Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jana Dolejšová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jana Dolejšová — specialistka na marketingovou strategii, obsahový marketing, copywriting a sociální sítě

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Jana Dolejšová:
Jana je přesně ten typ marketingového profesionála, kterého byste měli mít po ruce, chystáte-li se rozjet novou službu nebo chcete-li vylepšit tu stávající. Umí se na problematiku podívat z několika úhlů pohledu, přičemž nikdy nezapomíná na ten nejdůležitější – uživatelský. Sleduje aktuální marketingové či obchodní trendy a umí je implementovat do B2B prostředí tak, aby fungovaly a přinášely vám ovoce. Na Janě také velmi oceňuji její preciznost, proaktivitu a schopnost přicházet s novými myšlenkami a s postupy, které fungují. S Janou jsem měla tu čest pracovat 2 roky v blízkém pracovním kontaktu a dodnes je pro mne osobou, na kterou se v případě pochybností obracím s žádostí o radu.

Alexandra Klik

Marketing & Sales Manager
Jana Dolejšová je perfektní marketingový stratég v oblasti služeb. Její široký rozhled jí poskytuje schopnost řešit jak problémy korporátního marketingu, tak pomáhat začínajícím podnikatelům a službám uváděným na trh. Její silnou stránkou je vysoká empatie s cílovou skupinou, překvapující kreativita a orientace v technologických trendech. V kombinaci s jejím profesionálním vystupováním je Jana skutečnou marketingovou zbraní.

Ing. Jiří Pavlíček

ředitel eNovation s.r.o.
www.enovation.cz ~ jiri.pavlicek@enovation.cz ~ 720 756 391
Jana bere marketingové strategie selským rozumem a moc nám pomohla při směřování a tvorbě brandu naší společnosti. Nevychází jen s teoretických marketingových pouček a tvrzení, ale přistoupila k naší firmě a našemu produktu velice individuálně. Má cit pro to, co dělá a umí odhadnout, co funguje. S jejími službami jsem byla velice spokojená a doporučuji dál.

Kateřina Malá

www.atep.cz ~ katerina@atep.cz ~ 777 073 653
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS