Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jana Grohmannová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jana Grohmannová — advokátka

Zobrazuji č. 110 z celkem 19 doporučení prezentace Mgr. Jana Grohmannová:
Naše společnost dlouhodobě využívá právní služby paní magistry Grohmannové. S kvalitou její práce jsem velmi spokojen ve všech oblastech – ať již se jedná o právní zastupování v soudních sporech, zastupování při jednání s úřady, vymáhání dlužných pohledávek či sepisování nejrůznějších smluv. Změnu naší společenské smlouvy v souladu s novou zákonnou úpravou vyřídila paní magistra kompletně, včetně zápisu do OR, vše bez nejmenších komplikací. Paní magistra je velmi pečlivá, svědomitá, profesionální, zadané úkoly řeší bez prodlevy. Oceňuji i její osobní přístup a její služby mohu jen vřele doporučit.

Daniel Urban

jednatel společnosti WISTRA CZ s.r.o.
www.wistra.cz ~ urban@wistra.cz
Jakub Brada, DiS.
Řešili jsme s paní Grohmannovou právo nemovitostí a spory o užívání pozemků. Výborná příprava, rychlá komunikace a podání srozumitelné laikům byly zárukou řešení situace. Mohu jenom vřele doporučit.

Jakub Brada, DiS.

firemní konzultant, projektový a interim manažer
Rád bych touto cestou doporučil právní služby paní magistry Grohmannové. Vedle kompletní právní asistence při založení naší agentury včetně její následné akreditace ze strany MŠMT s ní intenzivně spolupracujeme i v rámci řady našich dalších aktivit, zejména při přípravě komplikovanějších obchodních smluv apod. Velmi v této souvislosti oceňujeme její odbornou fundovanost a zejména její velmi nadstandardní lidský i pracovní přístup ke klientům.

Zdeněk Andrlík

jednatel vzdělávací a umělecké agentury niaArt s.r.o.
www.niaart.cz ~ andrlik@niaart.cz
Jana Grohmannová nám pomohla se změnou společenské smlouvy pro novou právní úpravu. Velká spokojenost, můžu pouze doporučit. Osobní přístup ke klientovi, vysoce kvalitní služby, maximální úsilí.

Ing. Milan Brejcha

www.elektroinvest.net ~ strakonice@elektroinvest.net ~ 739 576 146
Paní magistra Grohmannová mi zakládala společnost s ručením omezeným. Její přístup se mi velice líbil, jelikož byl naprosto profesionální a přitom přátelský. Vždy mi ochotně poradila, vše řádně vysvětlila, výborně komunikovala. Její jednání je velmi zodpovědné. Spolupráce byla perfektní. Ráda bych jí touto cestou doporučila a poděkovala.

Petra Krumová

jednatelka společnosti U Zelené větévky s.r.o.
Na spolupráci s paní advokátkou Janou Grohmannovou oceňuji především velice vstřícný a flexibilní osobní přístup při řešení obchodních i soukromých právních záležitostí, možnost komunikovat telefonicky či e-mailem i v pozdějších večerních hodinách. Pro její spolehlivost, preciznost vypracovaných dokumentů a vysokou odbornou úroveň mohu její služby všem vřele doporučit.

Ing. Pavlína Orlová

daňový poradce
739 409 110
Spolupráci s paní Grohmannovou mohu vřele doporučit. Pomohla mi se smlouvami ohledně koupě domu. Zejména připomínkováním rezervační smlouvy, která byla vyhotovena RK a v první podobě neakceptovatelná. Dále mi paní advokátka zkontrolovala kupní smlouvu, abych nepodepsal něco pro mě nevýhodného. Jednání paní Grohmannovou je naprosto profesionální a zároveň lidské. Je také znát, že se orientuje v nemovitostním právu a upozornila mě na úskalí, která by mě samotného nenapadla řešit.

Jindřich Pech

Paní Grohmannová mi byla velkou oporou v průběhu podnikání. Všechny dokumenty zpracovala rychle a hlavně precizně. Když jsme potřebovali s.r.o. později zlikvidovat, poskytla nám kompletní servis, celou likvidaci zajistila od začátku až do zdárného konce. Vždy nás pečlivě informovala o aktuálním dění i chystaném dalším postupu. Moc jí děkuji za její přístup a vřele doporučuji její služby.

Ing. Petra Janoušková

petra1janouskova@gmail.com
Paní advokátka je mimořádně pracovitá, svědomitá a loajální. Spolupracovala jsem s ní v letech 2012 až 2014 na několika právních případech týkajících se vymáhání pohledávek, převodu nemovitostí a několika složitých jednání se správními orgány. Ke všem případům přistoupila velice zodpovědně, předem mě věcně informovala o předpokládaném postupu a případných nástrahách. Se spoluprací jsem byla velice spokojena.

Ing. Pavla Havelcová

777 104 285
Paní Grohmannová je skvělá právnička – vstřícná, spolehlivá a dovede se vcítit do problémů druhého člověka. Doporučuji!

Mgr. Kristína Bosáková

kristinabos@centrum.cz ~ 603 917 172
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS