Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jarmila Doubková, MBA, ACC (ICF) > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jarmila Doubková, MBA, ACC (ICF) — hypnoterapeutka a koučka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Jarmila Doubková, MBA, ACC (ICF):
V každodenním životě bojujeme s únavou a tlakem moderní doby. Dobrým pomocníkem se proto pro mě stala léčivá hypnóza, kterou jsem ze zvědavosti poprvé vyzkoušel u terapeutky Jarmily. Pod jejím citlivým vedením jsem si prošel hlubokou relaxací. Výsledek mě velmi mile překvapil rychlým návratem energie a životního elánu. Určitě se k Jarmile budu často a rád vracet.

Norbert Dolejš

Jarmiliny schopnosti hypnózy mě zastihly v období, kdy jsem se snažil přestat kouřit. Tento můj pokus byl nakonec úspěšný a velkou zásluhu na tom připisuji právě Jarmile. Jedno sezení mi pomohlo nejen se zbavit tohoto nezdravého zvyku, ale ukázalo mi cestu, jak ovládat moje další negativní vlastnosti.

Samuel Slavkovský

Relaxační hypnózu jsem s Jarmilou absolvoval dvakrát. V obou případech se dostavil příjemný stav uvolnění a odpočinku. Jarmila působí profesionálním dojmem, přípravou a individuálním přístupem. K uklidnění a navození příjemného stavu přispívá též její příjemný hlas. Její služby mohu jednoznačně doporučit :-)

Jiří Mikolášek

Vzhledem k tomu, že jsem pragmatický typ člověka, tak jsem měl ke koučinku na začátku nedůvěru. Koučink s Jarmilou Doubkovou mě ale příjemně překvapil. Pomohla mi utřídit si myšlenky, podívat se na věci novým pohledem a nalézt nové nápady a možnosti řešení.

Martin Doubek

IT analytik
Nedávno jsem díky koučinku Jarky přišla na pár zásadních věcí, které mi mohou vylepšit život. Jarmila mi empaticky pomohla najít podstatu problému i možnosti jeho řešení. Jarko, díky!

Alena Šímová

překladatelka
Maximální důvěra v můj úspěch. To je koučink s Jarmilou Doubkovou. Pomohla mi pojmenovat myšlenky, nastavit cíl a jednotlivé kroky k realizaci nápadu. Pokládá otázky, které posouvají dál… mě osobně, mé projekty, má přání. Pomůže najít motivaci, když už to vypadá, že ji ztrácíte. Neodmaká to za vás, ale celou dobu, na 100 % stojí při vás.

Šárka Leitlová

Koučink s Jarkou mi pomohl utřídit si mnoho otevřených otázek, které jsem řešila a které mi vnitřně odčerpávaly energii, do ucelené struktury. V rámci ní bylo potom snadné se orientovat a jednotlivé oblasti řešit. Jarka velmi dobře naslouchá, velmi dobře se ptá a inspiruje. Nechala mě v rámci debaty volně asociovat, ale pokud jsem odešla daleko od řešeného tématu, jemně mě k němu vrátila. Cítila jsem se s ní velmi bezpečně a na jednotlivá sezení jsem se těšila. V rámci nich jsem nejen nacházela řešení jednotlivých oblastí, které jsme si definovaly, ale díky Jarce a jejím v pravou chvíli položeným otázkám přicházely i nové vhledy a nápady k dalšímu zpracování a využití. Byla to radostná práce na sobě.

Jana Gregorová

ilustrátorka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS