Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jana Dolejšová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jana Dolejšová — specialistka na marketingovou strategii, obsahový marketing a copywriting

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Mgr. Jana Dolejšová:
Jana Dolejšová je perfektní marketingový stratég v oblasti služeb. Její široký rozhled jí poskytuje schopnost řešit jak problémy korporátního marketingu, tak pomáhat začínajícím podnikatelům a službám uváděným na trh. Její silnou stránkou je vysoká empatie s cílovou skupinou, překvapující kreativita a orientace v technologických trendech. V kombinaci s jejím profesionálním vystupováním je Jana skutečnou marketingovou zbraní.

Ing. Jiří Pavlíček

majitel enovation s.r.o.
www.enovation.cz ~ jiri.pavlicek@enovation.cz
Jana je přesně ten typ marketingového profesionála, kterého byste měli mít po ruce, chystáte-li se rozjet novou službu nebo chcete-li vylepšit tu stávající. Umí se na problematiku podívat z několika úhlů pohledu, přičemž nikdy nezapomíná na ten nejdůležitější – uživatelský. Sleduje aktuální marketingové či obchodní trendy a umí je implementovat do B2B prostředí tak, aby fungovaly a přinášely vám ovoce. Na Janě také velmi oceňuji její preciznost, proaktivitu a schopnost přicházet s novými myšlenkami a s postupy, které fungují. S Janou jsem měla tu čest pracovat 2 roky v blízkém pracovním kontaktu a dodnes je pro mne osobou, na kterou se v případě pochybností obracím s žádostí o radu.

Alexandra Klik

Marketing & Sales Manager
Petra Gregušová, DiS.
S Janou spolupracuji již několik let coby grafička a jsem za to moc ráda. Nejenže mi dodá skvěle připravené zadání, jelikož marketingu opravdu rozumí, ale spolupráce s ní je i velmi příjemná a pohodová. Pracovaly jsme spolu na nespočetně projektech jak pro tisk, tak i online, a je znát, že je v této oblasti zkušenou markeťačkou.

Petra Gregušová, DiS.

grafická designérka a art directorka
Jana bere marketingové strategie selským rozumem a moc nám pomohla při směřování a tvorbě brandu naší společnosti. Nevychází jen s teoretických marketingových pouček a tvrzení, ale přistoupila k naší firmě a našemu produktu velice individuálně. Má cit pro to, co dělá a umí odhadnout, co funguje. S jejími službami jsem byla velice spokojená a doporučuji dál.

Kateřina Malá

www.atep.cz ~ katerina@atep.cz ~ 777 073 653
Uřídit marketingově projekt 13 advokátních kanceláří je balancování na minovém poli. Jana nám pomohla nejen s marketingem pravovrousce.cz, ale také s naší vzájemnou komunikací, srovnala naše myšlenky, utřídila požadavky a pomohla nám během 4 dnů vypustit do světa projekt, který v Česku neměl obdoby. Byla k dispozici kdykoliv bylo potřeba a i když se jednalo o „pro bono“, o to víc do toho dala všechno. Za to jí patří můj neskutečný obdiv i vděk. Takže nejen marketingově, ale i lidsky, je pro nás Jana profík.

Jana Sedláková

SEDLAKOVA LEGAL
jana@sedlakovalegal.com
Ne, shoda příjmení není náhoda. Ale právě proto, že ségru znám jako své boty, věděla jsem, že ji chci jako sparringa do rozjezdu eLegal kanceláře. Má přehled, myšlení out-of-box a vždycky mě překvapila skvělými nápady, co „přece jsou tak jasný!“… jen věřte, že vás samotné prostě nenapadnou… Vybudování značky eLegal bylo i sestřinou neupiratelnou zásluhou. Protože jsem věděla, že většího profíka a lidsky spolehlivého člověka bych nenašla, mohla jsem v klidu tuto (mnohdy nemoudře podceňovanou) oblast delegovat na ni a o to víc se soustředit na další důležité oblasti ze života firmy. Jedno vím jistě – pět let kapitánování advokátní firmy bych sama nedala. A Jana je člověk, kterého sakra chcete mít po svém boku.

Petra Dolejšová

advokátka
petra@bezparagrafu.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS