

Ing. Jiří Kaňa

copywriter, music producer
http://cz.linkedin.com/in/jirikana ~ kana.jiri@gmail.com ~ 607 800 915
Váhal jsem mezi výběrem Jana Štrbána a reklamní agenturou! Jan jednoznačně vyhrál, má lidský přístup a skvěle pracuje s vizuálem. Začal pro nás vytvářet i tištěnou grafiku (menu, jídelní lístky) a spolupracuje na změně interiéru restaurace. Má dobré návrhy a postřehy.

Alexander Vaskovský

restaurace U Stolu
775 056 015
Na Honzu jsem přišla přes stránku facebook.com/evadekorobchodskvetinami, pak jsem se podívala jak vedou téma: prodej květin ostatní – no a bylo vyhráno. Nemá v tomto ohledu konkurenci! Jan netlačí na pilu a jeho statusy jsou mix zábavy a komerčního sdělení…

Michaela Kohoutová

736 490 322
Na Honzu jsem přišla přes kamarádku, která mi ukázala, jak vede Facebook profily ostatním. Nechala jsem si zaslat jeho komerční úspěšnost měřenou nástrojem Google Analytics – Honza skutečně ví co dělá. Je vidět, že je to dítě sociálních sítí :)

Eva Stern

605 265 402
Bude to rok, co jsme začali s Honzou Štrbánem spolupracovat na prvním projektu. Protože jsme byli moc spokojení, přidal se projekt druhý, třetí… Doufám, že bude Honza chrlit své kreativní nápady pořád stejnou rychlostí, jsme maximálně spokojeni.

Hana Loneková

klinika plastické chirurgie
www.obcare.cz ~ hana.lonekova@obklinika.cz ~ 733 611 481
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS