Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jaromír Dvořáček > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jaromír Dvořáček — krizový a projektový interim manažer pro IT

Zobrazuji č. 1118 z celkem 18 doporučení prezentace Jaromír Dvořáček:
Nejvíc si vážím Jaromírova zásahu ve chvíli, kdy na jednání s klientem závisela finanční stabilita firmy. Když to vypadalo, že kvůli nedotažené kalkulaci nedostaneme zaplacené ani náklady projektu, detailně nastudoval situaci a s chladnou hlavou i uměním vyjednávat dokázal zakázku dotáhnout k všeobecné spokojenosti. Spolupráce s klientem pak díky tomu mohla pokračovat bez „zlé krve“. Osobně mě také hodně posunul Jarkův mentoring obchodní komunikace – hlavně sestavování nabídek a průběžné komunikace s klientem.

Barbora Dušková

projektová manažerka
Jarda je profík ve svém oboru se skvělým posláním šířit zdravý selský rozum jak mezi lidmi, tak i v businessu. Jeho postřehy vás donutí se na věci dívat z jiného úhlu a skutečně nad nimi přemýšlet. Oceňuji jeho široký přehled a otevřenost ve sdílení svých zkušeností a tipů v oblasti kariérního rozvoje i businessu.

Nikol Černá

Talent Services Executive
https://www.linkedin.com/in/nikolcerna/
Je obtížné dívat se na své vlastní podnikání z nadhledu. Držíme toho v hlavě tolik, prožíváme spousty emocí a odpoutat se, byť jen na chvíli, je téměř nemožné. Jaromír má schopnost pokládat otázky, které vás do nadhledu vynesou. Vy sami uvidíte, co se tam dole (ve vaší firmě) děje a kam povedou vaše další kroky.

Charlie Greenberg

CEO at flow Assistant
www.linkedin.com/in/greenbergcharlie/
Jaromír je jeden z mála lidí schopných během velmi krátké doby identifikovat veškeré problémy a překážky bránící člověku nebo firmě v rozvoji. Je odlišný oproti jiným "koučům" i v tom, že se snaží klienta naučit problém vyřešit svými silami, neomezuje se na pouhé doporučování a diktování postupů, dokáže vás naučit přemýšlet o problému, abyste byli schopni v budoucnu sami fungovat kvalitně a efektivně.

Martin Kousal

Majitel obchodu se zahradní a lesní technikou
Dostali jsme štědrý sponzorský budget na Goooglu AdWords, ale vůbec nedocházelo ke konverzím, naše webovky totiž byly takové amatérské, nemastně neslaně udělané na koleně. Jaromír identifikoval naše potencionální podporovatele a s naší DNA na paměti pomohl vytvořit profesionálně a důvěryhodně vypadající webovky. S Jaromírem byla super komunikace, technické věci dokáže vysvětlit polopatě a vždy se snaží najít řešení. To se vztahuje i na jeho kolegy, se kterými nás propojil. Super přístup a expertiza, je vidět, že se Jaromír v této branži pohybuje už nějaký pátek.

Petr Hindrich

propagátor environmentální výchovy dětem v Indonésii
green-books.org
Jarek nám pomáhal s obsahem webu, brandingem a dalším směřováním projektu. Poskytl nám spoustu cenných informací a podnětů ke zlepšení. Nejvíce si vážím jeho otevřenosti, díky níž si můžete být jisti, že vám řekne narovinu právě to, co slyšet potřebujete :)

Jan Pop

projektový manažer
Jarek rozebere váš projekt až do základů a poté vám ho pomůže správně poskládat zpět lepším způsobem. Nebojí se říct nepříjemnou pravdu, která se ne vždy dobře poslouchá. Můžete mu ale věřit, že má vždy na srdci hlavně úspěch vašeho projektu!

Ondřej Mrkus

brainio.cz
Jaromír mi pomohl s migrací serverů, doporučil spolehlivého poskytovatele a jeho tým nadále zajišťuje hladký chod serverů. Servery mám teď správně nastavené, automatizované a uzpůsobené tak, abych si je mohl nadále sám spravovat. Rozhodně doporučuji!!! :)

Jan Šafránek

webový vývojář
www.eqiware.com ~ safranek@eqiware.com ~ 721 325 056
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS