Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jana Poncarová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jana Poncarová — copywriterka a novinářka

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Mgr. Jana Poncarová:
Michaela Vránová Matanelli
Jana je nejlepší copywriterka, jakou jsem za poslední dobu potkala. Precizně připravené články odevzdává před termínem. Na čem se domluvíme, to splní. Pracujeme společně na několika projektech. Během naší spolupráce jsem pochopila, že Jana by napsala téměř o čemkoliv. A vás by to rozesmálo, rozplakalo nebo obohatilo o nové informace a pohled. Janě a jejímu psaní zkrátka uvěříte.

Michaela Vránová Matanelli

SEO konzultantka a linkbuilderka
Robert Vlach
Jana Poncarová mi v rozhovoru pro Forum 24 pokládala jiné otázky, než jaké obvykle k podnikání freelancerů dostávám. Moc si téhle spolupráce vážím i proto, že Jana byla jako 100% profík perfektně připravená a přepis rozhovoru jsem měl do druhého dne (!) v mailu k autorizaci. Výsledek si za rámeček rozhodně dám: Nezávislost. Volnost. Svoboda!

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Karel Chodora
Články jsou vydařené. Děkuji za rychlou práci. Jste pohotová!

Karel Chodora

webdesignér, stratég a konzultant online řešení
S Janou jsme spolupracovali na přípravě knihy Dýšina a golf v proměnách času. Pomáhá nám psát firemní články a tiskové zprávy. Oceňuju rychlou komunikaci a včasné dodání textů.

Ivan Hlaváček

jednatel společnosti InterCora
Jana je nejen skvělá copywriterka, ale úžasný motivátor a člověk, který mi ukazuje, že všechno je možné. Má nádherný dar jazyka. Proto jsem se na ní obrátila (nejdříve zkusmo) s přetextováním našich textů na webu Kouzlo vůní. Byla jsem tak nadšena, že jsme přidaly další stránky a vrhly se i na můj osobní web. Vřele doporučuji i malým „firmičkám“. Jana vám popíše věc očima zákazníka s lehkostí sobě vlastní. Ušetříte spoustu času a bude to dobrá investice.

Michaela Makulová

Simbis.cz
Na Janu jsme narazili náhodou a jsme rádi, že jsme ji potkali. Ihned po první zakázce, kterou dodala v rekordně krátkém čase a profesionální podobě, jsme se rozhodli pro dlouhodobou spolupráci.

Pavel Kolář

Svěřenská správa, s.r.o.
Jana Poncarová je profesionálka, na kterou se můžu vždy ve všem spolehnout – na kvalitu její práce, na snadnou a rychlou komunikaci, na plnění termínů. Takových lidí není moc a já jsem rád, že právě Jana mi pomáhá s mým projektem.

Tomáš Heran

Urban Vinyl CZ
Jana Poncarová je výjimečná copywriterka. Brilantní a přesná, dokáže přesně vystihnout podstatu tématu. Navíc je zcela precizní a texty vám dodá včas nebo dokonce v předstihu. Doporučuji.

MUDr. Monika Sičová

Smekám před vaším umem a talentem, bylo to bleskurychlé a podle mých představ.

Radek Votruba

podnikatelský klub Ambice plus
Naše spolupráce začala na projektu tištěného časopisu Inteligentní budovy v roce 2012, pro který se stala Jana Poncarová výtečnou volbou nejen díky preciznímu přístupu v řízení časopisu z pozice šéfredaktorky, ale hlavně vlastním redakčním přínosem v podobě zajímavých a čtivých článků. Nadprůměrné kvality textové prezentace vždy doplněné o kreativní prvky nás přesvědčily využít kvalit autorky také pro další projekty, kde pro nás i naše klienty připravuje textové prezentace různých typů, tvarů i délek. Spolupráci s Janou Poncarovou doporučuji všem, kteří si uvědomují, že dnes (nejen na internetu) je nejdůležitější kvalitní obsah.

Lukáš Smelík

Managing Director, Trade Media International s. r. o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS