Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jaromír Czmero, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jaromír Czmero, Ph.D. — lektor, překladatel a fanoušek německého jazyka

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Mgr. Jaromír Czmero, Ph.D.:
Zažil jsem už několik jazykových lektorů. Jaromír mezi nimi vyčnívá ve třech oblastech: svědomitá příprava programu hodiny, sympatický tlak na výkon, plně digitalizované materiály vč. na míru šitých testů do mobilu. Tohle je kombinace, která předčí nejeden jazykový pobyt.

Martin Vylíčil

Online individuální výuku s Jaromírem navštěvuji půl roku. S Jaromírem mám konečně pocit, že se moje znalosti i schopnost vyjádřit se posunují správným směrem, že cítím pokrok. Jeho metody výuky jsou velmi efektivní, zvlášť jsem si oblíbila mobilní aplikaci, díky níž se můžu němčině věnovat, i když mám volných jen pár minut. Je pro mě až překvapivé, že mám dokonce chuť svoji volnou chvíli trávit s němčinou, učit se. Jaromírovo nasazení a cílevědomost člověka nutí k vlastní snaze o pokrok. Překvapí vás, jak moc vám výuku „ušije na míru“.

Magdalena Lavičková

Lekce němčiny s panem Czmerem započaly v mém případě před pár lety. Tehdy jsem chtěl vedle studia na právnické fakultě rozvíjet i znalosti cizích jazyků. Od samého počátku oceňuji poctivý a individuální přístup lektora. Jeho lekce nespočívají v pouhém listování učebnicí a následné fakturaci bez ambice skutečně učit, nýbrž je při nich kladen důraz na opravdový rozvoj studenta, na jazykové znalosti a dovednosti, které jsou skutečně užitečné. Obzvláště se mi líbí, že je vše činěno v takové formě, aby výuka byla zároveň potěšením. Poprvé jsem se také při výuce jazyka setkal se zapojením různých technologií a aplikací, které mi pomáhají například při studiu slovíček. Zde velmi oceňuji, že pan Czmero chce a dokáže tyto aplikace efektivně využít a nejsou tak jen prostředkem pro odlehčení práce. Kdybych tedy měl zhodnotit, zda mi lekce s panem Czmerem opravdu něco daly, zda jsem udělal nějaký pokrok, mohu s klidným srdcem říct, že při výběru lektora jsem měl neuvěřitelné štěstí!

Boris Steinbauer

S Jaromírem jsem měl dlouhodobě individuální lekce němčiny. Cílem lekcí bylo zlepšení úrovně německého jazyka a příprava na složení zkoušky z němčiny na Goethe Institutu, úroveň C1. Lekce byly vždy velice efektivní, věcné a zároveň velice zábavné. Vyučující měl lekce vždy velice dobře připravené a pravidelně mi připravoval i materiály pro domácí studium. Vše jsem měl k dispozici online, což bylo obrovskou výhodou. Velice jsem také oceňoval značnou časovou flexibilitu, takže jsme mohli termíny a časy lekcí přizpůsobit mému nepravidelnému pracovnímu harmonogramu. Zkoušku C1 jsem tak bez komplikací úspěšně zvládl. Výuku němčiny pod Jaromírovým vedením mohu jen doporučit, byl jsem po celou dobu velice spokojen s průběhem a rychlostí zlepšování svých jazykových dovedností.

Adam Kopecký

Vyučovací hodiny jsou pestré s důrazem na mluvení. Pan Czmero využívá moderní on-line výukové pomůcky pro procvičování. Kdekoliv ve volných chvílích na mobilu mohu pracovat na zlepšení nejen slovní zásoby. To mi přijde skvělé!

Dagmar Schleserová

Super online kurzy němčiny. Jsem velmi rád, že jsem od známého dostal kontakt na Jaromíra Czmera. Každá lekce je vtipná, poučná a zábavná. Vyhovuje mi online forma, časová flexibilita, možnost samostatného studia slov v Quizletu a využití dalších online nástrojů. Díky kurzům pozoruji rychlý postup v dovednostech. Velmi doporučuji a Jaromírovi děkuji.

Jan Harašta

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS