Doporučení z první ruky

Ing. Jan Tölg — vývojář webů a spoluzakladatel vývojářského studia Involve


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 21 doporučení

Honzu znám delší dobu a vím, že programováním se zabývá velmi dlouho. Společně jsme konzultovali vylepšení pro můj dlouholetý projekt a přišel s nápady, které mi hodně zjednodušily práci. Komunikace je vždy na velmi přátelské úrovni :-)

Adam Laita
WordPress specialista / Front-End kodér
www.laita.cz adam@laita.cz 777 086 449

Nevidí se tak často, že je IT firma schopná dostát svým závazkům – rychlostí dodání, kvalitou a také tím, že platí to, na čem se domluví. Involve nelpí na korporátních zvyklostech a opravdu se zajímá o to, jestli je zákazník spokojený.

Ing. Iveta Kudelová
ředitelka magneticfood.cz
www.magneticfood.cz info@magneticfood.cz

Velmi dobrý dojem z individuálního přístupu a efektivního způsobu práce. Mně osobně se líbí nejvíc schopnost nahlížet částečně našima očima a snaha navrhnout nejvhodnější postup. Případné urgentní požadavky řeší ochotně a obratem.

Jan Záhora
zakladatel a jednatel
www.mynemo.cz

Firma LUMITRIX dlouhodobě spolupracuje s firmou Involve, která pro nás mimo jiné řeší kompletní vývoj frontendu naší komplexní webové aplikace v Reactu. Za sebe, jakožto CTO Lumitrixu, jsem s firmou Involve spokojen. Naše aplikace využívá dost pokročilé technologie (WebGL, apod.) a frontendových odborníků této úrovně v ČR moc není.

Václav Švirga
lumitrix.eu

S panem Janem Tölgem jsem pracoval na několika projektech a vždy jsem byl velmi spokojen. Jeho vstřícný a profesionální přístup v oblasti programování je neocenitelný. Doporučuji spolupráci s ním.

Pavel Lonk
IT služby
www.lonk.cz pavel@lonk.cz 724 073 284

S firmou Involve jsem řešila kompletní realizaci webových stránek. S jejich prací a nápady jsem byla spokojená, vždy flexibilně reagovali na mé požadavky a výsledkem je fungující web dle mých představ. Spolupráci mohu doporučit.

Marcela Vaidišová
návrhářka interiérů
www.marcelavaidisova.cz marcela.vaidisova@seznam.cz 736 788 703

Chtěly bychom touto cestou poděkovat společnosti Involve za vytvoření našich webových stránek. Dokázali to, o co jsme se samy neúspěšně snažily. Oceňujeme podporu, vstřícný přístup, profesionální práci a rychlé reakce. Společnost vřele doporučujeme.

Ing. Taťána Kopecká
účetní
kbprofiucto.cz tatanakopecka@kbprofiucto.cz 605 870 591

Šlo nám hlavně o reprezentativní funkci webu a kreativní oddělení Involve se dle dodaných vizuálů přizpůsobilo a navrhlo čistý a funkční design webu našeho festivalu, který dle mého dokáže předat pozitivní emoci naší akce i takhle přes obrazovku.

Ing. Běla Čurlinová
prezidentka spolku Top Rooftop z.s.
info@toprooftop.cz

Skvělá zkušenost! Honzu a jeho tým mohu s klidným srdcem doporučit. Naskočili do rozjetého projektu (mobilní aplikace MAMApp), kde se museli vyrovnat s nejrůznějšími "kostlivci", a vše zvládli na výbornou. Lituju, že na projektu nepracoval Honza hned od začátku. Jestli budu někdy rozjíždět novou mobilní aplikaci, určitě se na Honzu a jeho tým obrátím. Děkuju moc.

Petra Horáková Krištofová
CEO
www.mamapp.cz

Involve nejsou dodavatel, jsou skvělým parťákem, se kterým je radost spolupracovat, na kterého je absolutní spoleh, v koho mám důvěru. Za 15 let v businessu jsem byl s málokým tak spokojen, jako s nimi. A ani po téměř 2 letech, kdy má většina takových spoluprací tendenci sklouzávat k problémům v komunikaci, prioritizaci a časem až k nefunkčnosti, nemohu říct jediné špatné slovo. Věřím, že tohle je partnerství na celý život, protože nikoho jiného už hledat nechci 🙂

Michal Jirek
CEO
www.aromaniac.cz