Doporučení z první ruky

Mgr. Jana Grohmannová — advokátka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 19 doporučení

Naše společnost dlouhodobě využívá právní služby paní magistry Grohmannové. S kvalitou její práce jsem velmi spokojen ve všech oblastech – ať již se jedná o právní zastupování v soudních sporech, zastupování při jednání s úřady, vymáhání dlužných pohledávek či sepisování nejrůznějších smluv. Změnu naší společenské smlouvy v souladu s novou zákonnou úpravou vyřídila paní magistra kompletně, včetně zápisu do OR, vše bez nejmenších komplikací. Paní magistra je velmi pečlivá, svědomitá, profesionální, zadané úkoly řeší bez prodlevy. Oceňuji i její osobní přístup a její služby mohu jen vřele doporučit.

Daniel Urban
jednatel společnosti WISTRA CZ s.r.o.
www.wistra.cz urban@wistra.cz
Jakub Brada, DiS.

Řešili jsme s paní Grohmannovou právo nemovitostí a spory o užívání pozemků. Výborná příprava, rychlá komunikace a podání srozumitelné laikům byly zárukou řešení situace. Mohu jenom vřele doporučit.

Jakub Brada, DiS.
firemní konzultant, projektový a interim manažer

Rád bych touto cestou doporučil právní služby paní magistry Grohmannové. Vedle kompletní právní asistence při založení naší agentury včetně její následné akreditace ze strany MŠMT s ní intenzivně spolupracujeme i v rámci řady našich dalších aktivit, zejména při přípravě komplikovanějších obchodních smluv apod. Velmi v této souvislosti oceňujeme její odbornou fundovanost a zejména její velmi nadstandardní lidský i pracovní přístup ke klientům.

Zdeněk Andrlík
jednatel vzdělávací a umělecké agentury niaArt s.r.o.
www.niaart.cz andrlik@niaart.cz

Jana Grohmannová nám pomohla se změnou společenské smlouvy pro novou právní úpravu. Velká spokojenost, můžu pouze doporučit. Osobní přístup ke klientovi, vysoce kvalitní služby, maximální úsilí.

Ing. Milan Brejcha
www.elektroinvest.net strakonice@elektroinvest.net 739 576 146

Paní magistra Grohmannová mi zakládala společnost s ručením omezeným. Její přístup se mi velice líbil, jelikož byl naprosto profesionální a přitom přátelský. Vždy mi ochotně poradila, vše řádně vysvětlila, výborně komunikovala. Její jednání je velmi zodpovědné. Spolupráce byla perfektní. Ráda bych jí touto cestou doporučila a poděkovala.

Petra Krumová
jednatelka společnosti U Zelené větévky s.r.o.

Na spolupráci s paní advokátkou Janou Grohmannovou oceňuji především velice vstřícný a flexibilní osobní přístup při řešení obchodních i soukromých právních záležitostí, možnost komunikovat telefonicky či e-mailem i v pozdějších večerních hodinách. Pro její spolehlivost, preciznost vypracovaných dokumentů a vysokou odbornou úroveň mohu její služby všem vřele doporučit.

Ing. Pavlína Orlová
daňový poradce
739 409 110

Spolupráci s paní Grohmannovou mohu vřele doporučit. Pomohla mi se smlouvami ohledně koupě domu. Zejména připomínkováním rezervační smlouvy, která byla vyhotovena RK a v první podobě neakceptovatelná. Dále mi paní advokátka zkontrolovala kupní smlouvu, abych nepodepsal něco pro mě nevýhodného. Jednání paní Grohmannovou je naprosto profesionální a zároveň lidské. Je také znát, že se orientuje v nemovitostním právu a upozornila mě na úskalí, která by mě samotného nenapadla řešit.

Jindřich Pech

Paní Grohmannová mi byla velkou oporou v průběhu podnikání. Všechny dokumenty zpracovala rychle a hlavně precizně. Když jsme potřebovali s.r.o. později zlikvidovat, poskytla nám kompletní servis, celou likvidaci zajistila od začátku až do zdárného konce. Vždy nás pečlivě informovala o aktuálním dění i chystaném dalším postupu. Moc jí děkuji za její přístup a vřele doporučuji její služby.

Ing. Petra Janoušková
petra1janouskova@gmail.com

Paní advokátka je mimořádně pracovitá, svědomitá a loajální. Spolupracovala jsem s ní v letech 2012 až 2014 na několika právních případech týkajících se vymáhání pohledávek, převodu nemovitostí a několika složitých jednání se správními orgány. Ke všem případům přistoupila velice zodpovědně, předem mě věcně informovala o předpokládaném postupu a případných nástrahách. Se spoluprací jsem byla velice spokojena.

Ing. Pavla Havelcová
777 104 285

Paní Grohmannová je skvělá právnička – vstřícná, spolehlivá a dovede se vcítit do problémů druhého člověka. Doporučuji!

Mgr. Kristína Bosáková
kristinabos@centrum.cz 603 917 172