Doporučení z první ruky

Jaromír Dvořáček — manažer infrastrukturních projektů


Zobrazuji č. 11-15 z celkem 15 doporučení

Jaromíra znám již několik let a vždy mě dokáže motivovat do další práce. Přichází s novými nápady, jak vylepšit pracovní postupy a zároveň si drží nadhled při řešení problémů. Dokáže posunout správným směrem a v krizi, kdy člověk neví co dřív, umí správně nastavit priority pro řešení úkolu tak, aby se dosáhlo stejného cíle, ale za kratší dobu a s menší bolestí. Jelikož má velké zkušenosti jako systémák i jako programátor, je pro řízení týmů ideální – vidí prostě do toho a tím pádem jako manažer není jen loutkou, ale opravdu ví co je potřeba a řídí správným směrem ke spokojenosti jak týmu, tak zákazníka. Má velkou schopnost vysvětlit IT problematiku i nedotčenému člověku, tudíž zákazník se necítí ošizen a tím pádem má i představu o navrhovaném řešení co se serverů, nastavení a programování týče.

Ladislav Novák
Linux/Unix Administrátor

Na spolupráci s Jarkem mě baví jeho široké znalosti, ať už praktické nebo teoretické. Dokáže problém rozebrat a navrhnout několik možných řešení a k tomu spoustu dobrých nápadů. Co ale oceňuji nejvíc, je jeho otevřený a upřímný přístup. Občas tu pravdu nechcete slyšet, ale Jarek vám ji řekne a vy s tím konečně něco uděláte! :)

Petr Šulc
designér
www.petrsulc.com

Jaromír je člověk mnoha řemesel a vše do čeho se pustí, dělá originálně, efektivně a s optimismem mu vlastním. Znám ho od dob, kdy se staral o desítky serverů, následně založil úspěšnou počítačovou firmu až do současnosti, kdy si hlavně povídá s lidmi a skvěle vaří, kdekoliv se objeví :) Je velmi srdečný, komunikativní a s lidmi se baví vždy otevřeně. Dokáže velmi dobře odhadnout člověka a rychle se vcítit do potřeb všech zúčastněných stran. Je skvělým oponentem i rádcem při řešení technických i lidských problémů. Umí pokládat ty správné otázky, které člověka vždy nasměrují správným směrem.

Ondrej Podolinský
Satisfied PHPman

Pod velkou zátěží z úspěšné instragramové kampaně se nám zhroutil e-shop a nebyl dostupný. Dostali jsme doporučení na Jaromírův tým, který nám zajistil rychlý přesun ze starého serveru na nový. Poté zoptimalizovali chod naší databáze tak, že další nápor už e-shop zvládl hravě. Dokonce i obchodníci si pochvalují bleskovou rychlost interního systému.

Stanislav Málek
majitel SMT Creatoys s.r.o.

Potřebovali jsme spustit webovou stránku na americkém serveru pod jiným CMS, než které je použito pro zbytek našeho současného webu. Pan Dvořáček nám maximálně pomohl a vše i přes šibeniční termíny proběhlo v naprostém pořádku.

Lenka Zdobinská
jednatelka