Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jana Neuwerthová Šmýdová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jana Neuwerthová Šmýdová — mentorka a terapeutka pro osobní růst a firemní rozvoj

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Jana Neuwerthová Šmýdová:
Mgr. Ivana Štefková
S Janou spolupracuji v Impact Hubu téměř rok a půl. Spolupráce nám velmi dobře funguje u týmů, které se rozklížily a hledají cesty, jak spolu opět začít mluvit a fungovat. Zapojila se také jako mentorka v programu Climate Challenge, který rozvíjí týmy při hledání možných cest z klimatické krize. Tým hodnotil spolupráci s Janou jako jeden z největších přínosů akcelerace.

Mgr. Ivana Štefková

psycholožka se zaměřením na podporu psychické odolnosti
Jana byla vždy profesionální, kladla cílené otázky, soustředila se na výsledek, ctila termíny. Pokud se situace nevyvíjela dle plánu, neměla problém s komunikací. Vždy se snažila zajistit 100% výsledek dle zadání. Na Janu jsem se mohla vždy spolehnout. Do teď s ní velmi ráda zajdu na kafe, kde probereme život.

Jana Nerušilová

Brand Manager, Pojišťovna Kooperativa, a.s.
Jana byla naší mentorkou v době, kdy se aktivity naší organizace začaly rozrůstat. Pomohla nám nastavit systémy a organizaci zprofesionalizovat a v neposlední řadě udržet náš fokus na cíle.

Lucie Poubová

spoluzakladatelka SWAP PRAGUE
Práce s Janou mi byla potěšením. Pečlivá příprava, citlivé vedení diskuze, a hlavně kontrola výstupů a práce s nimi jsou důvody, proč bych neváhala Janu ke spolupráci znovu oslovit. Byla to dobrá investice.

Klára Klazarová

manažerka personalistiky managementu, Škoda Auto
Janu jsem oslovila, protože jsem si připadala v byznyse ztracená. Nevěděla jsem, kde začít, aby práce měla nějaký rámec a firma směr. Potřebovala jsem zčásti mentorovat a zčásti koučovat. Jana mě především uklidnila, přestala jsem myšlenkově kmitat a začala řešit věci po krocích. Kromě pracovní roviny mi velmi pomohla i v té osobnostní, objevila jsem sebejistotu a naučila se aplikovat metody z práce i na sebe. Naše spolupráce pokračuje a jsem za ni nesmírně vděčná.

Lenka Černá

jednatelka firmy Vision Net International, s.r.o.
Janin seminář na téma organizace času byl velmi prakticky pojatý. Místo aby stála a něco jednostranně přednášela, zvolila raději řadu cvičení. V rámci těchto cvičení nechala účastníky, aby si sami přišli na to, kde mají v organizaci času slabiny. K semináři byly připraveny pracovní sešity. Určitě můžeme Janu doporučit dále.

Ing. Vratislav Kroc jr.

provozní ředitel a jednatel, STAV-INVEST, střešní systémy, s. r. o.
S Janou jsem spolupracoval několikrát a vždy vše proběhlo tak, jak mělo. Kdyby svět měl více takových account manažerů, je zde radost žít. Jedním slovem DOPORUČUJI!

Vladimir Brabec

Head of DTP Studio at DON´T PANIC s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS